Massey Ferguson

gde se moze naci katalog rezervnih djelova ili neko uputstvo za mf 274. posebno mi treba za transmisiju.
Hvala
 
Јуче ме пита човек, " зашто кад искључим предњу вучу, па искључим контакт предња вуча се укључи, јел то треба тако?" Не знам, а зашто то радиш, не треба трактор да ради без контакта?! трактор је МF362.

Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
 
Јасно ми је, ал не разумем човека од 50 година да се глупира, да искључује контакт у току рада.

Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
 
086f07773029529a6279b95b8ee6675f.jpg


Ulja u menjaču ima dovoljno
Jel ova lampica pokazuje samo nivo ulja ili još nešto?
Gde se nalazi senzor?

MF6180 je u pitanju


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Zaprljan filter. Nalazi se na kucistu filtera hirdaulike. Bar je tako na 8160.

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Možda nisi zamenio sve filtere.Moguće da ima neki mali koji je skriven na nekom čudnom mestu a baš se zaprljao pa ti indikator javlja.
 
Meni sa Sameu svetli neko vreme dok se ne zagreje ulje, stalno tako, cak i neposredno posle zamene svih ulja i filtera, nisu imali kad da se zaprljaju..
 
Pre ce biti da zice imaju spoj.
Sad nisam siguran dal se greska moze prespajanjem ponoviti.

greska izlazi sporadično
 
Ne znam.Kod mene na traktoru ih ima 5 od kojih je jedan mali skriven pa lako možeš da se zezneš i ne zameniš ga.
 
Na 6180 imaš jedan spoljni, jedan uložak i imaš jedan u rupi gde se ispušta ulje ali taj naverovatnije nije problem.

Ovu lampu ti pali kada ti je uložak zaprljan.
Ili je senzor u kvaru.

Sent from my moto x4 using Tapatalk
 
Filteri su zamenjeni sa uljem pre 300rs.

Ne mogu da ponovim gresku niti skidanjem dzeka sa senzora uloška niti prespajanjem zica
 
Može filter da se zaprlja na tih 300 sati rada.Probaj ga zameni,imao sam takav slučaj pre godinu dve.
 
Nazad
Vrh