Mobilni telefoni

Ima li neka mogucnost resiti se reklama na you tube ?,ja kad slusam muziku na u tube,imam liste pesama npr ,20-30+,ili jedan klip po sat vremena miksa neke muzike,uglavnom reklame su tu,bilo izmedju svake ili svake trece pesme,ide na zivce,tj beskoristan je u potpunosti u tube sa tim jeb... reklamama.Na kompu i laptopu normalno to se resi sa ad block i mogu da se nose oni i njixove jeb.. reklame,ali na mobilni iako imam instaliran ad block ,i dalje imam reklame koje iskacu ,tj prekidaju slusanje muzike.
 
@dukej Moje mišljenje je da je to hardverski problem koji softver ne može da prouzrokuje, jer nijedna aplikacija ne može da kontroliše paljenje i gašenje telefona ako na to ciljaš, pogotovo što bi za to bile potrebna root dozvola. Niti se aplikacije učitavaju pri paljenju telefona niti mogu imati kontrolu nad tim procesom.
@Arkadije Ako želiš baš YT aplikaciju bez reklama, možeš koristiti YT Vanced aplikaciju ili ako ti je potreban samo zvuk, YMusic aplikaciju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Mislim na YMusic. Ni jedna ni druga aplikacija se ne nalazi na play store, tako da moraš guglati.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Na mom note 4 skoči do iznemoglosti. Dadoh preko 7000 za ekran i servis, a sad koči, kažu pravi mu problem novi softver, a on star. Baš mi je žao, radovao sam se novom displej u, a on sad zapinje iako se srušen do fabričkih podešavanja i to u servisu.
 
@dukej Moje mišljenje je da je to hardverski problem koji softver ne može da prouzrokuje, jer nijedna aplikacija ne može da kontroliše paljenje i gašenje telefona ako na to ciljaš, pogotovo što bi za to bile potrebna root dozvola. Niti se aplikacije učitavaju pri paljenju telefona niti mogu imati kontrolu nad tim procesom.

I ja mislim da je do hardwera, a evo i zašto. Uradio sam reset na fabrička podešavanja, i kad se telefon ponovo uključio krenuo je sa ažuriranjem androida i onda se ponovo ugasio i opet krenuo da se sam pali. E, tad sam već iskusno odmah ubo punjač u telefon, telefon je pokazivao skoro praznu bateriju, ali se potom telefon normalno upalio i uradio ažuriranja androida, i potom krenuo sa google nalogom itd, naravno sve sa uključenim punjačem. Baterija je proizvedena u maju prošle godine, a u telefon je stavljena u krajem septembra prošle godine. Do juče je radila ok.

Sad bih pitao nešto oko tog reseta na fabrička podešavanja. Naime, reset sam našao u meniju "opšte" pod "bekap i resetovanje". Kad uđem u taj "bekap i resetovanje", tu je uključeno "bekapuj moje podatke" i "automatsko vraćanje" i ispod te dve opcije je "vraćanje na fabrička podešavanja". Sad me zanima za čega služe te dve gornje opcije kad posle reseta telefon ništa nije zapamtio, ni lozinku za wi-fi, ni veličinu slova, jedino je zapamtio imenik?
 
Čitajući par stranica u nazad....znači Xiaomi je sasvim pristojan telefon.Neko iskustva sa Redmi 9 4/64?
 
Poslednja izmena:
Ako ti meditek chipset nesmeta samo napred.Vidi i realme telefone da li ti se neki uklapa u budzet.
 
Kao više se greje,više suče bateriju ...Imam Redmi Note 8 Pro 6/128 GB i zadovoljan sam skroz,baterija 3 dana uz neku normalnu upotrebu,ne igram igrice,malo surf,mail,viber pozivi...
 
Nemoj se zamarati sa tim stvarima,ti kao obican korisnik kao i ja neces primetiti nikakvu razliku,bilo koji tel uzmes samo gledaj minimum 4/64 a za ostalo ne mari,ja na mom igram cod i pubg pa mi ne smeta sto nije sd

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Kakva je sad situacija sa uvozom telefona zbog korone? Konkretno, hteo sam da uzmem sebi Xiaomi Mi 9T jer je ovde na forumu nahvaljen dosta.

Kakva je situacija sa cenama u doba korone, da li su cene padale kako je vreme prolazilo od pojavljivanja nekog modela na tržištu, kao što je to bio slučaj dok nije bilo korone? Ili su možda cene (kod naših preprodavaca) čak i skočile zbog nemogućnosti nabavke? Da li uopšte mogu da se nađu svi modeli - sećam se da je jedan forumaš ovde napisao da je jedva našao ovaj koji i mene zanima Mi 9T. Da li se možda sad stanje na tržištu popravilo? Nisam uopšte u toku sa ovim dešavanjima oko telefona, planirao sam da telefon uzmem na jesen, ali izgleda da ću morati pre tog plana da kupim telefon...
 
Poslednja izmena:
Nemoj se zamarati sa tim stvarima,ti kao obican korisnik kao i ja neces primetiti nikakvu razliku,bilo koji tel uzmes samo gledaj minimum 4/64 a za ostalo ne mari,ja na mom igram cod i pubg pa mi ne smeta sto nije sd

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ok,takav odgovor mi treba. :osmeh:
Ne igram igrice,imam samo viber i par nekih aplikacija,jedino što imam dosta fotografija i snimaka.
A za bateriju od 3 dana sam zaboravio od kad koristim android telefon.:osmeh:
 
Ok,takav odgovor mi treba. :osmeh:
Ne igram igrice,imam samo viber i par nekih aplikacija,jedino što imam dosta fotografija i snimaka.
A za bateriju od 3 dana sam zaboravio od kad koristim android telefon.:osmeh:
Zato sam ja uzeo 6/128 i nadam se da jedno vreme sam miran,sad cekam miui 12 trebalo bi krajem meseca da puste za 8pro

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Uvek brisem iz galerije jer svejedno sve ostaje na gogle nalogu.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Te slike na Google nalogu možda nisu istog kvaliteta, jer je prostor za fotke originalnog kvaliteta ograničen, a fotke smanjenog kvaliteta neograničen. Proveri u podešavanjima Google Photos.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@ dukej

Cene tlefona su otisle gore pa su blago pale.Sve zavisi ako vise njih moze da dovuce iz Hun bice ok cena.Sad pojma nemam kakvo ke trenutno satnje.

Skoro sam sam nabvio polovan mi9t za brata.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh