Novi zakon o bezbednosti saobraćaja

cuo danas da je obavezno ovlascenje ako ne koristi vozilo onaj na kime je saobracajna dozvola pa i zena ,sin itd. Sta onda pozajmis komsiji prikolicu i njemu treba ovlascenje naravno ovaj papir se placa 380 dinara :zli: :zli: :zli:
 
neznam na koju si prikolicu mislio tomice ali ako si mislio ovu za auto po zakonu i do sada nisi mogao da je vučeš sa drugim autom osim sa ONIM KOI IMA ISTE TABLICE KAO I PRIKOLICA ALI BILO JE I BIĆE TOLERANCIJA KAO I DO SADA
 
Što kaže moj brat sad ih ne kupujem sa jednom Milka čokoladom , nego sa dve (misli se na žandare) . :haha:
 
U NS jos osim na mostu Slobode nisam nigde primetio da su postavili. Jedino ako ih nisu sakrili u stanove sto gledaju na raskrsnice.
 
Kamere! Cuo sam nesto,da ce ih biti sve vise,i to i na otvorenom putu?Al ce onda da nam uzimaju ::novac::
 
Neka kažnjavaju ako napravim prekršaj i ako me ulovi kamera a ne da me zaustavi na sred ulice i traži dlaku u jajetu.
 
To je glavna stvar samo danas palim svetla jedan sat kasnije jedino ovaj nas FORUM kasni sa vremenom :ppozdrav:
 
Kod nas vreme malo sporije tece,tako je i sa zakonom. U evropi vec ima predloga (a usvojice se) da se ukine obavezno paljenje svetala po danu jer bi se na taj nacin smanjila emisija CO2 kroz smanjenje potrosnje goriva.
 
sad odjednom trebaju svetla apre nisu trebala naso se neki pametni majmun da i to treba i sta oni imaju sa mojim zivotom ako necu da se vezem.
 
Nazad
Vrh