E-Agrar

Meni ucitavanje - prijava traje i traje i nista...Na to ste mislili ili da je nakon logovanja potrebno prijaviti se na consent u roku od minut ?
 
Meni ucitavanje - prijava traje i traje i nista...Na to ste mislili ili da je nakon logovanja potrebno prijaviti se na consent u roku od minut ?
Eeee.... tako sam ja polomio monitor. Doduse radi, samo ima linije na sredini.
Posle se sve sredilo, evo malopre odstampao potvrdu o aktivnom statusu, da posaljem u mlekaru.
 
Meni ucitavanje - prijava traje i traje i nista...Na to ste mislili ili da je nakon logovanja potrebno prijaviti se na consent u roku od minut ?
Da li ste aktivirali aplikaciju? Mozete li da udjete na eupravu i tamo vidite status aplikacije? Vise mi na to lici taj problem.
Kad ste dobili papiric iz poste skenirali ste qr kod u aplikaciji?
Eagrar Vam vrti onaj kruzic, jer ceka odobrenje preko aplikacije. Ako na aplikaciji ne stize zahtev, mislim da je tu problem samo.
 
@Nada i vera
Proveri da li ti je vreme na telefonu podešeno na automatsko. Ako nije, tako podesi.
  • Službeniku pošte ćete dati vaš mail i ličnu kartu ili pasoš
  • Službenik će vam dati papir sa eID parametrima
  • Kada dođete kući instalirate na vaš uređaj (Tablet ili Mobilni telefon) ConsentID aplikaciju
  • Pokrenete ConsentID
  • Kliknete na Skeniraj QR
  • Telefonom ili tabletom dođete do papira gde je QR kod
  • Kada ste ga iskenirali ukucajte željeni PIN kod
  • Odete na računar (Laptop ili Desktop)
  • Posetite sledeću adresu eRPG ili ePodsticaji
  • Otvoriće vam se eid.gov.rs
  • Napišete onu mail adresu koju ste dali službeniku u pošti
  • Uključite WiFi ili mobilne podatke na vašem uređaju
  • Stiže vam na telefonu ili tabletu ConsentID obaveštenje od eRPG-eAgrar ili ePodsticaji
  • Ukucate pin kod koji ste kreirali (Nemojte da ga zaboravite)
  • Odobrite prijavu na eRPG-eAgrar ili ePodsticaji-eAgrar
  • Automatski vam ulazi na vaš profil na eRPG-eAgrar ili ePodsticaji
Srdačan pozdrav.
 
Kod mene 2 dana stoji da je zahtev za podsticaje primljen, e sad kad ce biti prihvacen ko zna..
Poštovanje g. @Petar84 zahtev će vam biti prihvaćen kada se sve iskontroliše (Kontrolu vrši Uprava za agrarna plaćanja). Kada kontrola prođe direktor za Agrarna plaćanja donosi rešenje o prihvatanju isplate određenih finansijskih sredstava na vaš račun.

U slučaju da nešto nije dobro dobićete mail od uap.kontaktcentar@minpolj.gov.rs

Srdačan pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Pošto su krenuli podsticaji po hektaru, mislim da su dva najvažnija pitanja na koje Petrovići treba da odgovore, da li je greška ako se prijavi više od 20 ha (mada smo to manje više razrešili, ali ne smeta ni potvrda od njih) i to da li će se prihvatiti parcele koje još nisu prošle verifikaciju a ima ih na listi u podsticajima?

Pozdrav za Petra i ekipu...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Isti problem imam I ja.Da li si uspeo to da resis I ako jesi,kako? Hvala
Petar je dao odgovor
1. Posetite ovu adresu eSanduče
2. Kliknite na Prijavi se preko portala eid.gov.rs
3. Izaberite prijava preko elektronskog sertifikata ili mobilne aplikacije
4. Upišite vaš email
5. Stisnite Prijavi se
6. Uđite u ConsentID
7. Upišite vaš PIN
8. Stiže vam zahtev od Robon
9. Potvrdite
10. Izaberite Primarni korisnik

To je to
U slučaju da ne želi da aktivira eSanduče pošaljite ovako na
Kontakt forma. Ako ste pravili nov eID treba da dostavite očitanu ličnu kartu ili slike sa obe strane, popunite ostala prazna mesta.
eSanduce50361dc4978b308d.png
 
Na tu temu ima minimalno 20 pitanja i odgovora. Samo se potrudite i vratite se neki post u nazad i videćete i to i sve drugo što vas zanima
Da li je tesko odgovoriti sa DA ili NE, ili NEZNAM. Ako te interesuje imaginarni Petar Petrovic mi je odgovorio na PP i kaze da nisu dobili uputstva sto se toga tice, ali PREDPOSTAVLJA da nece smetati ako se napise vise, a bice isplaceno do 20ha.
 
Nazad
Vrh