Chat 9

PasceKisa

Član
Učlanjen(a)
14 Feb 2016
Poruka
306
Најбољи другар електричар у понедељак радили на терену напољу кишица смрзнуосе у уторак температура сигуран да није коруна него се смрзо оде код доктора пошаље на корона тест и нађу да је корона већ у среду није имао температуру ништа није добио од лекова живи у четворчланој породици и сад је у кући у изолацијижену и децу нису тестирали кажу неће док небуду имали симптоме и ај ти буди паметан он и даље мисли да је прехлада од кише и зиме Газда му није задовољан јер је осто без мајстора 15 дана а мора да га плати бар ће се наспавати код саме короне има много ствари које смрде шта је са кинезима

mornar

Član
Učlanjen(a)
8 Apr 2017
Poruka
1.152
Gde je radio 90 tih godina pa isao je negde u London ali nemoze da se seti gde i davao je savete sa 23 godine nekome u Londonu ali dace naknadno ime firme pomutilo mu se. Nije kriv ovaj tesko oboleli sizofrenik NAROD SE SAM NAGUZIO I NAMAZAO VAZELINOM A ON JE SAMO NARODU GURNO KRPU USTA DA SE NE DERE MNOGO a kada kazem narodu pola naroda je normalno i zadrzalo neko dostojanstvo i stav ali ova druga polovina se srozala do samog dna pljunuvsi i na sebe i na pretke i na svoj zivot a da mi je neko pricao da ce ovaj DUSEVNI BOLESNIK DA VODI JEDAN BELI EVROPSKI NAROD koji je izbacio milione skolovanih,pametnih i hrabrih NE MOGU CUDU DA SE NACUDIM a ostao mi je urezan u secanju jedan Americki film gde su u ludnici ludaci pobili doktore i obukli njihove uniforme i preuzeli da vode kliniku. E ovo je sad preslikana situacija gomila pedera ,lezbejki ,lopova ,uvlakaca i kriminalaca je preuzela drzavu A OVI KOJI SU KAO NORMALNI IM APLAUDIRAJU ,DIVE SE ,NE TREPCU I CESU SE PO NEIZDEPILIRANOJ BULJI ..........STA SE SCASE PO ZEMLJI SRBIJI PO SRBIJI ZEMLJU DA PREVRNE

frenk

Član
Učlanjen(a)
14 Mar 2015
Poruka
853
Pa ljudi jel bilo par dana razlike u sednicama kada je slao zene u Milano i posle tvrdio da je to laz, da nije ona budala Nestorovic rekao. Ima impozantnu medijsku imperiju iza sebe tj kontrolise sve kanale sa nacionalnom frekvencijom i pusta se sta je volja.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Zoran0230

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
1 Jan 2010
Poruka
8.072
Најбољи другар електричар у понедељак радили на терену напољу кишица смрзнуосе у уторак температура сигуран да није коруна него се смрзо оде код доктора пошаље на корона тест и нађу да је корона већ у среду није имао температуру ништа није добио од лекова живи у четворчланој породици и сад је у кући у изолацијижену и децу нису тестирали кажу неће док небуду имали симптоме и ај ти буди паметан он и даље мисли да је прехлада од кише и зиме Газда му није задовољан јер је осто без мајстора 15 дана а мора да га плати бар ће се наспавати код саме короне има много ствари које смрде шта је са кинезима
Posle kažu Zoran samo lupeta.Evo čist peimer o onome što sam pisao

savopunck

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2012
Poruka
4.161

Zoran0230

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
1 Jan 2010
Poruka
8.072
A od sutra krecu naslovi : " Djilasovci slave slave sa vise od 5 ljudi,ne drze distancu i ne nose maske." :ppozdrav:
Samo Đilasovci.
A što se naslova tiče,tu si u pravu.Samo će predsednik govoriti:Oni koji nikad Srbiji nisu želeli dobro.
Ima Đilasovaca koji nose po 2 maske a i rukavice.
Ovakvi događaji su šlagvort za bombastične naslove.Najgori dan u Srbiji,mislim da je već jedno 10-i po redu.Građani krivi za porast broja zaraženih.
Kada šetam,primetio sam oko 30% da nosi maske i na otvorenom.Ja nikome ne zameram-u strahu su velike oči.Kikinđani se baš pridržavaju mera.

Zoran0230

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
1 Jan 2010
Poruka
8.072
Nisam politički opredeljen ali ne vidim da je u tekstu Đilas.A da je osuđivao vlast za davanje tolikih para-10 miliona evra to je tačno..Zar realno mi nemamo gde da uložimo taj novac.Mislim da bi hram mogao sačekati bolja vremena i mislim da bi se složili i najžešći vernici.Ali ne znam da li bi se složili sa koncertom ONOG-E koji je održan.Da li je i za to Đilas kriv.

Vrh