Ivermektin kao lek protiv korone

Meni rekli dve, prvu sam primio u rame, pa sam isao da kupim i odmah primio u debelo meso, kazu miran 10 godina. Ko tu koga laze, nemam pojma

To sto si dobio , kao ni da nisi dobio , trebao da dobijes i tkz. booster sa tetanusom ako je u pitanju povreda jer tetanus vakcina ne djeluje odmah.
Pa drugu i na kraju kako ti rece kolega i 3-cu.
 
Iskreno nisam, ali kazu zaposleni u nasoj bolnici da toliki velik broj intubiranih i na respiratoru nije bilo apsolutno nikad. Takodje radiograf kaze da je gotovo bilo nezamislivo da snimak pokaze gotovo skroz bela pluca kao da ne postoje.
Да, ово сам чуо још прошле године да је случај у Обреновцу... Сад има ту мало и неких ствари и питање је ко је и на какав начин „прчкао“ по уређају.



Сећам се када сам последњи пут снимао плућа без потребе (као у скупу обавезног годишњег прегледа). Пола сата докторка није могла да ми нађе плућа на снимку. Наравно, знао сам и ја па како да она не зна...апаратура је била у јадно лошем стању.

Хтела је да ме упути да идем у Београд да поново снимим плућа...питао сам да ли сумња на неку болест јер ја ништа не осећам. Каже ништа, али за сваки случај...тако сам убудуће увек одбио снимање плућа за сваки случај (иако је могло да подлеже прекршају радних обавеза – преглед је ту умуван и да „попијем“ отказ).

Тако да ме у оваквој организацији пландемије не чуди што су уређаји за снимање плућа такви да обавезно показују трагично стање...
 
Ako je proslo vise od 20 dana nista ti nece biti, jesi siguran da ti nije marnula i kovid.
 
Zvekno sam ja odma 2, 3 rakije za svaki slučaj da dezinfikujem to, i zena mi jos isprala ranu, kazem nemoj mi prosipati rakiju, nije to voda
 
Да, ово сам чуо још прошле године да је случај у Обреновцу... Сад има ту мало и неких ствари и питање је ко је и на какав начин „прчкао“ по уређају.



Сећам се када сам последњи пут снимао плућа без потребе (као у скупу обавезног годишњег прегледа). Пола сата докторка није могла да ми нађе плућа на снимку. Наравно, знао сам и ја па како да она не зна...апаратура је била у јадно лошем стању.

Хтела је да ме упути да идем у Београд да поново снимим плућа...питао сам да ли сумња на неку болест јер ја ништа не осећам. Каже ништа, али за сваки случај...тако сам убудуће увек одбио снимање плућа за сваки случај (иако је могло да подлеже прекршају радних обавеза – преглед је ту умуван и да „попијем“ отказ).

Тако да ме у оваквој организацији пландемије не чуди што су уређаји за снимање плућа такви да обавезно показују трагично стање...
drsole , jel si ti strucnjak i za medicinu i elektroniku u medicini, vidim poznajes materiju.
 
Да, ово сам чуо још прошле године да је случај у Обреновцу... Сад има ту мало и неких ствари и питање је ко је и на какав начин „прчкао“ по уређају.



Сећам се када сам последњи пут снимао плућа без потребе (као у скупу обавезног годишњег прегледа). Пола сата докторка није могла да ми нађе плућа на снимку. Наравно, знао сам и ја па како да она не зна...апаратура је била у јадно лошем стању.

Хтела је да ме упути да идем у Београд да поново снимим плућа...питао сам да ли сумња на неку болест јер ја ништа не осећам. Каже ништа, али за сваки случај...тако сам убудуће увек одбио снимање плућа за сваки случај (иако је могло да подлеже прекршају радних обавеза – преглед је ту умуван и да „попијем“ отказ).

Тако да ме у оваквој организацији пландемије не чуди што су уређаји за снимање плућа такви да обавезно показују трагично стање...
Да, ово сам чуо још прошле године да је случај у Обреновцу... Сад има ту мало и неких ствари и питање је ко је и на какав начин „прчкао“ по уређају.



Сећам се када сам последњи пут снимао плућа без потребе (као у скупу обавезног годишњег прегледа). Пола сата докторка није могла да ми нађе плућа на снимку. Наравно, знао сам и ја па како да она не зна...апаратура је била у јадно лошем стању.

Хтела је да ме упути да идем у Београд да поново снимим плућа...питао сам да ли сумња на неку болест јер ја ништа не осећам. Каже ништа, али за сваки случај...тако сам убудуће увек одбио снимање плућа за сваки случај (иако је могло да подлеже прекршају радних обавеза – преглед је ту умуван и да „попијем“ отказ).

Тако да ме у оваквој организацији пландемије не чуди што су уређаји за снимање плућа такви да обавезно показују трагично стање...
Stvarno se nekad pogubite u svojoj teznji da ste uvek u pravu.
 
Колега у нападу беса сте почели да штуцате😂 (2 пута цитирате поруку) и вероватно није по правилу форума. Попијте мало воде да се смирите.

Не знам одакле вам порив да са мишљења прелазите на личност. Имате ли нешто паметније...'ајде, нека увреда и то...Немојте да се узбуђавате... 😂 😂
 
Na B92 milja 22.👍


VAKCINISANI, IZVINITE! Prva zemlja u Evropi koja PONOVO UVODI jednomesečni karantin i policijski čas​

Letonija je najavila jednomesečno zatvaranje nakon porasta infekcija,​

 
@pidikanac
Питам јер је вероватно нека ТВ коју сви гледају...ето ја немам појма којих филмова има на свим тим ТВ на националној фреквенцији. То су станице углавном смеће (по мом скромном мишљењу) и уопште и не завирујем тамо...

Јасно ти је што немам појма колико је корона опасна:)...не ваља када је човек потпуно необавештен, али је добро за здравље
 
Колега у нападу беса сте почели да штуцате😂 (2 пута цитирате поруку) и вероватно није по правилу форума. Попијте мало воде да се смирите.

Не знам одакле вам порив да са мишљења прелазите на личност. Имате ли нешто паметније...'ајде, нека увреда и то...Немојте да се узбуђавате... 😂 😂
Voleo bi da malo i tebe uhvati stucanje pa bi drugacije pevo.
 
Није лако човеку који другима жели зло...сада ми је јасно зашто сте такав човек...кажу да бог све види...
 
Није лако човеку који другима жели зло...сада ми је јасно зашто сте такав човек...кажу да бог све види...
Zar ne mislis da svojim pisanjem i pausalnim ocenama nanosis pojedincima zlo? Ne moras se vakcinisati, ali nemoj ponizavati vakcinisane, bolesne da ne spominjem umrle i njihove porodice.
 
Nazad
Vrh