Motorna prskalica / Atomizer

Nemam sliku.Ostala je na malinjaku.Mogu slikati u nedelju pa ću ubaciti sliku.Gura 2.6L/min pod pritiskom 2,8-bari.Ne pi[e koliko je teška -izmeriću.Zapremina 18l.
 
Kolega @Vidojica daj neku sliku da i to vidimo, sada sam gledao i na njihovom sajtu ,nema ništa :sta:
 
Nisam ovo nigde video, pa čak ni na sajmu ove godine, a gledao sam nove proizvode villager-a, kolega @Vidojica ako ti nije teško postavi neki snimak da vidimo kako ovo čudo radi... :ppozdrav:
 
vidio sam ja ovo baterijsko čudo čini mi se štandu huskvarne , nisam siguran al' sve mi se čini da je kod njih
intresantna ideja !
 
Kako se pune baterije na tom čudu, u klasičnim utičnicama 220 V, i šta je sa ergonomijom baterija ?
 
M
Baterija se puni ispravljačem 240v izlaz 12v 1mA traje 10 sati rada.
 
Izvinite radio noćas pa nisam stigao da odgovorim.Prskalica radi fino i za 15min ispumpa 15 litara sa zavrnutim diznama(magla).Dobro, motorna je jača, ali ovo isto jako baca mlaz samo su dizne male mogle su biti veće.Bitno je da se ne druka i da punjenje traje po prospektu 10 sati, a ja sam zaredom ispumpao 8 rezervoara po 15l i još je radila normalno.Garancija je 2 god i ima delove.E , ja nahvalih pumpu ko da sam prestavnik vilandžera.Samo znam da je moj brat kupio takvu pumpu( druge marke) pre 3 godine i on me i nagovorio da kupim jer je zadovoljan.
 
Nije teška,lakša je od motorne one od 14l.Nju sam uzimao u pozajmicu.Akumulator joj je pozadi i može da se skine i da se puni bez pumpe tj. uzmeš ga i odneseš gde ima struja.
 
Villager je zaista čudo ::super::, da li je moguće na stariji model DM-14, namestiti džojstik na topu sa gasom kao kod novog DM-14.
 
@zupa100
Jesi li završio ono, jeli sve OK?. Čini poso, ali jbg ovde juče i danas opet grad, ako ovako nastavi neće imati zašta da se koristiti!
@Ratos
Izmerio sam:Teška bez tečnosti(prazna) 6kg.
 
Pozdrav svima!
Danas mi je ručka na topu pukla kao ledenica, nova oko 500 RSD...:osmeh:

Sam si ga izbaksuzirao...:haha: juče si hteo da ga menjaš i staviš od novog tipa sa gasom...:haha:
Pa naruči odma ručku novog tipa, a za sajlu ćeš se već snaći.
Jedino što sam primetio na moj DM14, kod manjeg gasa motora, malo variraju obrtaji kad pomeraš top, jer se uvija sajla gasa i bužir.
Desilo mi se jednom dok radi na leru, i kad stavljam na leđa on ugasi zbog uvijanja sajle(jer cev padne na zemlju).
Al sam malo našpanovao sajlu, to jest povećao ler gas.
pozzz joe!
 
E da znaš, to mi je i tata rekao :haha:, juče sm mu rekao da sam pitao kolege na forumu da ubacimo novu ručku topa, i na poslednjem rezervoaru prihrane, puče kao ledenica, i ti si imao stari DM 14 pa si to promenio kao kod novog ? :ppozdrav:
 
Nisam prerađivao ništa, kupljen je ove godine sa gasom na ručici!
Na većem gasu nema problema, ali na manjim...oće da varira - zbog sajle
Ali se obično prska na većem gasu, tako da se to neprimećuje...
Kažem - jedino na leru se primećuju promene obrtaja, kad uvijaš top...
 
Aha, nisam te razumeo treba u četvrtak da idem po ručicu, pa ću videti sa njima u servisu da li mogu to da mi srede, bilo bi lepo kada bi to moglo da se odradi....
 
Nevidim razlog zašto nebi moglo da se odradi,,, sve je čisto kao pasulj!
Ako imaju ručicu novog tipa, ostalo je lako...
I udri po gasu...ima da leti perje insektima...:haha:

Ništa lepše, nego kad hodaš do voćki sa prskalicom na leđima...i da ga par puta turiraš, dobro zvuči...:haha:
 
Nazad
Vrh