Mobilni telefoni

Pisao sam da imam problem sa Poco X3, da mi prekida tokom telefonskog razgovora, onako kao da iz svake ne čujem po slog. Problem je do mreže (Telekom), kupio sam drugu karticu (Telenor) pa kad tako prilikom razgovora preko Telekoma počne da zeza, ja zamolim sagovornika da me nazove (ili ja njega) na Telenor broj, i na Telenor mreži sve bude ok. Tako da mi je logično da nije do aparata. ALI, dok sam imao Samsunga to mi se nikad nije dešavalo.
Idi u telekom pa trazi novu karticu

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nije mobilni ali tu je negde.
Korisnik sam MTS Box 4 paketa kojeg plaćam 4600 dinara ,bez ugovora .Ugovor mi je istekao pre 2 godine.
Pre neki dan me zovu iz Yettela i nude mi njihov paket .
Navodno fiksni ,internet i tv po ceni od 4100 i neki dinar .
Pošto je promocija nude 14 meseci po 1 dinar a još godinu dana da plaćam po zvaničnoj ceni.
Mogu da prenesem i mobilni .6 meseci po dinar a za posle nisam razumeo .
Da li neko koristi Yettel ?
 
Yettel sto se tice mobilne mreze je najbolji ali i najskuplji.Gledaj ko ima optiku do tebe, to je danas bitno.
 
Nema kod mene optike.Mislim da koristi žicu od Mts -a za internet i tv.Ovo nisam siguran.
 
Ja krunio kukuruz pa okrunio i mobilni,sad sam u potrazi za nekim novim pa mi ovaj zapao za oko kakav je

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Jel ima neko u mts-u paket Omorika ili kontrola troškova a da nije u BOX-u?
Potreban mi je broj da ga ubacim za deljenje dodatnih100 gb. interneta.
Nema nikakvih obaveza i troškova,dobija dodatni internet.
Broj mi može poslati u p.p
 
Imam i ja taj box ali seru puno,uvek nesto menjaju pa sam morao menjati tarifu da mogu da ostanem u tih100 gb

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Imam i ja taj box ali seru puno,uvek nesto menjaju pa sam morao menjati tarifu da mogu da ostanem u tih100 gb

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
U starom ugovoru,mogao si ubaciti bilo koji broj koji je post pejd,sada ne.Ja nisam morao menjati tarifu,jer imam Omoriku 3 ali se dodatak ne može aktivirati ako si sam.Mora još neko sa paketom Omorika ili kontrola troškova.A da menjam druga dva broja koji su bili u prethodnom deljenju,nema smisla,jer i ovo što imaju ne mogu da potroše.Na razne načine pokušavaju da te navuku na veći paket.
Uglavnom snašao sam se.Našao sam broj koji sam ubacio.
 
Uzeo sam mi 11t pro,cudo od telefona. Stavis na punjac odes u wc i kad se vratis a ono pun telefon

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ови из МТС не да серу, већ серу на квадрат

Одем да питам за онај 12т про телефон што је била акција до пре неки дан, да се информишем дал да га поручујем или не. Гледам на сајту умањују цену дупло бокс пакета на 2200 дианра плус телефон ако се узме изађе око 3560 дин месечна рата, што у збир узначи неких 1300 динара више месечно у односу на садашњи бокс пакет, што јелте и није страшно, јер се добија одличан телефон за цирка 28000 динара на две године...међутим, то важи само за нове кориснике, тачније онак ко хоће да постане друг члан МТС, а за нас старе иде пуна цена бокс пакета плус наравно пуна цена рате за телефон што изађе без мало 9000 динара месечно. У преводу за две године платиш телефон и услуге бокс пакета 216 000 дианаата, а такав исти телефон је на купујем продајем око 650 еврића....е јесу говна...значи награђујеш прелетачевића, да се огребе за телефон и нет, а после опет тај исти оде код другог и тако у круг, а нас који смо годинама корисници МТС ко јебе....е **greška ти и државу и све....
 
Ma није мене преко потребан телефон, овај што имам ради ево већ трећу годину савршено. Него то понашање према старим корисницима. Ми немамо никакве погодности. Пролетос када сам продужио уговор, ништа од попуста, а нови корисници 12 месеци...па **greška му миша, мој стрикан у Штутгарту који је дугогодишњи корисним Т мобил добија годишње од њих телефон на поклон и то финик перформасни, само што је код њих више од 20 година....значи тамо се дугогодишњи корисници награшују, а код нас одеру ти кожу с леђа, само да би придобили оне који ће чи истекне уговор поново код некод другог...
 
Isto ti je i za box pakete .
Ako si novi korisnik dobijaš 14 mes. džabe ( po 1din ) a ako ti je istekao ugovor i želiš da ga produžiš onda samo 3 mes. umanjenja računa 50% .
Ali i tu ima caka , odjavis tel. ( fiksni ) ugasis paket koji si imao na mesec dana i onda se ponovo prijavis i kažeš želim da budem vas korisnik pa te tretiraju kao novog korisnika .
Jedino što dobijaš novi br. ( fiksni )
Mana ove cake što si u "leru" 30 dana .
 
Uzeo sam mi 11t pro,cudo od telefona. Stavis na punjac odes u wc i kad se vratis a ono pun telefon

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Zavisi koliko boravis u tom wc-u .
Ako si utrzan ko ovi moji ukucani ( po pola sata ) onda i nije neko čudo .
Još sada kad imaš nov tel. pa poneses i njega ima tvoji da pale prljave krpe da te poteraju iz toaleta .
 
To i mene bas nervira mi sto smo godinama u mts i izmirujemo na vreme obaveze nemamo nikakve popuste

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh