Novi zakon o bezbednosti saobraćaja

neznam koje su vam sada vozacke dozvole, one stare crvene kao knjizica jel ?

kod nas su one ''nove'' kao vizit karta i svaki put kada dodajes kategoriju ili ti udaraju zabranu za odredjenu kategoriju moras da mijenjas (platis) vozacku ::lose:: mamicu im cega su se sjetili

hvala bogu da sam sve polozio osim D , jebi ga nisam znao da sam imao pravo :udri:
 
Auuu, ako je istina to sto je ova gospodja kod Zaharija rekla, a sigurno je istina, bice skupa registracija za traktore i prikolice. ::novac:: :zli:
 
Sabili su temu u 3 minuta i izsamarali na brzinu nekoliko pitanja i sad je to kao nama jasno!Nigde nisam cuo isti odgovor na pitanje o ragistraciji,svako odgovara na svoj nacin...odoh da gledam Otkos,tamo se bar cuje nesto razumno...
 
Kazalaje da ce se placati registracija kao za druga vozila, po kubikazi :sta: :haha: ? Znaci da ce i 539 postati luksuzno vozilo posto ima preko 3000 ccm.
 
ma da li su oni normalni da placamo osigaranje za svaki traktor i svaku prikolicu svake godine pa sta ce nama ostati hocemo mi raditi samo za drzavu?jel to istina u vezi osiguranja i registracije ?
 
Istina je, svake godine registracija, osiguranje, tehnički. A ako su traktori i prikolice stariji od 15 g (a na mnogim mestima su stariji) onda dva puta na tehnički... :zli:
 
peto1 je napisao(la):
Dali proveravaju i izduvne gasove na tehnickom. ::namigivanje::
:haha: :haha:
Inače danas sam slušao neku gospođu(neznam u kojoj emisiji) koja je objašnjavala sve te peripetije oko registracije, i kaže: cena registacije će zavisiti od kubikaže traktora, godine proizvodnje, ... bla, bla, bla, ..., vrste goriva :haha: :haha: :haha:
 
pa sa je tu smesno pre pedeset godina su se pravili traktori na benzin ::namigivanje::
 
ma znam da su se pre pravili na benzin, ali danas ne verujem da iko koristi traktor na benzin za rad...
 
Pavel,gospodja je mislila na d2 i eurodizel,tako da ce ovi novijim biti malo jeftinija registracija zbog ''ekologije''
 
Nisu odredili broj obrtaja rotacionog svetla, min-mak.Ako se brzo vrti kazna, ako se sporo vrti kazna.
 
Pa bilo je po starom zakonu za pokazivač pravca (žmigavac), čini mi se 60 treptaja u minutu :D
 
Nek oni mene kontrolisu ,koliko su i dosad ,i ja zadovoljan :bravo: u zadnje dve godine dva puta , i to autom. Kad su vas zadnji put zaustavili saobracajci dok ste vozili traktor.? nemogu oni biti na svakom cosku .Nisu betmen i robin.
 
izduvni gasovi se mere na svim vozilima pa i traktorima jer se oni štampaju i prilažu uz zapisnik a žmigavci moraju da imaju 90+/- 30 otkucaja znači od 60-120 otkucaja u minutu :D
 
Nazad
Vrh