E-Agrar

Do 1h nece raditi sajt zbog odrzavanja

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
A što svi navaljujete na e sanduče, ako vam stigne poruka u e sanduce stiže i obaveštenje na meil da vam je nešto poslato. Vi hoćete pošto poto u sanduče iako je ono prazno.

Da si pročitao malo temu, video bi da dosta ljudi ovde nije ni stiglo do ePodsticaja
i podnošenja zahteva za subvencije zbog problema sa eSanduče-tom koje je iz, do sada,
nepoznatih razloga, nekima deaktivirano.
Tako da ne ulaze svi da vide odobrene subvencije ili šta ti ja znam, već pokušavaju
da barem nekako, za sada uzalud, dođu do aktivnog sandučeta...
 
Poslednja izmena:
Prosto je neverovatno da sam ja odradio 15-20 zahteva za podsticaje prvog dana i ni u jednom slučaju nisam imao nikakvih problema.
Od toga su skoro sva gazdinstva ubačena skoro u sistem eAgrar.
Pritom, uglavnom odrađeno preko browser Opera i preko telefona i preko PC.
Stvarno mi ništa nije jasno...
 
Ni meni nije jasno. Prvo sta sam radio kad sam nekome sredjivao je da otvorim i prijavim na euoravu,aktiviram consent id na eupravi onda sam im sredjivao eagrar i nijedan problem nisam imao

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Podneo sam zahtev u petak..
Probam malo pre sa sertifikatom na ličnoj da se ulogujem i proverim status zahteva, medjutim neuspešno.
Ne može ni na eupravu.
Verovatno nešto čačkaju pa ne rade servisi.
Nedelja jutro, ko će sad da se loguje..
U redu to sve, ali je valjda red da se stavi obaveštenje da nije moguće koristiti.

Eto to smo mi.
Improvizacija, nepreciznost, aljkavost, neposlovnost.. Može se nabrajati do sutra.
Uvek velike priče, hvalospevi, a kada treba konkretno prikazati umeća, nesredjeno, nedoradjeno, i gomila problema.

Ne znam kako će većina uspeti da se snadje i izbori sa ovom zavrzlamom zvanom eagrar.
Nedopustivo je da se nešto pusti u rad a da bude ovoliko nepouzdano.
Malo radi, malo ne radi, na šta to liči.
 
Takođe, uradio sam 20-ak zahteva bez problema. Mali savet, ukoliko će pomoći, prvo se prijavite na eAgrar, a nakon toga preko eAgrara na ePodsticaji.
Što se eSandučeta tiče, to ne morate da pratite ručno. Za one koji su uspeli da podnesu zahtev i kojima piše da je primljen, UVEK kada vam stigne poruka u eSanduče prvo dobijete obaveštenje na mail.
Ono što mene zanima jeste ovim ljudima kojima piše da je zahtev prihvaćen, kada su oni podneli zahtev, ne mislim na dan već na sat i minut, jer sam poprilično siguran da bi u slučaju da se ide po redu i moj zahtev morao biti prihvaćen... Takođe, da li ste Vi dobili poruku u sanduče da je zahtev prihvaćen?
 
Napisao sam pre 2-3 sata podužu poruku sa svim detaljima preko kontakt forme na e-Upravi.
Mislim da podrška ne radi vikendom, tako da čekam ponedeljak... Sad da li će da oni da aktiviraju sanduče ili nešto drugo, ne znam...

Takođe sam kontaktirao i Tamiš, kažu da sam treći od jutros sa istim problemom,
međutim ne znaju ni oni šta da rade povodom toga i u pravu su - to je problem eUprave.
I ja imam potpuno isti problem sa e sandučetom i povodom toga juče pričah sa sestrom pa mi ona reče da je isto imala taj problem(samo što je njoj sanduče trebalo za neke druge svari) i isto nije mogla da nađe opciju za aktivaciju sandučeta pa je poslala e mail e upravi i oni su joj brzo odgovorili i aktivirali ga. Uglanom koliko se ona seća, problem je bio u tome što je ona odavno registrovana na e upravu(kao i ja) pa su oni u nekom trenutku poslali kao neki verifikacioni e mail na koji ona nije obratila pažnju pa je sanduče automatski deaktivirano. I ja sam juče pisao e upravi pa videćemo da li će da odgovore i rešimo problem.
 
Piše se ovde već par dana.
Sanduče se aktivira automatski kad uđete u njega,ne treba ništa da dobijete,nema ništa u njemu.
Jednostavno uđite i izađite iz njega.izlogujte se i ulogujte ponovo.
Takođe sam odradio more gszdinstava ni sa jednim problem.
Sanduče se aktivira prvi put i nikad više,ostaje aktivno.
 
1. Posetite ovu adresu eSanduče
2. Kliknite na Prijavi se preko portala eid.gov.rs
3. Izaberite prijava preko elektronskog sertifikata ili mobilne aplikacije
4. Upišite vaš email
5. Stisnite Prijavi se
6. Uđite u ConsentID
7. Upišite vaš PIN
8. Stiže vam zahtev od Robon
9. Potvrdite
10. Izaberite Primarni korisnik

To je to

U slučaju da ne želi da aktivira eSanduče pošaljite ovako na
Kontakt forma. Ako ste pravili nov eID treba da dostavite očitanu ličnu kartu ili slike sa obe strane, popunite ostala prazna mesta.
eSanduce50361dc4978b308d.png
Samo da napomenemo da ovo nije do nas (Čitamo na forumu da su mnogi krivili nas "Zato je platforma i bila na održavanju").

Srdačan pozdrav (Toliko od nas za sada). Sutra će biti par pitanja i odgovora koji ste nas najčešće pitali (I to je to što se tiče našeg profila na forumu pošto su nam ☎️📧 usijani od pitanja pa ne stižemo i ovde da odgovaramo).
 
Poslednja izmena:
Kad ste predali zahteve? Meni jos stoji samo primljeno a predao u petak u podne

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Na mom gazdinstvu imam malo više od 20ha pa kad kliknem tamo na sve parcele piše zahtevani iznos malo preko 180 hiljada. Da prijavim tako a oni će odobriti samo 180? Ne bih da prijavim svu zemlju a oni me odbiju jer prelazi 20ha.

Sent from my motorola edge 20 using Tapatalk
 
Ne lupetam nego lepo pitam. Ovo mi je prvi post u ovoj temi. I nisam ništa čuo na ćošku nego sam na svojoj koži osetio svu birokratiju zbog koje sam par puta ostao bez para. Hvala lepo na odgovoru.

Sent from my motorola edge 20 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh