IPARD fondovi EU

Vest sa FB strane Bolja zemlja:


Uros Davidovic

EKSLUZIVNO i još uvek NEZVANIČNO , za sve vas koji ste namerevali da konkurišete za IPARD, kupovina novih trkatora. USKORO izlazi IZMENA konkursa koja će propisati da će ipak kupovina TRAKTORA biti OGRANIČENA, izduvnim gasovima - i da će morati da bude uskladjeno sa pravilima EU. Više o tome u prvoj narednoj emisiji ...
 
Ako otpade i euro3 za mene je konkurs zavrsen. Nemam nameru uzimati AdBlue i diznu placati xy evra na svakih hiljadu sati.
 
Zato sto kamioni u selu sa AdBlue i nasim krs gorivom nikako ne idu. Malo malo remont dizni.
 
Ja se takodje slazem da mi jos nismo dorasli CR sistemu ubrizgavanja. Pored ekologije nema niakakve ustede u gorivu, provereno na JD traktorima. Mozda bi kod Breznjeva bilo neke ustede, ali kod ostalih tesko.
Sve vise i vise mi se cini da je ovo cist marketing i nista vise. Jedino sto lepo zvuci na dnevniku RTSa.
 
Ma to se sve poisključuje i poizbacuje ,kao i na autima egr i dpf kod nas već tako rade, sve je to živo njesra.
 
Od trenutne ponude te kriterijume zadaovoljava samo Stayer od Multi serije pa naviše.
Ne bas. Massey? John deere, deutz, new holland? Ima traktora sa tier 4




@Bojcetic nemoj pisati ako nisi siguran. U ad blue sistem se moze sipati voda. Treba paziti da ad blue nestoji dugo. Netreba gomilati neke preterane zalihe. A postoji isto tako opcija iskljucivanja celog tog sistema.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Veceras bilo neko predavanje u PSSS u Pozarevcu a,svelo se na marketing konsultantne kuce.Bilo je i prica o Eur motorima i navodnu za sutra je zakazan sastanak u ministrastvu gde ce biti pojasnjeno o tome koji ce traktori i sa kojim motorima moci konkurisati.
 
Neki prodavci traktora su vec danas imali na prvom mestu izlozene modele traktora sa motorom Tier IV i kod svih je bila guzva kao da se nesto dzabe deli.
 
Mislim da Steyr nema teorije da se prodaje vise od JD.

@Galetin
Znas i sam da imamo u selu masu vozaca reginalog a i medjunarodnog transporta, svi kude AdBlue. Stradalis se zaglupljuje sa tim sistemom i pre 350k km :osmeh:
 
Veceras bilo neko predavanje u PSSS u Pozarevcu a,svelo se na marketing konsultantne kuce.Bilo je i prica o Eur motorima i navodnu za sutra je zakazan sastanak u ministrastvu gde ce biti pojasnjeno o tome koji ce traktori i sa kojim motorima moci konkurisati.

Sastavila se fina ekipa da uzme pare, par desetina zahteva puta 4000 evra i šta ih briga ::suncanje::
 
Nazad
Vrh