Ivermektin kao lek protiv korone

Jos bolji primer.
To,kao kad bi slikali Tadića a pisali o Vučiću.Mnogo je zloupotrebe u medijima.
 
Zorge,taj naslov je i namenjen širokim narodnim masama koje se ne razumeju u vojnu tehniku.Pravo da ti rečem-ja sam raketaš i nisam čuo za ovaj tip protivoklopnih raketa.Ja poznajem stariju tehniku 9M14M ili tzv. MALJUTKA ili POLK 9K11.Internet je čudo.
Ебаји га, онда за широке народне масе могу да ставе и рОкетЛу кинеског ватромета. Није ствар у томе што читалац може да нешто и не зна, већ што то не зна она који хоће ту информацију да ти пренесе.

А комплекс "Корнет" (индекс ГРАУ - 9К135, а сама ракета 9М133) је у употреби већ два'ес година -
 
Монтоја, 'ај прочитај шта пише на дну десне фотке.

Хајде ја ћу - Izvor: JOAQUIN SARMIENTO / AFP / Ilustracija

Мени то значи да је фотку направио неки Жоаким Сармиенто, објавио "Франс Прес" и да је наш медиј који је објавио ту фотку као илустрацију свог текста.

Ја такве ствари виђам често и то глупава употреба којекаквих фотки узетих Бог те пита одакле, чест и погрешно, је уобичајена пракса наших Интернет медија.

Eво једна такав пример од пре десетак дана из наших новина:

2705_58369079_FBfH.jpg

Наслов о томе како "Србија од Пурина набавља убице авиона"... Накарикали Вучића и Путина и ракету која би требало да буде тај "убица авиона". А ракета је "Корнет", притивоклопна вођена ракета (значи ниђе везе са садржајем текста), која може да "убије авион" само ако он стоји на земљи. И таква глупост увек пролази у нашим медијима јер је дилетантизам постао уобичајена ствар.
Nisam video potpis na slici ali ti izmisljeni tekstovi su postali degutantni... kao o bebama na respiratorima i sl.
 
Ебаји га, онда за широке народне масе могу да ставе и рОкетЛу кинеског ватромета. Није ствар у томе што читалац може да нешто и не зна, већ што то не зна она који хоће ту информацију да ти пренесе.

А комплекс "Корнет" (индекс ГРАУ - 9К135, а сама ракета 9М133) је у употреби већ два'ес година -
Mi smo 99-e na BOV-u imali maljutke .Koliko vidim,poprilićno moćna.
Odosmo mi u 16-u temu.
 
Poslednja izmena:
Прошле недеље си веровао да је пораст цене и несташица гаса у Европи због тога што су Руси заврнули вентиле, и то је питање да ли због тога што ниси знао да они испоруке нису смањивали или што народ у Европи константно филују све бесмисленијом русофобијом.

Тако да то у шта ти, ја или било ко други ВЕРУЈЕ, заиста не мора да кореспондира са стварношћу и чињеницама.
U mojoj poruci si imao smajli , da li treba da objasnjavam sta smajli znaci.
 
Ма нешто си ми вазда скептик, такав ми утисак остављаш, а онда и да си разуман тип, па ме то збуњује.
 
Zorge, mene nesto drugo zanima , koliko placate gas po m3 , gledao racun za plin a cijena je do nove godine ista , recimo zadnji racun kvaliteta 9,752943 kWh/m3 (ali moze varirati, recimo od 9,69kWh/m3) a obracunavaju u kWh/m3
Kad se obracuna u m3 izadje za ovaj kvalitet 3,1kn/m3 sto bi bilo oko 0,407E /m3
Pausal ne spada u cijenu , on je fiksni , 4,1E mjesecno, sve cijene sa 25% PDV-a
 
Једини гас кога ја плаћам је онај у боцама - последња цена од пре неки дан је била 1800 динара на НИС шумпи са попустом на Агро-картицу. Има сигурно неко уведен гас и неко ко зна цену на јединицу количине, а не само збир за тај-и-тај месец.
 
Зорге, може ли у околини да се купи нова плинска боца напуњена? Овде код мене немогућа мисија.
 
Је л'? Прошлог викенда купио на пумпи у Опову. Оно јес' - мала пумпа на крај' села, па можда немају толики промет, да брзо оде.
 
Zorge, mene nesto drugo zanima , koliko placate gas po m3 , gledao racun za plin a cijena je do nove godine ista , recimo zadnji racun kvaliteta 9,752943 kWh/m3 (ali moze varirati, recimo od 9,69kWh/m3) a obracunavaju u kWh/m3
Kad se obracuna u m3 izadje za ovaj kvalitet 3,1kn/m3 sto bi bilo oko 0,407E /m3
Pausal ne spada u cijenu , on je fiksni , 4,1E mjesecno, sve cijene sa 25% PDV-a
Kod nas je 38,20,plus njihove dažbine-računaj 40 dinara.
 
Veceras u Smederevu je trebalo posle 22 h da po restoranima primaju samo goste sa propusnicama i na nekom koncertu medjutim SVI SU POZATVARALI U 22 H po fazonu nema degradiranja ILI SVI ILI NIKO (y)pokusali su prljavom manipulacijom da izbunare na silu neke efekte a to je fora pokupljena iz ZAPADNIH DEMOKRASKIH ZEMALJA medjutim vrlo brzo su nasi ugostitelji koji su pretrpeli ogromne gubitke zbog korone i svega im je preko one stvari VRLO BRZO SU PRAVILNO ODREAGOVALI a i inace znaju da medju populacijom koja posecuje kafice je minimum 80 posto nevakcinisanih.
E SADA SE POSTAVLJA PITANJE KAKO NIKO NIJE UVEO KOVID PROPUSNICE U PKC u SA 3 200 RADNIKA ILI PO STRANIM FIRMAMA KOJE IMAJU OGROMAN BROJ RADNIKA I FALE IM RADNICI STALNO A TU NEMA PROPUSNICA a SILJE MOTKU NA NEDUZNIM NASIM PRIVATNICIMA KOJI SU VEC U KOLAPSU POSLE 1,5 GODINA KORONE. Jos su bile najavljene inspekcije koje ce da kaznjavaju neduzan narod a sve u svrhu pljacke naroda i unosenje nemira u vec uznemireno gradjanstvo. Ja sam mislio da je pojavom drustvenih mreza probijena medijska barijera koja je bila prisutna u svim prethodnim vremenima ali pogresio sam jer dusevni bolesnik je uspeo da ugusi i prigusi i potplati sve moguce medije koji postoje i otkupi razne kanale i grupe i covek je uspeo nemoguce a poseban udarac je sa ovih 30 do 40 000 botova koji rade danonocno i deluju **greška I ORALNO i za takvo dejstvovanje bivaju adekvatno nagradjeni .Vrlo brzo ce se zavrsiti i ovaj horor od strane svetskih kriminalnih farmaceutskih kuca a sta ce biti sa glavnim distributerima u nasoj zemlji videcemo. Za sada se oni predstavljaju kao glavni dusebriznici ali da li je bas tako vrlo brzo ce se razjasniti .
 
Nazad
Vrh