Novi zakon o bezbednosti saobraćaja

Hvala Matiću :ppozdrav: Odneću papire kod prevodioca pa neka rastumači.... ::namigivanje::
 
kod vetrobranskih stakala se meri propustljivost svetlosti pa se samim tim i dobija koliko je zatamnjenje na svakom stakli kod homologacionog broja ako piše TINTED i ako ispred ima dva kose crte ( // ) to je fabrički zatamnjeno i to je dozvoljeno jedino nisu dozvoljene folije koje se stavljaju a da pritom nisu atestirane :cao:
 
Da li još uvek funkcioniše sistem da odeš u neki autoservis koji ti zatamni stakla (oko 100 evra košta), pa ti oni daju papir sa atestom?
 
Matić je napisao(la):
Atest ne može da se uradi. :cao:
ja imam atest iz Vince sa kojim redovno prelazim i granice komplet je zatamljeno fabricki po EU standardima jeste prednja su 25 posto zatamljena
 
evo novih znakova u nasem ataru hahaha
http://www.dodaj.rs/f/32/L7/4dlLgbrn/1/slika080.jpg

slika080.jpg
 
mire jel to bazuka il samo zvučnici na kutiji:bravo:to mi se svidja traktor treba da ima muziku da moze da se odvrne,nista lepse, ja razmisljo bas da ubacim jednu akt.bazuku. sve pohvale za ideju.

---------- Poruka napisana u 23:44 ---------- Prethodna poruka je at 23:40 ----------

Ljudi dokle je ono rok za nabavku prve pomoci ??
sto svi padaju na medisku kampanju oko te prve pomoci gledam ljude po 4 imaju. ja imam jednu od pre 2godine i niko mi je nikad nije trazio. kad pandur iskace pred auto nesto si zgresio drugo prva pomoc nepomaze:haha::haha:
 
Da li je neko dosao u situaciju da ga zaustavi opstinska inspekcija zajedno sa saobracajnom policijom zbog vangabaritnog prevoza?Ovo se odnosi na zitne kombajne sa i bez hedera,berace za kukuruz,tanjirace,setvospremace,sejalice...Danas sam dobio obavestenje da treba da izvadim tu dozvolu a evo i cenovnika i "primera kako da popunim zahtev".Necu još nikako da prokomentarišem svoj stav o ovom nametu ali ću uskoro postati veoma rečit....
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Kuma su zaustavili sa vucnom prskalicom i trazili mu tablicu. Prvo je mislio da ga panduri zezaju, posle je video da su ozbiljni. Ode da se raspita na tehnickom, ovi ne znaju kako da urade tehnicki za prskalicu :osmeh: Luda drzava :haha:
 
Kuma su zaustavili sa vucnom prskalicom i trazili mu tablicu. Prvo je mislio da ga panduri zezaju, posle je video da su ozbiljni. Ode da se raspita na tehnickom, ovi ne znaju kako da urade tehnicki za prskalicu :osmeh: Luda drzava :haha:

To znaci da treba i tanjurace, naravno one vucene registrovati. drzava nam je jedna od vodeci u svetu ali po glupostima.
 
Nazad
Vrh