Massey Ferguson

Na 36xx traktorima uvrnut je nazad na sredini kako bi rekao okomito prema unutra , ne bocno. Na osovini unutra je brijeg i on ide pravo na breg.
 
Remont pri kraju
596e5b979f03ec9fa8c813714f1d8331.jpg
f27f2cbc5c9996629464495e38db4879.jpg
bca81eed63b9407774bb04884c5f6901.jpg
397f4a89671098bb49bf4e65b5bb4ae7.jpg


Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Svaka čast Savo! Čuli smo se preko fb pre dve nedelje oko traktora i problema sa volanom


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
I ja danas priso maseu , nakon duze vremena . Zamijenio mu amortizer lijevih vrata i skinuo samo regler . Planiram donijeti drugi iz radnje da probam , inace ima kod auta , nekih fordova isti.
Cetkice su velike , al se desava kad upalim nece da ugasi lampicu dok ne dodam veci gas . Sad je doslo da moram skoro pun gas odrezati da ugasi. Pretpostavljam da je do reglera
 
I ja danas priso maseu , nakon duze vremena . Zamijenio mu amortizer lijevih vrata i skinuo samo regler . Planiram donijeti drugi iz radnje da probam , inace ima kod auta , nekih fordova isti.
Cetkice su velike , al se desava kad upalim nece da ugasi lampicu dok ne dodam veci gas . Sad je doslo da moram skoro pun gas odrezati da ugasi. Pretpostavljam da je do reglera
Vjerovatno da je regler, jesam rijesio volan orbitrol je bio neispravan

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Treba mi poklopac kablova sa desne strane ispod kabine spolja.
Nigde naći novo.
Mozda se negde prodaje traktor u delovima ako neko zna?
Pozicija 1

Ili kad bi neko imao isti da mi pozajmi pa da napravim po uzorku.

173b7dc16bb3e3bcf0ede8bc9f9b1353.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Lepenka ili karton pa napravis sam svoj uzorak i onda ocrtas na lim? Prvo samo ovaj srednji deo izmeris pravilno, pa iz drugog kartona dodajes krivine, posle sve ide iz jednog komada lima koliko vidim.
 
Najmanji problem je napraviti.
Problem je što nemam gde da ga snimim pa onda po tom uzorku da napravim "original"
 
Iz cetiri puta ces napraviti i od kartona/lepenke 2mm prvo :) I onda taj kartonski uzorak precrtas na lim i samo iskrivis stranice na pet-sest mesta i izbusis rupe.

Ne mogu da nadjem bolji primer od ovog:
 
Juče sam gledao kataloške brojeve tog dela za moj traktor ali nisu isti .Verovatno da ne odgovaraju mere za tvoj .
 
Nazad
Vrh