Novi zakon o bezbednosti saobraćaja

mica967 za sada može ali po stupanju na snagu novog pravilnika neznam pričaju inspektori da neče moči
Matić je napisao(la):
Jest bokte tebe sam izostavio.Pardoniram,znači obratite se članovima Novica i Pidikanac u vezi pitanja oko registracija,osiguranja... :D :cao:
ma ja se zezam nemoraš da se izvinjavaš :cao: :cao: :cao:


paorpaor kod mene u Beogradu cena tehničkog za keca-1500, za golfa -2300 a za vozila preko 2000ccm-2500 skupo je ali to su cene u Beogradu
 
Dali se kolica za heder koja se vuku iza kombajna prikljucno vozilo ili ne?
To jest, dali se heder sme vuci iza kombajna?
 
naravno da može jer je to sastavni deo kombajna ( bez njega kombajn nije kombajn )a i ima priključak za vuču samo neznam kolika im je dužina pa jedino to možda može praviti problem.samo opet nema smisla da kombajn ide sam a da mu traktor dovuče heder :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Pidikanac U pravu si to je sastavni deo kombajna i to se sme vuci a duzinu nemogu da odrede posto veci kombajn mora vuci veca kolica.ali ja nemam tih problema posto ja moja kolica nikad nevucem za kombajnom. :haha:
 
verovatno će kombajn ići sa pratnjom do njive, a ta pratnja je traktor sa rotacijom...jer nema smisla da kombajn vuče heder na kolicima, a nema smisla ni da a traktor vuče za kombajnom.....
 
Dajte ljudi malo relax,lepo rekoh da nama trebaju novi policajci,a ne novi zakon.
Od novog zakona ja jedino imam prsluk u kolima i pre su bile obavezne zimske gume ili letnje sa bar 4mm sare pa niko nije imao.Isto to vazi i za hedere,kao i za "rotaciju na najisturenijem delu prikljucnog vozila"
 
Nazad
Vrh