Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mom drugaru je letos umro deda od starosti što bi se reklo, i nudili su njegovom ocu 70.000 din da upišu da je umro od korone. Nije pristao...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ja razumem ljude koi se plaše i koi su zabrinuti za svoje zdravlje i zdravlje svoje dece i ukućana. Moja koleginica kaže " ako bi meni neko iz porodice bliže ili dalje preminuo od korone za mene je tada smrtnost 100% bez obzira na njihovu statistiku". Smo bih voleo da budemo malo racionalni, da sagledavamo širu sliku od onoga što nam se prikazuje.
 
Mom drugaru je letos umro deda od starosti što bi se reklo, i nudili su njegovom ocu 70.000 din da upišu da je umro od korone. Nije pristao...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Другу отац умро од рака плућа они му уписали да је умро од короне,друг одлепио ишао свађао се са њима ови га одјебали.А има још доста таквих случајева.
 
Kajem se što sam i počinjao da nekom nešto objašnjavam, ako vi kažete da nema veze zagadjenje vazduha sa bolešću pluća (pa čak i virusa) onda ok neka bude tako, svašta se može pročitati tvrdili su i da uranijum nema veze sa povećanjem malignih obolenja. Ipak još samo ovo da napišem:nepada vam na pamet da imunitet opada u uslovima povećane zagadjenosti? Kada sam spomenuo Beograd mislio sam na našu zemlju ne na ceo svet, to spinuje Peet ko da mu je vučić stric
 
Svi tako olako pricaju, a kad ne daj boze udari po njima ili im po dragim osobama onda je dobro i ovo trulo zdravstvo samo da ih izleci. Ima onaj vic o staroj babi devedeset godina bolesna, nizasta i samo govori uzmi me boze, uzmi me boze. Kad je dosao i taj dan i kad je videla da je kraj kaze Idi smrce na unuce da prozivim jos malo. Jest vic crn, al ima i toga.
 
Kajem se što sam i počinjao da nekom nešto objašnjavam, ako vi kažete da nema veze zagadjenje vazduha sa bolešću pluća (pa čak i virusa) onda ok neka bude tako, svašta se može pročitati tvrdili su i da uranijum nema veze sa povećanjem malignih obolenja. Ipak još samo ovo da napišem:nepada vam na pamet da imunitet opada u uslovima povećane zagadjenosti? Kada sam spomenuo Beograd mislio sam na našu zemlju ne na ceo svet, to spinuje Peet ko da mu je vučić stric
Bio sam se kajao i ja sto sam pokrenuo istoriju svoje bolesti. Nikad nisam rekao da znam tacan izvor nastajanja korone niti negirao da mozda zagadjenje vazduha izaziva ili pospesuje koronu. Ali cinjenica je da je ima i da se pojavljuje od naj lakseg do naj tezeg oblika sto bi ja pripisao imunitetu. Mislim da Svedska i mnoge druge zemlje puno paznje posvecuju zagadjenju vazduha pa i kod njih ima bolesnih sa tragicnim ishodom. I to ne mali broj.
 
У мом радном окружењу више од пола радника је имала упалу плућа у последњих неколико година. Постало је мало чудно да људи имају 2-3 пута упалу плућа али не она да обара у кревет него мало гушење, замор и кашљуцање. Двоје колега су ишли на прегледе и пронађена им је алергијска упала плућа. Узрок услови рада прашина и амонијак.
Ово је што се тиче упале плућа изазване спољашњим факторима. Е сад има случајева као и овде спомињани да су сви укућани имали упалу плућа једни за другим. Сад нешто не верујем да су као бата живојиновић скупљали поене за стан па се туширали и право у фрижидер и на промају. Не могу рећи за сигурно али последњих пар година често се чуло у селу упала плућа овај онај.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nemam pojma,nisam radio ispitivanja

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока

Neko valjda jeste , kukaju o nekoliko kg pancirnih zrna osiromasenog urana , koji je negdje u zemlji i koji nije ni radioaktivan, jer onaj radioaktivan su ameri upotrijebili za punjenje bombi , a onamo cute o malo vecim kolicinama radioaktivnog koji vam pada po glavama kada prodje kroz termoelektranu.
 
Evo jedne uzivo
57e9564b7e2bed226fc2465275de8ffd.jpg


Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Eliksir mladosti
8f17a63bbd97cf9753a0bc49a89a0058.jpg
cec4c6c180674a3c3dc6f3e6768827f7.jpg
 
Poslednja izmena:
Komsijin sin imao koronu,klinja 20 godina,prelezao i sad dete zaposleno mora da radi test da bih se vratio na posao,ode on u novosadski dom zdravlja necu da pisem koji,cekao 24 h ,da 24 sata da bi saznao da je i dalje pozotivan a ne fali mu nista. Ovi sa posla prete da ce da ga sutnu ako se ne vrati da radi ,i doktorki on to isprica i ona kaze ma ko ih jebe i napise da je negativan i kraj
 
Kolega Barbula imas najacu masinu na forumu.Sta ovo cudo napaja?Garant si direktno na Đerdap prikljucen.

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
Iz elektrane dovod 35000 V do trafo stanice onda od trafo stanice 6000V u kop

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh