Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bradonja, sta kaze dokotor , nista daje nista a nesto daje nista , samo treba ponoviti nekoliko puta , kao kod sibicara , i ti poceo da vjerujes u bapske price :)
Da bas tako . Nego zanimljivo na post da pcr test ne dokazuje prisustvo virusa 5 lajkova , na moj da test pokazuje prisustvo virusa , ni jedan , ozbiljan , to mi je interesantno . Znaci voli se ovde zanimljivija vijest vise od one koja je tacna .
Btw da ima pouzdaniji test na virus zar ga nebi szo preporucila ?
 
Momo idolu moj...

To što ti tvrdiš ja nisam napisao, a ni ovaj simpa doktor rekao.

Mogao bi da počneš čitati sa razumevanjem. Možda tada naučiš da se fake news na srpskom kaže izmišljotina. A onda možda počneš da shvataš šta je neko ko piše srpskohrvatskim jezikom napisao.

A verovatno bi tada spoznao i da je SZO samo jedna od komercijalnih organizacija.
 
Napisao si da je tvorac pcr metode rekao da nije to pouzdana metoda za dokazivanje patogena u zaraznim bolestima virusa i slicno , a ja sam napisao da je to fake news . Kao i mnogo sta drugo drustvene mreze su objavile izokrenutu vijest koja se prihvatila , pa je bilo mnostvo demanta . Covjek je nekad samo pomenuo probleme u vezi hiv testa nista drugo . Inace ovo sto je kolega grabik rekao kao komentar na dr koji iznosi jako bitne teorije koje se kose sa najeminetntnijim standardima , mozda ne savrsenim ali vecinski priznatim , a stalno se izrazava sa osmjehom na licu koji govori mnogo o njegovoj diskusiji , je bas u metu . Znaci sto je kolega grabik primijetio , dr nestor tvrdi da se propisanim brojem ponavljanja nesto sto trazimo pojavi iz nicega . I nije dobio lajk .
 
 
Onda kolega , treba ili tuziti , ili na drugi nacin skinuti szo , pa postaviti drugu koja ce postavljati protokole zdravstvenim ustanovama nacionalnim , a dotad , valjda se zna procedura
 
Napisao si da je tvorac pcr metode rekao da nije to pouzdana metoda za dokazivanje patogena u zaraznim bolestima virusa i slicno , a ja sam napisao da je to fake news . Kao i mnogo sta drugo drustvene mreze su objavile izokrenutu vijest koja se prihvatila , pa je bilo mnostvo demanta . Covjek je nekad samo pomenuo probleme u vezi hiv testa nista drugo . Inace ovo sto je kolega grabik rekao kao komentar na dr koji iznosi jako bitne teorije koje se kose sa najeminetntnijim standardima , mozda ne savrsenim ali vecinski priznatim , a stalno se izrazava sa osmjehom na licu koji govori mnogo o njegovoj diskusiji , je bas u metu . Znaci sto je kolega grabik primijetio , dr nestor tvrdi da se propisanim brojem ponavljanja nesto sto trazimo pojavi iz nicega . I nije dobio lajk .
Hoćeš da kažeš da i Nestorović lupeta.
 
Moja namera postavljanja ovog teksta koi je samo jedan od mnogih je bila da se pročita i nešto što kompromituje SZO i da se vidi da i tamo u samom vrhu "zdravlja" vlada samo interes ali onaj materijalni i da nije sve onako kako se nama običnim ljudima predstavlja.
 
Problem nas Srba je što mi idemo za masom i šta većina kaže to je istina a ova manjina je trebala da skupi hrabrosti i stisne petlju i suprotstavi se sistemu ili bilo kome drugom i sigurno to ne bi radio konkretno Nestorović da nema neke argumente. Ali mi i dalje verujemo većini kao da kvantitet sa sobom nosi i kvalitet a u ovom slučaju istinu.
 
E sad si kolega pogodio bit. Upravo tu ima problematike , samo bas suprotna je prica sto se tice lokalno ovde . Ispravime ako grijesim . Upravo je suprotno , vecima ovde npr smatra da nije tacna teorija o korona virusu i preporuke , vecina smatra szo negativno , pa vakcinu , pa Bila gejtsa , sto se on petlja u sve , pa dalje pa dalje , zar nije tako ?
 
Lupeta. Setite se samo njegovog prvog pojavljivanja. Price o naj smesnijem virusu, sopingu u Trstu i slicnim glupostima. Zasmejao i predsednika koji je teska srca kasnije morao da ga izbaci iz kriznog staba.
 
Pa zato sto jos nije dokazano da je smesan treba se ponasati ozbiljno.
 
Poslednja izmena:
Lupeta. Setite se samo njegovog prvog pojavljivanja.
Ја се сећам и мало даље: на Јутјубу ми као реклама излети неко његово излагање испред групице млађаних цица, у коме он каже нешто типа да су плавооки људи потомци ванземаљаца. Тада сам помислио да је тип неки алтернативац, типа "Под мач бато!" Мирољуба, ал' сам стекао утисак да је тип барем много жовијалнији од потоњег, па сам кликнуо на тастер "Skip add" без коментара "Где ли их само налазе...?" А онда је уследио његов савет да се оде у шопинг у Милано...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh