E-Agrar

Ja sam sve odradio na 3 gazdinstva preko lične karte i kompa i nikakvih problema nije bilo. Nisam još projavio za subvencije jer čekam da neke parcele prodju verifikaciju iako se vide u podsticajima, ali za svaki slučaj sačekaću još malo. Osim ako Petar i ekipa ne aminiju da će i tako proći...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ja sam sve odradio na 3 gazdinstva preko lične karte i kompa i nikakvih problema nije bilo. Nisam još projavio za subvencije jer čekam da neke parcele prodju verifikaciju iako se vide u podsticajima, ali za svaki slučaj sačekaću još malo. Osim ako Petar i ekipa ne aminiju da će i tako proći...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Uđi u podsticaje i tamo možeš da vidiš da li su već ubacili ove parcele, komšilji smo isto čekali više od 7 dana kad, ono i za ove parcele gde stoji žuti znak pažnje sistem dao subvencije!
 
Sve obnovljeno i prijavljeno za subvencije .Podnet zahtev da mi posalju potvrdu o aktivnom statusu .Poslali mi na mejl da je potvrda poslata u Esanduce . Gde je to e sanduce i kako se ulazi ?
 
Kad ste predali zahteve? Meni jos stoji samo primljeno a predao u petak u podne

I ja sam isto petek popdne (taj dan kad je krenulo). Za sad nisam dobio nikakve potvrde ni na mail ni u eSanduče. Čak ni potvrdu o aktivnom gazdinstvu. Samo na stranici eAgrara piše da je obnova izvršena. Ebem li ga.

Pitanje. Da li to to tako treba ili sam morao već da dobvijem neku potvrdu makar za obnovu gazdinstva?

Ebem li ga. Stoji da je zahtev podnet i primljen. Trebalo bi da je to.
 
Za potvrdu moraš prvo da podneseš zahtev da bi je dobio.
Ja sam malopre zadao zahtev za aktivni status, i u roku par sekundi potvrda je stigla u esanduče.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Za sad nisam dobio nikakve potvrde ni na mail ni u eSanduče. Čak ni potvrdu o aktivnom gazdinstvu. Samo na stranici eAgrara piše da je obnova izvršena. Ebem li ga.

Pitanje. Da li to to tako treba ili sam morao već da dobvijem neku potvrdu makar za obnovu gazdinstva?

Ebem li ga. Stoji da je zahtev podnet i primljen. Trebalo bi da je to.
Poštovanje pročitajte naš komentar

Srdačan pozdrav.
 
petre sta da radimo sa parcelama koje su u proveri,dal i njih da uracunamo il da sacekamo sa prijavom?(9dana proslo ,stoji zuti kruzic)logicno da ih uracunamo,a ako neprodju smanjicete za tu povrsinu...
Pročitaj moj post iznad! Uđi u podsticaje i ako sistem dozvoli za SVE parcele koji si naveo..podnesi zahtev za isplatu subvencije!
 
...Ja jos uvek ne mogu preko mobilnog da se prijavim na eagrar...Ucitavanje traje i traje i traje i nikako da se zahtev pojavi i da preko consenta potvrdim...Desava li se to jos nekome ovde ?
 
Kod mene 2 dana stoji da je zahtev za podsticaje primljen, e sad kad ce biti prihvacen ko zna..
 
rasa, znam, jasno mi je sve, ali nikako da prijava uspe...Ja cekam i cekam i na kraju prekinem, pa pokusavam kasnije.
 
Nazad
Vrh