Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kiraj kad si tu . Na kumovom mf 3065 nece da se ugasi on crvena lampica pumpe ona koja se upali cim stisnes kvacilo . ugasi se tek nakon pola sata kadse dobro ugrije . dabome nista neradi . sad neznam dali znaci nizak pritisak temperatura ili da pympa ne vrti ili kombinacija . spajao sam kratko kablove na oba senzora nista . vadio sam onaj senzor obrtaja pumpe pokazuje 420 oma. Neznam dali je halov ili obicni . uglavnom nije mi jasno kako nemogu prisulno da ju ugasim.
 
Svi su se smejali njegovoj izjavi,ne samo predsednik,nego i gospoda iza njega pa i pukovnik.Pa zašto su se smejali kada su znali da nije tako.
Da nije Nestoroviću naređeno da rako priča,da li se neko zapitao.
Moram da napišem da u rezervnom sastavu je najviši čin kapetan I klase.Za majora je potrebno polaganje i to su retki koji ga imaju.
Da li je tačno da su se ljudi proletos prijavljivali da su bili u kontaktu samo da ne bi išli na posao.Proverite i to na taj vaš o lažnim vestima.
 
Kiraj kad si tu . Na kumovom mf 3065 nece da se ugasi on crvena lampica pumpe ona koja se upali cim stisnes kvacilo . ugasi se tek nakon pola sata kadse dobro ugrije . dabome nista neradi . sad neznam dali znaci nizak pritisak temperatura ili da pympa ne vrti ili kombinacija . spajao sam kratko kablove na oba senzora nista . vadio sam onaj senzor obrtaja pumpe pokazuje 420 oma. Neznam dali je halov ili obicni . uglavnom nije mi jasno kako nemogu prisulno da ju ugasim.
Naprskaj kontakt sprejom kontakte na kompjuteru tamo ispod stepenica
Meni se to desavalo
Nemaju dzekovi kontakt

Послато са motorola one помоћу Тапатока
 
U Sloveniji danima policijski cas i zabrana kretanja van opstine, a mi raspravljamo o komicaru Nestorovicu.
 
Moram da napišem da u rezervnom sastavu je najviši čin kapetan I klase.Za majora je potrebno polaganje i to su retki koji ga imaju.

Nije baš tako...

Doktori, inženjeri, pravnici, uopšte ljudi koji se svojom strukom bave i u armiji idu do pukovničkih činova po liniji formacijskog mesta ratnog rasporeda. Ne može komandant ratne bolnice biti u činu kapetana ili majora, to su mesta ppuk i puk, komandanti inženjerijskij bataljona i brigada isto, sudije i tužioci ratnih vojnih sudova...
 
Nije baš tako...

Doktori, inženjeri, pravnici, uopšte ljudi koji se svojom strukom bave i u armiji idu do pukovničkih činova po liniji formacijskog mesta ratnog rasporeda. Ne može komandant ratne bolnice biti u činu kapetana ili majora, to su mesta ppuk i puk, komandanti inženjerijskij bataljona i brigada isto, sudije i tužioci ratnih vojnih sudova...
O rezervnom sastavu je reč-koliko je meni poznato on nije više aktivno vojno lice.A i treba da je u penziji.
Izvinite,ja sam mu dodao još jedan čin.Ali ako ovako nastavi brzo će on.Ne znam koji je čin imao 95-e.
Ja sam stigao samo do kapetana jer se nisam dobro grebao.
 


Kako se ovo zove.

 
Poslednja izmena:
Kiraj kad si tu . Na kumovom mf 3065 nece da se ugasi on crvena lampica pumpe ona koja se upali cim stisnes kvacilo . ugasi se tek nakon pola sata kadse dobro ugrije . dabome nista neradi . sad neznam dali znaci nizak pritisak temperatura ili da pympa ne vrti ili kombinacija . spajao sam kratko kablove na oba senzora nista . vadio sam onaj senzor obrtaja pumpe pokazuje 420 oma. Neznam dali je halov ili obicni . uglavnom nije mi jasno kako nemogu prisulno da ju ugasim.
Proveri da nije filter ili gusto ulje .
 
Ја се сећам и мало даље: на Јутјубу ми као реклама излети неко његово излагање испред групице млађаних цица, у коме он каже нешто типа да су плавооки људи потомци ванземаљаца. Тада сам помислио да је тип неки алтернативац, типа "Под мач бато!" Мирољуба, ал' сам стекао утисак да је тип барем много жовијалнији од потоњег, па сам кликнуо на тастер "Skip add" без коментара "Где ли их само налазе...?" А онда је уследио његов савет да се оде у шопинг у Милано...


Зорге, ценим те као разумног и духовитог човека. Не сврставај се у руљу, није ти ту место (ово говорим и јер си из оповачког краја :) за који сам био доста везан). Нарочито што поредиш једног истинског стручњака са накаквом будалом...



Хајка на доктора Несторовића је осмишљена да понизе човека који се супротставља нечему што се може сматрати злочиначким подухватом (нпр. вакцинација на брзину са непровереним „отровом“). У ту сврху су упрегнути многи ботови (то је израз који у преводу значи смрадови или глупаци – коме треба објашњење, објаснићу зашто тако мислим). Немојте да се сврставате у ту групу.

За др Несторовића многи имају само речи хвале. Иначе, само када посматрате говор тог човека, примети се да он зрачи ведрином и животном енергијом (што би рекли оптимизмом).

Наведена тврдња о ванземаљцима је саопштена само кратко и човек говори о проучавању и студијама и о нечему што је мало теже објаснити...и само кратко каже ко верује верује, а ко не верује шта му ја ту могу. То није тврдња да плавооки људи потичу од ванземаљаца. Оно што је науци непојмљиво (а „сама“ се бави тиме) је како у многим митологијама (укључујући и Свето писмо) постоји веза обичних људи сам „боговима“ (богови су дошли са неба!) и постоји њихово потомство. Исто тако постоје градитељски подухвати који су објашњени тиме што људи у „каменом добу кљуцају“ по стенчугама од више тона и преносе их („надљудским напорима“) и праве сјајне грађевине које трају миленијумима. Чудо живота је необјашњиво следбеницима јахача апокалипсе и не може им се то насути у главу јер им је насута гњецава маса знања које је често „шантаво“ (нарочито чудо како је то настао скок у „еволуцији човека од мајмуна“ и појавио се човек са својим одликама ствараоца).



Исто је др Несторовић говорио и о интересу фармацеута (искључиво финансијски интерес је у питању). Др Несторовић се не залаже за претерану употребу лекова и то заснива на многим студијама које је проучавао. Она каже да је џабе 20 студија када се успех медицине заснива на излечењу (а то често изостаје). Значи, нема резултата него „прања руку“.

Маните се празне приче и пљувања по једном сјајном човеку и стручњаку – човеком са великим ДР испред његовог имена.

О изјави др Несторовића у марту не треба расправљати – заснована је на научним истинама.
 
Poslednja izmena:
Дрсоле, наравно човек је доктор. Значи решава овоземаљске болести и проблеме. И у мојој околини је помагао и излечио дете од колегинице(нешто око алергије). Проблем настаје кад је отишао у метафизику. Колико знам званични овоземаљски став је да живот ван планете земље не постоји односно није доказано (још) да постоји. Све гласније се чује да постоје ванземљаци и да су међу нама( за неке не би гарантовао да су са овога света) само чекају прави тренутак. И тако пар миленијума чекају. Па јел чекају да се истребимо. Тако да онога тренутка кад је почео да спомиње и то кад прича је (по мени прилично озбиљан и убедљив) дошло до искрено разочарења.
Е сад ако имате др несторовића и остале докторе које можете чути само на јт и са друге стране кризни штаб који се више труди ове одметнуте да убеди ја као појединац се запитам па добро ако гори зашто није тотални карантин. А са друге стране мајку му ови сад раде што је несторовић предлагао пре 6 месеци. Па опет сад несторовић изјављује неће вакцину која је слабо проверена. Али није рекао да неће уопште вакцину већ само доказану.
Значи опет није смешан вирус већ се нешто веће ваља иза брда.
Стварно треба бити фројдов ђак па да се анализира шта у ствари они кажу.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Sto se tice vakcine ja takodje ne verujem 100%. ALi dok mi slusamo razne Nestorovice i slicne kojih ima dosta, ceo svet je vec stao u red i narucuje te iste vakcine u koje mi sumnjamo. Eto zvanicno je izneto da ako se sutra naruce, masovne vakcicinacije ce biti tek krajem sledece godine. Da li ce dr. Nestorovic prihvatiti krivicu ako se vakcina pokaze kao dobra, a pokaze se da kasnimo sa nabavkom i zbog njegovih negativnih komentara. Pitanje za ove koji misle da su mere nepotrebne ili preterane. Da li treba dozvoliti doceke nove godine po trgovima i restoranima? Da li treba ocekivati proteste i nemire ako se slucajno uvede policijski cas da bi se to sprecilo? Sta su to ove nase budale iz vrha drzave preduzele, a da to nisu uradile druge drzave po svetu? Pisao sam da je u Sloveniji nocni policijski cas i zabrana odlazaka iz opstine u opstinu. U Hrvatskoj ne tako drasticno, ali slicno.
 
Policijski cas bi delovo suprotno svi bi navalili po prodavnicama i marketima da prave zalihe eto nove guzve i vise zarazenih.Kavi crni docek tu bi tek veselje bilo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh