Mobilni telefoni

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.419
ne idemo nigde dalje od sida sto se tice vasara ::sramota::
koji si tel imao crni sine??
ujak je imao d500 i ispadne mu i zaore ga,ja motorom vece vec pada reko aj idem do njega smrzao se onda autom do njive i nasli ga u oranju ja ga zvao i culi kako je zvonio :D :D

Čugi

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Avg 2007
Poruka
2.117
SE S700i  ::jako_besan:: zamenio sam mu ekran ali ima problema sa prijemom, zablokira u traženju mreže, ćale nedavno pričao sa nekim kolegom i ovaj mu do savet kako bi mogao to da sredi, a dripci u servisima od Pazove do Bg-a samo sležu ramenima izgubio sam tri meseca lutajući po servisima....ćale namerno nije hteo da pomogne i samo mi prebacuje u stilu ko te j... što ga ne nosiš u futroli, a sad se smilovao i izgleda da će biti problem rešen :cool:

Pa nije ti Ruma daleko, biće skup da vežbamo proboj za sajam!

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.419
pa ja idem u skolu do podne,ne radi se o daljini nego sto nema bas nikakvog posla na vasaru ::lose::
auu al je to bio telefoncina kad je izasao i sad je dobar,aj daj ga vamo da ga ja odnesem kod mojih kompanjona na servis :D
ja sam imao n73 mrtvu samo zvucnik zuji kad je upalim ni svetla ni nista,ni box aparat da je ocita nigde nista i onda sam uleteo u vezu i sredili je za 30e flesovali + procesor nov

u ostalom ja kroz nedelju dana treba da dobijem nekoliko telefona nem pojma koji i koliko kostaju :D
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234997003[/time]_________________________________________________
cugi salji ovo u cet,vasare gde 'oces ovde mu nije mesto :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234997385[/time]_________________________________________________
a ujakovom d500 nista,samo ga ocistili od zemlje kad se osusio i radi bez greske,posle bio u cardaku kad se kukuruz istovarao i tamo mu ispao pa ga trazili po kukuruzima sve je preziveo :D

Čugi

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Avg 2007
Poruka
2.117
Ma ništa mi ne govori 400 eura sam ga platio kad je izašao, velik ekran milina za net!

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.419
uhh bas je bio papren :D
kad je pre ... (ja sam sad 3 g srednje) kad sam bio 7osnovne i pocetak 8 na raspustu sam kupio simens S65 to je bio vrh telefon,taj tvoj s700 je bio kao danas i phone
od onda do danas sam promenuo jedno bar 15telefona,letos izgubio jednu n73,pa odmah kupim n73 pa ode displej 45-50e pa procesor.... :zli: :zli: :udri: :udri:
sad imam n95 pa da vidimo sta ce vreme reci :ppozdrav:

inece je simens pao skroz gore sa cardaka i nista mu samo se malo aluminijum ulubio,ali se nije ni videlo :cool:

dukej

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Avg 2007
Poruka
6.218
Ja imam Nokiu 6210. Pre nje sam imao neki Telit al' taj sam zaorao pre par godina i do danas ga nisam našao (znam u kojoj njivi). Na slici je poslužila umesto colštuka.

Dare

Član
Učlanjen(a)
7 Jan 2008
Poruka
423
ja imam SE k700i od 2005. radi perfektno, a napunio sam ga svakojakim softverom, bolji je od kompjutera :) jedino mu fali navigacija i jos malo memorije

dukej

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Avg 2007
Poruka
6.218
North ARMY je napisao(la):
a takva 6210 covek kupio za auto pezo 406 dao 220e pre 2 meseca nista od opreme a kosta ko luda :cao:
:sta:

Ja sam moju 6210 kupio polovnu pre nekoliko godina (kad sam onog Telita zaorao) za 20 evra.

case ih

Član
Učlanjen(a)
28 Dec 2008
Poruka
846
Ja sam samo za nokiu i nista drugo, jeste da su skuplje ali su po kvalitetu daleko iznad ostelih. Trenutno koristim E50 vac skoro dve godine.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.419
inace kao sto rekoh namenjao sam se telefona i telefona preko 20
utisci su sledeci da ih nema losih,plati pa se klati
jedino tacno da je nokia skuplja od konkurencije,o kvalitetui ne bih jer sam zadovoljniji bio sa SE i motorolom od nokije
nokija mi ispala iz dzepa i rkkk displej 45e kao za mene (35e displej,5e city expres i 5e ruke)
kome treba srednji telefon nek uzme sonyericsson i nece se pokajati,jer za nekih 100e dobijes karakteristike koje ima nokia od 130e,a nije nista losiji :cao:
a onaj je dao 220e za tel.jer mu treba za auto dok vozi samo ga natakne na fabricku postavku i sam se javi i sva ostala instalacije je fabricka,a baterija drzi po 7 dana sa aktivnim pricanjem ::svaka cast::

~Kiki~

Član
Učlanjen(a)
25 Nov 2008
Poruka
2.480
Nokia je kod mobilnih , kao mečka kod automobila ko jednom kupi uvek kupuje !
Imam nokiu 6234 rađena je za švabiju - vodafon jako redka kod nas . :cao:

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.419
znam koja je,meni se ne svidja bolje uzeti 6233 ima lepsu tastaturu i crna je u glavnom(dok sam 6234 vidjao samo sive)

nije nokia toliko dobra koliko je nahvaljena,simens s65 pao sa cardaka nekih 4m visine na beton i nista mu,samo se zaderao,nokia iz dzepa na pod i ode displej... ::lose::
sonyericsson je najkompaktniji ulozeno/vraceno/kvalitet
npr ta tvoja 6234 kosta oko 80e dobra a k750 koji ima iste funkcije imas za 40-45e a manji je i laksi pa ti sad vidi,a nije nista manje kvalitetan jer sam imao k750 i sve zive torture je preziveo

Vrh