FOTON

da li ima povracaj i koliko,mnogo mi se svidja ovaj novi 504
 
Ici cu u t Trgomen sledece sedmice za neke delove pa cu se raspitati,pre neki dan sam video tri nova Lovol 504,bas izgleda kao savremen traktor,samo moram proveriti da li imaju opciju sa sirim prednjim i zadnjim gumama,posto sam na nekom slovenskom sajtu video da ima,
 
jeste i to lepo povecao potrosnju,traktor ima konstanto crn dim na auspuhu pogotovu kada se optereti.Meni je taj bosista i rekao da ce imati malo,ali ovo je malo vise,tako da ce se ponovo skidati PVP i dizne,samo sto ce sada ici remont pumpe ili nova.Traktor inace ima preko 5500 radnih sati,imao je sitnijih kvarova,vodena pumpa,lamela vucna,blokada diferencijala i ovrkao je osovinice koje pogone hidraulicnu i servo pumpu kao i zupcanik u razvodu motora koji ih pogoni.Moje misljenje je da su to veoma dobri traktori i smatram da ove kvarove imaju svi ostali traktori u toj klasi na ovom broju radnih casova.

Probaj malo poigraj se sa paljenjem stavi malo ranije ili kasnije - ne bi nikako smeo konstantno crni dim na ima samo kad se zestoko optereti. I dizne su mozda uzrok ili nedostatak vazduha, rastelovani ventili zagusenje auspuha itd. Crni dim je gorivo koje nije potpuno sagorelo
 
Probaj malo poigraj se sa paljenjem stavi malo ranije ili kasnije - ne bi nikako smeo konstantno crni dim na ima samo kad se zestoko optereti. I dizne su mozda uzrok ili nedostatak vazduha, rastelovani ventili zagusenje auspuha itd. Crni dim je gorivo koje nije potpuno sagorelo
Sve sam to probao,bavim se mehanikom,pumpa je u pitanju
 
Pozdrav svima...Evo jednog linka sa rezervnim delovima za par Foton traktora... To je sajt iz Juznoafricke Republike, ali ako se poklapaju kodovi i modeli sa nasim, onda bi trebalo da moze da se koristi katalog i za nase traktore... Servisnih knjiga za kineske traktore navodno nema, ali i ovo bi moglo da bude korisno onima koji sami popravljaju traktor...
https://lovolfotontractors.co.za/info/parts-catalogue/
 
kolege da li se je neko raspitivao za fotone preko iparda.ja zvao jednu firmu iz kraljeva koja ih prodaje ako sam ga dobro razumeo moze ali samo mali do 40-50ks.delovao je bas nesigurno...
 
Preko iparda ne mogu kineski trkatori, kao ni jedna marka sa istoka. Samo evropske marke ulaze u ipard.

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока
 
Nisam gledao izmenjeni pravilnik posto sam vec na prvom odustao. Svakako treba videti pravilnik stavi kako pise jer prodavci pricaju svoju pricu.
 
Nek je sa srecom, javljaj prve utiske.

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh