Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Zoran0230
Ne svadjam se ja druze s tobom jer nemamo razloga. Jednostavno gledamo malo drugacije na sva ova dogadjanja a mozda i tastatura pomalo komplikuje, sigurno uz neki normalan razgovor a ne preko tastature nasli bi mnogo vise reci na istoj talasnoj duzini. :ppozdrav:
 
@Zoran0230
Ne svadjam se ja druze s tobom jer nemamo razloga. Jednostavno gledamo malo drugacije na sva ova dogadjanja a mozda i tastatura pomalo komplikuje, sigurno uz neki normalan razgovor a ne preko tastature nasli bi mnogo vise reci na istoj talasnoj duzini. :ppozdrav:
Ma šalim se.Ja poštujem tuđe mišljenje ali ne želim da dozvolim da me neko vređa kao što je Coci uradio jer se ne slažem sa njegovim mišljenjem,jer misli da je inteligentniji od mene a ja samo lupam gluposti jer sam glup.Tako dođe.On zna i koliko ima pozitivnih a sedi kod kuće.Ja svakodnevno šetam pored kovid ambulante i juče nisam nikoga veliko video ispred šatora,U nedelju sam video par njih ali ništa neuobičajeno za ovo doba godine.Radio sam baš u toj ambulanti i poznata mi je frekvencija.I kada su bile sezone gripa ja sam prolazio par puta dnevno pored svih tih bolesnih i hvala bogu nisam se razboljevao.
Pa ko je sad po tebi nekako merodavniji da nešto piše.Samo da napomenem da sam tu radio 12 godina ikada god uđem u sezoni gripa sestre se žale da ne mogu da odahnu od posla.
 
Kod mene u kraju su ispred tih kovid ambulanti neviđeni redovi gde ljudi čekaju po ceo dan za testiranje a domovi zdravlja i medicine rada gde je pre ove korone bilo uvek puno naroda kao na vašaru pusti,nema nigde nikoga tako da u tu teoriju da doktori i sestre se ubijaju od posla baš nešto i ne verujem, bar je tako u mom okruženju
 
Ko sto reko samo argumenti . Evo jedan,mozda ponavljam , raspitajte se u vasoj regiji , koliko je trenutno ljudi na respiratoru , a koliko je bilo na danasnji dan prosle godine?
 

Ako oni lažu,lažem i ja .Danas ima 531 ali je rađeno dosta brzih testova (antigenskih)
 
209 na respiratorima u celoj zemlji na toliko gradova kad se podeli ne ispada nešto mnogo sobzirom da je verovatno više od polovine u Beogradu
 
Inace , Vulin na onom snimku sto je neko postavio kad nece da se krsti , je licemjer vrhunski , malo je reci pacov . Ako je ministar odbrane drzave i prima platu , koja ima himnu Boze pravde i krst na simbolu vojske , trebao je traziti od naroda da to promijeni ili odbiti da bude prvi covjek vojske.
 
Samo me zannima kako bi reagovao kad bi na nekoj tv bio direktan prenos njega u nekom studiju kako gleda ovaj i druge snimke kako se nekad preseravao a sad radi sasvim kontra od toga što je pričao i koji bi mu izgovori bili
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh