Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Најбољи другар електричар у понедељак радили на терену напољу кишица смрзнуосе у уторак температура сигуран да није коруна него се смрзо оде код доктора пошаље на корона тест и нађу да је корона већ у среду није имао температуру ништа није добио од лекова живи у четворчланој породици и сад је у кући у изолацијижену и децу нису тестирали кажу неће док небуду имали симптоме и ај ти буди паметан он и даље мисли да је прехлада од кише и зиме Газда му није задовољан јер је осто без мајстора 15 дана а мора да га плати бар ће се наспавати код саме короне има много ствари које смрде шта је са кинезима
 
Gde je radio 90 tih godina pa isao je negde u London ali nemoze da se seti gde i davao je savete sa 23 godine nekome u Londonu ali dace naknadno ime firme pomutilo mu se. Nije kriv ovaj tesko oboleli sizofrenik NAROD SE SAM NAGUZIO I NAMAZAO VAZELINOM A ON JE SAMO NARODU GURNO KRPU USTA DA SE NE DERE MNOGO a kada kazem narodu pola naroda je normalno i zadrzalo neko dostojanstvo i stav ali ova druga polovina se srozala do samog dna pljunuvsi i na sebe i na pretke i na svoj zivot a da mi je neko pricao da ce ovaj DUSEVNI BOLESNIK DA VODI JEDAN BELI EVROPSKI NAROD koji je izbacio milione skolovanih,pametnih i hrabrih NE MOGU CUDU DA SE NACUDIM a ostao mi je urezan u secanju jedan Americki film gde su u ludnici ludaci pobili doktore i obukli njihove uniforme i preuzeli da vode kliniku. E ovo je sad preslikana situacija gomila pedera ,lezbejki ,lopova ,uvlakaca i kriminalaca je preuzela drzavu A OVI KOJI SU KAO NORMALNI IM APLAUDIRAJU ,DIVE SE ,NE TREPCU I CESU SE PO NEIZDEPILIRANOJ BULJI ..........STA SE SCASE PO ZEMLJI SRBIJI PO SRBIJI ZEMLJU DA PREVRNE
 
Pa ljudi jel bilo par dana razlike u sednicama kada je slao zene u Milano i posle tvrdio da je to laz, da nije ona budala Nestorovic rekao. Ima impozantnu medijsku imperiju iza sebe tj kontrolise sve kanale sa nacionalnom frekvencijom i pusta se sta je volja.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Најбољи другар електричар у понедељак радили на терену напољу кишица смрзнуосе у уторак температура сигуран да није коруна него се смрзо оде код доктора пошаље на корона тест и нађу да је корона већ у среду није имао температуру ништа није добио од лекова живи у четворчланој породици и сад је у кући у изолацијижену и децу нису тестирали кажу неће док небуду имали симптоме и ај ти буди паметан он и даље мисли да је прехлада од кише и зиме Газда му није задовољан јер је осто без мајстора 15 дана а мора да га плати бар ће се наспавати код саме короне има много ствари које смрде шта је са кинезима
Posle kažu Zoran samo lupeta.Evo čist peimer o onome što sam pisao
 
A od sutra krecu naslovi : " Djilasovci slave slave sa vise od 5 ljudi,ne drze distancu i ne nose maske." :ppozdrav:
Samo Đilasovci.
A što se naslova tiče,tu si u pravu.Samo će predsednik govoriti:Oni koji nikad Srbiji nisu želeli dobro.
Ima Đilasovaca koji nose po 2 maske a i rukavice.
Ovakvi događaji su šlagvort za bombastične naslove.Najgori dan u Srbiji,mislim da je već jedno 10-i po redu.Građani krivi za porast broja zaraženih.
Kada šetam,primetio sam oko 30% da nosi maske i na otvorenom.Ja nikome ne zameram-u strahu su velike oči.Kikinđani se baš pridržavaju mera.
 
Nisam politički opredeljen ali ne vidim da je u tekstu Đilas.A da je osuđivao vlast za davanje tolikih para-10 miliona evra to je tačno..Zar realno mi nemamo gde da uložimo taj novac.Mislim da bi hram mogao sačekati bolja vremena i mislim da bi se složili i najžešći vernici.Ali ne znam da li bi se složili sa koncertom ONOG-E koji je održan.Da li je i za to Đilas kriv.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh