Novi zakon o bezbednosti saobraćaja

pidikanac je napisao(la):
izduvni gasovi se mere na svim vozilima pa i traktorima jer se oni štampaju i prilažu uz zapisnik a žmigavci moraju da imaju 90+/- 30 otkucaja znači od 60-120 otkucaja u minutu :D
Jos ce da mere jel bos pumpa radi kako treba :haha: :haha: i da gledaju jel ima goriva i vode u hladnjaku i za to ce nam pisati kazne ali ako se to bude jako lose odrazilo na nas :nono: :nono: taj zakon zaziveti odmah blokada auto-puteva
 
s obzirom da kamere po gradu slikaju sa visine evo jednostavnog resenja za automobile

[youtube]MQSDLySi8G8[/youtube]
 
Nećeš ni primetiti-početni strah smo stavili u torbu i gledamo da ih zaobiđemo.Taj se još nije rodio što je sa nama izašao na kraj
 
jedino se slazem u vezi rotacionog svetla na traktoru-kombajnu,jer sam ucesnik u saobracaju i bez poljoprivrede.puno znaci rotacija kad imamo ovako " mlade " traktore i priklucne masine
 
Kolege kombajneri! bliži se žetva , heder na grlo ili na kolicu? treba li pratnja? šta znate o tome ?
 
da li se neko susretao sa policijom na cesti? cujem danas su kod nas dvojicu zaustavili sa po 2 prikolice, ljudi su imali samo ''b'' kategoriju, i kazu da su dobili kazne, znate nesto o tome? jel isao neko po novu vozacku sa ''F'' kategorijom?
 
mucobieno je napisao(la):
da li se neko susretao sa policijom na cesti? cujem danas su kod nas dvojicu zaustavili sa po 2 prikolice, ljudi su imali samo ''b'' kategoriju, i kazu da su dobili kazne, znate nesto o tome? jel isao neko po novu vozacku sa ''F'' kategorijom?
Prolazim pored njih svaki dan, ne jebu ni 5 %.
 
Koliko znam još se nemože dobiti nova dozvola, nije donešena uredba, kao ni za tablice, tako da neverujem.
 
Evo im sve pa nek me zaustavlja ko god hoće.

1idjdj.jpg
 
::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: Bravo Attila...

Evo jedan stih... Novi zakon vladin je na snazi, prsluk imaš na sledece pazi!!! 5000 plati kad ti stigne ako ti se usred vožnje digne, to je isto ko za pripito stanje jer dok voziš misliš na je*anje. Ako ideš u autu starom i nadju te sa dignutom karom, kaznu platiš što misliš o pi*ki i plus ideš na pregled tehnički, ne šali se žalosna ti majka jer ga lično pipa policajka. ::namigivanje::
 
Joj... Tako ubava pjesma... I to još u desetercu!!! Strefi me pravo u slepo crevo! :haha:

Nego... Jel rešavaš ti nešto na svojim vozilima? Ili hiniš i ove godine da im ostaviš jedno 50000 na ime kazni? ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh