Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Barbula jel tu kod tebe radi Ivan Sinđelić?
Mozda. Kad bi imao jos neki podatak saznao bih ovako ime mi nije poznato velika je ovo firma ima dosta ljudi I sluzbi da bi se svi znali

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Privatna firma gde mi radi šurak pošalje radnike na test na koronu i polovina radnika pozitivna ,među njima i moj šurak .Evo već dve nedelje sedi kući bez ikakvih simptoma,zdrav,kako kaže isti je slučaj sa još nekolicinom ljudi iz firme čije brojeve ima i sa kojima se čuo koji su takođe bili kao i on pozitivni.
Sad mi priča da ga zove direktor da mu kaže da sutra ide na ponovni test i da dođe u subotu na posao.
Kako on zna da će i da li će ovaj sutra biti negativan???
 
Барбула, 'е л' може да ми пустиш да ми у приколицу из те твоје машине сипа минут, минут и по? ;)
 
Nekad za smenu prospemo uglja da bi imalo celo selo da se greje

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Просушиће се више него довољно. Мени су неретко доносили ковински, свеже извучен из Дунава, да се сав сија од воде, па се за пар недеља просуши да га ложим у котлу. Било је пар пута да је био толико влажан, да си на мразу заледи и слепи, да морам нечим да га излупам, да бих могао да га товарим из шупе и вучем до котларнице. Било је случајева да ми неки такав угаљ остане од претходне сезоне и до лета је лепо осушен, а да није отишао у прашину.
 
Naučnik koji je izumeo PCR test i za njega dobio Nobelovu nagradu je rekao da se test ne može koristiti za dokazivanje zaraznih, infektivnih, bolesti, kao što je kovid napr.

Toliko o vrednosti i važnosti istog.
Fake news ili lazna vijest sa fejsbuka . Ima dosta clanaka koji ukazuju da tako nesto nije rekao .

Npr
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh