Mobilni telefoni

Sa 64gb ili 128?
128GB....Данас сам сликао и сликао и сликао и и даље би ал је мрак😂😂😂...телефон је фантастичан....ради феноменално, а због слабијег процесора мало спорије троши батерију, него братов ПРО....још увек је изнад 50%, а баш сам се играо са њим...јединањегова мана је то што је стаклас ба клизи из руку, мораћу неки опасан милитари грејд кејс да му пронађем,,,ја и јенкијевски језик...бре футролу по срски и то неку скуљпу, као што сам имао за стару Моторолу...
 
То је Хуавеи, само под тим именом, да заобиђу ембарго....Одлични су телефони....згазиће ко мало г остале марке ускоро, ови кинези, у ствари већ им лупају шамарчине и то какве....само што смо ми навкли на име Сасминг, ЛГ, Ајфоне, па је већини испод части да купе ове као лошије телефоне, а уствари су фантастични...

Ја сам са мојим 9Т презадовољан...ради као докса, не штуца, камера одлична...и оно што ми се највише допада на њему је поп ап камера, тако да на дисплеју спреда нема никаквог зареза или кружића што ме иритира на свим тим телефонима, који их имају....до душе многи се плаше тих камера, виде ћемо како ће се показати...али мислим да је то правац у коме ће сви полако ићи...
 
I meni 9t Pro radi kao zver , isto mi se svidja displej bez notch-a.

Ali nekad kad su mi prljavi prsti od tovat masti nece da ocita otisak, a poup up camera smara dok izadje za face unlock.
Mislim nekog pola sekunde sekund ne smara ali ja sam fanatik .

Glupu sifru moram imati jer mi VPN sa firmom ne radi bez sifre.A treba mi za pristup sistemu ako stane kablovska ili internet.

Brze mnogo ocitava face unlock sa normalnom kamerom,maltene kao da nemas sifru.



Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
То је Хуавеи, само под тим именом, да заобиђу ембарго....Одлични су телефони....згазиће ко мало г остале марке ускоро, ови кинези, у ствари већ им лупају шамарчине и то какве....само што смо ми навкли на име Сасминг, ЛГ, Ајфоне, па је већини испод части да купе ове као лошије телефоне, а уствари су фантастични...
Jeste to Huavei, ali nema veze sa embargom, jednostavno brend za malo zahtevnije kupce. Ja sam imao osmicu nekih 4-5 godina, pre embarga. Odličan telefon, ali je počela baterija da se ubrzano prazni, ne sastavlja 24 sata.
Sada imam View 20, zasad zadovoljan.
 
Malo se igrao
45db4eabd79453025f63086ecdcacd96.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ubacio si MIUI 12 Global? Ne mogu da podnesem MIUI skin iako je jedan od boljih skinova. Koristio sam MIUI čitavih 15 dana dok nisam otključao bootloader I flešovao custom ROM.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa da.Ma ja Sam se navikao, miui mi radi brutalno.

Mene iritira stock Android, ruzan mi je nekako I obican .

A ni jedan custom ne radi bolje, probao Sam ih sve.Svaki ima neki bug.
Koji ti koristis ROM?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
HavocOS trenutno. Nisam našao neki bitan bug još uvek, mada je bilo pre kada supočeli Android 10 ROM-ovi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kupio sam huawei telefon i on posle 15 dana pocelo da se nadima baterija,nikad vise huawei,ovo tek prvi put da mi se pokvari android telefon,huawei treba da ugasi svoj brend
 
Imao sam huawei p9 lite skoro tri godine nikakav problem nisam imao,posle sam ga dao ćaletu.Evo cetrvta godina on i dalje super radi,baterija i dalje ok originalna u njemu nije kao nova ali super drzi.
 
Да ли неко зна како се инсталира на мобилни телефон, и како се користи нешто овако. Па још ако је и на српском језику:ppozdrav:.

 
Imam problem sa Samsung Note 3 telefonom, opisaću šta se dešava pa ako neko zna da mi kaže o čemu je reč:

Juče sam kupio sam neku loptu nećaku i hteo sam da je naduvam. Pošto nemam onu iglu za duvanje hteo sam da vidim na netu kako izgleda i funkcioniše taj ventil u loptama, pa sam preko chroma otišao na prvi guglov predlog na tu temu. To je bio neki ruski sajt preveden na srpski. I onda su počele da iskaču neke reklame i ja sam pokušao da ih preko "x" ugasim, e sad da li sam potrefio ili promašio "x" - ne znam (mali ekran a debeli prsti) međutim desilo se da se telefon potpuno ugasio i odmah potom je sam krenuo da se ponovo pali, kad već dođe da će podići sistem on se opet ugasi, ponovo sam krene da se pali i tako u krug i u nedogled. I ne mogu ništa da uradim da ga zaustavim. Onda sam ga otvorio i izvadio bateriju. Po vraćanju baterije sve je isto ponovo krenulo da radi - da se sam gasi i sam pali. Delovalo mi je da u trenutku uspostavljanja sistema povuče previše struje iz baterije i ona zataji pa se telefon ugasi. Samo mi nije bilo jasno zašto potom krene sam od sebe da se pali. Kad već nisam imao ideju šta dalje da radim stavio sam ga na punjač da nadomestim taj udar na bateriju i uspeo sam da ga upalim. Odmah sam isključio chrome. Po stavljanju na punjač baterija je pokazivala oko 50%. Napunio sam bateriju i sve je opet radilo kako treba dok mi danas drugar nije poslao neki link preko vibera koji je aktivirao chrome i opet se telefon ugasio i ponovo sam krenuo da se pali. I opet ne stigne da upali već krene gašenje, i tako u krug. Ponovo sam preko punjača uspeo da upalim telefon i dopunio bateriju. Večeras je krenula grmljavina, isključio sa komp pa sam preko telefona gledao radarske slike na rhmz sajtu (preko chroma). Neko vreme je to funkcionisalo i onda se opet telefon ugasio i krenuo opisanu radnju da vrti u krug...

Da li sam pokupio neki virus preko onog ruskog sajta ili je problem u telefonu (bateriji)? Telefona mi nije žao, svakako je već mator i imao sam nameru da čim legnu prvi novci od ovogodišnjeg useva uzmem saomi 9t (ne znam tačnu oznaku), ali se plašim ako se radi o virusu da li može da mi provali u Intesa mobi aplikaciju preko koje plaćam račune i očisti mi račun u banci?

Ima li ko pojma o čemu bi tu moglo da se radi?
 
Pokupio si malware.Izbrisi mobi intesinu mobi aplikaciju pre toga joj izbrsisi kes.
Pokusaj da nadjes i tu rusku aplikaciju ako je ima izbrisi.Ako nece vrati telefon na fabricka podesavanja.Sacuvaj sta ti treba i onda odradi.

Browser bez reklama
 
Nazad
Vrh