Mobilni telefoni

Može neka preporuka za android do 250e? Za ženu mi treba... Nisam u toku pa ne bi da uzmem bilo šta samo da bi uzeo nego bi da uzmem najbolje što može za te pare...
 
U ZR ga gledaj, a preko neta ga kupi.Ili dodji posle podne ako hoces pa pogledaj moj ,isti je fizicki samo je moj pro verzija.Samo jaci cpu i gpu ostalo sve identicno.

Budes li kupovao u prodavnici bice on 350e

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Koji android uzeti za njivu,od nuskibudzetnih,treba da je ekran do 4.8 inca,da bi mogao da ga koristim jednom rukom?
Trenutno koristim samsung a 10,koji mi zadovoljava potrebe sto se tice performansi,ali velik za jednu ruku,vec mi i par puta pao,veliki je i za dzep,to je za kafice i selfije
 
Šta preporučujete uzeti na račun iz mts-a ,nije za njivu treba ozbiljan telefon jedino mi kamera nije bitna, ostalo treba da bude u kvalitetu i da brzo nezastari ako je malo skuplji.Koristio sam sony xperia i nije me izdao 3 godine ni ni .ali zato zadnjih mesec dana je sve to nadoknadio da serviseri mogu garantovati skuplju popravku popravio bi ga .Rado bih kupio takav novi ali gaje vreme pregazilo ima brži i sa većom memorijom za mnogo manje para.A možda da čekam još koi mesec (nedelju) do nove godine možda nekima padne cena drastično Može i privatno poruke da nebi neki prebacivali zbog reklamiranja brendova.
 
Ja koristim Samsung Galaxy S II Plus.... 😂
Meni još uvek zadovoljava potrebe, i za posao i privatno !!! 😂
5 godina me služi besprekorno....
Prva baterija još u njemu !!!! 😂 :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh