Ivermektin kao lek protiv korone

Malo sam skeptican da ce to bas tako da se odvija kao po ulju npr MOZZART kladionica ima u Srbiji 65 000 radnika i rentira najskuplje lokale po Srbiji i placa drzavi Srbiji i vodu i komunalije i struju i poreze i doprinose i sada da zabranis ulaz za 80 posto njihovih posetioca to bi napravilo totalni kolaps a nesto slicno je i sa drugim privatnicima a mozete li da zamislite da zabrane ulazak u banku nevakcinisanima a ima nevakcinisanih punisica more. Tu bi izbila revolucija i ovako ljudima kuva i igra zadnji zivac ali bojim se da se budzati previse zaigrao ono doduse on mora da slusa kako mu narede ovi skotovi sa zapada I ON BI MORAO U NEKO DOGLEDNO VREME DA BUDE LISEN SLOBODE JER AKO SE TO NE DOGODI OTICI CE NAM JOS MORE PAMETNIH,VREDNIH I MORALNIH. Inace vest koja se stidljivo provukla danas kroz medije je da u Srbiji treba da se ugradi jos 8000 kamera za sada je cela Srbija pod kamerama kao u velikom bratu jos ovih 8000 kada se ugradi to ce onda biti DOUBLE PENTRATION
STO SE SAMOG SPRICANJA TICE POMNO PRATIMO JOS KOLIKO SERIJA CE BITI ZA SADA SU 3 ALII TO CE DA SE RASIRI KAO SA KAMERAMA SAMO SE BOJIM A TO MOZE VRLO LAKO DA SE DOGODI DA NAM ZAPAD NAREDI DA MORAMO DA SE VAKCINISEMO SA NJIHOVIM VAKCINAMA JER ONI SUMNJAJU U ISTOCNE a zapadnjaci uopste ne racunaju i ne priznaju sto je se nase gradjanstvo vakcinisalo pogresnim vakcinama. Medjutim istina je da je mnogo ljudi dozivelo kontra indikacije i nezeljena dejstva pracena trombozama neposredno posle vakcinisanja medjutim verovatno niko nece snositi odgovornost jer su se farmako kuce ogradile unapred natpisom EKSPERIMENTALNA i trazili su pristanak vakcinisanog.Obdukcije nisu vrsene tako da ove farmaceutske kuce nemogu biti krivicno gonjene ali pratimo dalji razvoj epidemije i trudimo se da ispostujemo sve epidemioloske mere
 
Prošle godine u doba policijskog časa, pored moje firme kladionica i ulaze jedan po jedan uplate i izađu a kratko vreme je bila i zaključana pa pozvoniš oni otvore i sve tako. Ipak oni neće propasti kao kafane i muzičari.
 
Odgovori "struke" na pitanja "teoretičara zavere":
🦇 Ako oboli sa prvom dozom vakcine:
"PRIMIO SAMO JEDNU DOZU!"
🦇Ako oboli sa dve doze vakcine:
"PA, NISU PROŠLE NI DVE NEDELJE!"
🦇Ako su prošle dve nedelje a vakcinisani oboli:
"PA, VAKCINA JE DA NE OBOLI TEŠKO!"
🦇Ako oboli teško:
"PA, VAKCINISAO SE DA NE UMRE!"
🦇Ako umre:
"E, PA NE ŠTITI BAŠ 100%!"
🦇Ako se vakcinisem, mogu li prestati da nosim masku?
Vlada: "NE"
🦇Ako se vakcinisem, hoću li biti otporan na Covid?
Vlada: "Možda. Ne znamo tačno, ali verovatno ne".
🦇Ako se vakcinisem, neću barem biti infektivan za druge?
Vlada: "NE. Vakcina ne zaustavlja infektivni prenos".
🦇Ako se vakcinisem, koliko će imunitet trajati?
Vlada: "To još niko ne zna. Sve Covid “vakcine” su još u eksperimentalnoj fazi".
🦇Ako se vakcinisem, prestaju li mere socijalnog distanciranja?
Vlada: "NE"
🦇Ako se moji roditelji, baka i deda i ja vakcinisemo, možemo li se opet zagrliti?
Vlada: "NE"
🦇Pa koja je onda korist od vakcinisanja?
Vlada: "Nadamo se da vas virus neće ubiti".
🦇Jeste li sigurni da od vakcine neću imati trajne i teške posledice ili da me slučajno neće ubiti?
Vlada: "NE"
🦇Ako me, statistički gledano, virus neće ubiti (stopa preživljavanja 99,8%), zašto bi trebalo da se vakcinisem?
Vlada: "Da zaštitimo druge".
🦇Dakle, ako se vakcinisem, mogu sa 100% sigurnošću zaštititi druge ljude sa kojima dolazim u kontakt?
Vlada: "NE"
🦇Ako dobijem ozbiljne neželjene reakcije ili dugotrajne posledice nakon vakcinisanja, (a koje su još uvijek nepoznate) ili slučajno umrem od vakcinisanja, hoću li ja (ili moja porodica) dobiti odštetu od proizvođača vakcine ili Vlade?
Vlada: "NE – Vlada i proizvođači vakcina nemaju nikakvu odgovornost u vezi sa ovom eksperimentalnom vakcinom".
🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️
Da rezimiramo, Covid19 "vakcina":
✔️NE pruža imunitet.
✔️NE štiti od virusa.
✔️NE sprečava umiranje od njega.
✔️NE jemči da ga nećete dobiti nakon vakcinisanja.
✔️NE zaustavlja njegovo prenošenje na druge.
✔️NE eliminiše ograničavanje putovanja.
✔️NE eliminiše zatvaranje poslovnih delatnosti.
✔️NE eliminiše Lockdown.
✔️NE otklanja meru nošenja maski.

Шта није јасно?
 
Mislim ako sami nesto ne preduzmemo. Ne vakcinises se, ne postujes preporuke tipa maska, izbegavanje skupova i sl. i zavrsis sa cevkom u grlu? Sami smo sebi krivi zbog svoje neupucenosti ili jos gore tvrdoglavosti. Svako ima svoj izbor, ali neka ne ubedjuje druge. Brzo smo zaboravili Italijanske i Spanske masovne grobnice za umrle, u Rumuniji zatvorene skole i vrtici, razmislja se o ponovnom uvodjenju policijskog casa. Slicna situacija u Nemackoj i Britaniji. Australija gotovo hermeticki zatvorena. Niko na svetu nema pouzdanu terapiju, ali ima pametnih koji znaju da je vakcina prevara. Mozda je, ali onda kazite sta je pametno ili da cekamo da nas kosi jednog po jednog. Zamera se da je kupljeno previse pa da treba da se potrose. Mozda, ali da nisu nabavljene bilo bi zasto nisu. Lazu nas za druge stvari iz zivota pa im nista ne verujemo? I to je tacno. Sludjen narod.
 
Odgovori "struke" na pitanja "teoretičara zavere":
🦇 Ako oboli sa prvom dozom vakcine:
"PRIMIO SAMO JEDNU DOZU!"
🦇Ako oboli sa dve doze vakcine:
"PA, NISU PROŠLE NI DVE NEDELJE!"
🦇Ako su prošle dve nedelje a vakcinisani oboli:
"PA, VAKCINA JE DA NE OBOLI TEŠKO!"
🦇Ako oboli teško:
"PA, VAKCINISAO SE DA NE UMRE!"
🦇Ako umre:
"E, PA NE ŠTITI BAŠ 100%!"
🦇Ako se vakcinisem, mogu li prestati da nosim masku?
Vlada: "NE"
🦇Ako se vakcinisem, hoću li biti otporan na Covid?
Vlada: "Možda. Ne znamo tačno, ali verovatno ne".
🦇Ako se vakcinisem, neću barem biti infektivan za druge?
Vlada: "NE. Vakcina ne zaustavlja infektivni prenos".
🦇Ako se vakcinisem, koliko će imunitet trajati?
Vlada: "To još niko ne zna. Sve Covid “vakcine” su još u eksperimentalnoj fazi".
🦇Ako se vakcinisem, prestaju li mere socijalnog distanciranja?
Vlada: "NE"
🦇Ako se moji roditelji, baka i deda i ja vakcinisemo, možemo li se opet zagrliti?
Vlada: "NE"
🦇Pa koja je onda korist od vakcinisanja?
Vlada: "Nadamo se da vas virus neće ubiti".
🦇Jeste li sigurni da od vakcine neću imati trajne i teške posledice ili da me slučajno neće ubiti?
Vlada: "NE"
🦇Ako me, statistički gledano, virus neće ubiti (stopa preživljavanja 99,8%), zašto bi trebalo da se vakcinisem?
Vlada: "Da zaštitimo druge".
🦇Dakle, ako se vakcinisem, mogu sa 100% sigurnošću zaštititi druge ljude sa kojima dolazim u kontakt?
Vlada: "NE"
🦇Ako dobijem ozbiljne neželjene reakcije ili dugotrajne posledice nakon vakcinisanja, (a koje su još uvijek nepoznate) ili slučajno umrem od vakcinisanja, hoću li ja (ili moja porodica) dobiti odštetu od proizvođača vakcine ili Vlade?
Vlada: "NE – Vlada i proizvođači vakcina nemaju nikakvu odgovornost u vezi sa ovom eksperimentalnom vakcinom".
🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️
Da rezimiramo, Covid19 "vakcina":
✔️NE pruža imunitet.
✔️NE štiti od virusa.
✔️NE sprečava umiranje od njega.
✔️NE jemči da ga nećete dobiti nakon vakcinisanja.
✔️NE zaustavlja njegovo prenošenje na druge.
✔️NE eliminiše ograničavanje putovanja.
✔️NE eliminiše zatvaranje poslovnih delatnosti.
✔️NE eliminiše Lockdown.
✔️NE otklanja meru nošenja maski.

Шта није јасно?
Sve je jasno,da ne može biti jasnije ali ........Idemo dalje-u krug u krug.
 
Прочит'о сам да је развијена нова варијанта вакцине "Спутњик" за антиваксере. Кажу да су из састава избацили компоненте које изазивају стерилитет и импотенцију, избачен је и онај Гејтсов чип. ДНК ђавола је смањен на меру која не може да изазове последице, а смањене су количине реагента који намерно изазивају нузефекте, али да би одржали једнаку ефикасност као у нерафинисаној верзији вакцине, у сваку дозу вакцине, додато је 5 милиграма халоперидола.
 
Zbog pisljivih 10 dinara koliko kosta jedna maska i zbog jednog usranog piva koji ce se popiti u kafani(u koju inace i nisu otisli vecina jos od leta 2007 jer nemaju sa kime sa sednu a sad odjednom svi idu) menjaju narednih tipa 50 godina zivota zbog 3 nedelje zatvaranja,distanciranja islicnih mera. Ne znam,mozda sam i ja glup,znam samo da su mi troje iz kuce preminuli u u roku od 11 dana,znam da je stric bio u bolnici 34 dana,kad sam isao da ga odvezem kuci doktorka na moje oci kaze da se nije nadala da ce preziveti noc. Veruj u sta hoces,ovo je koliko-toliko slobodna zemlja,nemoj da se vakcinises(nisam ni ja) a niti drugog da ubedjujes u to a podrzi onog ko jeste,mozda je to tvoj brat,otac,poznanik sa foruma ili dete tvoje jer ta osoba je nasla shodno zbog cega to radi,a sa druge strane nemoj da se ponasas kao indijanac,bahato,divlje,protiv svakog i svega i protiv vucka jer nam je on kriv za zve sad,mozda ima nekog od nas koji se boje za svoje majke,babe isl,nemoj svojom bahatoscu da mi ih oduzmes,mozda ti si dovoljno jak zdravstveno da to prezivis a one nisu. Izvinite sto sam se ubacio u raspravu ili polemiku ili kako ovo vec da nazovem i necu vise rec napisati pozdravljam vas sve,i ravnozemljase,i vaksere i antivaksere i nas glupe i vas pametne i vas rusofile i vas zapadnjake i vas napredne i vas nazadne i vas demokrate i vas komuniste... Nebrinite,sve ce proci,seljak ce morati,znati i uspeti da izdrzi sve .
 
Pa hajde sve ostalo sto si napisao ali pizdousti.... pa naravno da je kriv za sve...
Konkretno ja ne odvracam nikog ni od sta ali smatram da ono sto nam se nudi nije resenje.... u sve sumnjam a kako i ne bih ona pizd...usta pic...na se seta naokolo bez maske medj masom ljudi a prica kako cemo svi pomreti... da je tako zavukao bi se u misju rupu i ne bi izlazio odatle kao ni ovi njegovi razbojnici.... Da se neko igra ljudskim zivotima - igra se a sta je i kako je vreme ce pokazati
 
A ako je u srbiji 60% vec vakcinisano i dobar deo ostalih prelezao....cemu onda mere i cega da se plasimo
Зато што корона вирус и сви вируси уопштено, не 'ебу силу и раде по простом и неумољивом алгоритму - ширење нон-стоп, без пауза и задршки. Са таквим неуморним вирусом не можеш да се избориш поштовањем људских права и осећања, убеђењима и мерама борбе са њим другачијим од оних који су у историји давали резултате - спречавање могућности преноса (просто - карантин) и масовна имунизација одмах и свих.

Све то траје мање времена и пролази са мање жртава него ово мрцварење где нам у држави само од короне сваког дана оде Богу на истину пун аутобус људи (питање за људе из Српске - колико људи нам је дневно гинуло у данима рата када није било неких офанзива и крупнијих пичкарања?).
 
Opet ce nam treba ausvajs za kafanu do 22h i curuk nah hauze
Zatvorio bih sve kafane pod hitno i to trajno . Zemlja nam gori , epidemija hara , na udaru republika Srpska , Kosovo klizi iz ruku , spoljni dug raste ( duplirao se ) , spremaju se vanredni izbori ( uz sve troškove ) , pucamo kao nacija po svim šavovima A NAROD BI DA PIJE I KRKA ?!?
E neće da može ...

P.S. tast mi drži jedan ugostiteljski objekat tako da ću i sam biti pogođeni ovom merom što predlazem
 
Велика Југосллавија је питање вариоле вере решила када се појавила за 14 дана, масовном вакцинацијом...да су се зајебавали као данас, трајало би ко зна колико дуго и ко зна колико људи бу умрло...или пустити да се природно проредио, помру ови који су слаби, да преживе природно имуни људи и крај, без лечења, вакцинације...
 
Nazad
Vrh