Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da umiru i ljudi koji nisu dobili koronu , ali za to nije kriva zarazna bolest. Oni nisu u toj cifri od 50-70.
 
Da nastavim smrtnost uzrokovana gripom 0,01% , 0,1% ili vec koliko , momentalno smrtnost od kovida je ne malo veca nego dosta veca , recimo ovdje umire dnevo 50-70 a razboli se 4000 dnevno , odnosno smrtnost kasni 20 dana , bice i vise , pa izracunaj da je to 100 ili 200 puta vise od gripe.
Jos je relativno na balkanu smrtnost manja jer je stanovnistvo generalno mladje nego u bogatijim zemljama gdje je jos veca.

Veruj mi, ne treba im baš puno verovati, hoće oni i da lažiraju brojke
 
Da umiru i ljudi koji nisu dobili koronu , ali za to nije kriva zarazna bolest. Oni nisu u toj cifri od 50-70.
Malo morgen nisu, bar pola, ako ne i vise. Pisao sam prije, jedina dva covjeka, koja su zvanicno umrla od korone (bili u onoj dnevnoj statistici na tv), a da ih licno dobro poznajem, ustvari NISU umrli od korone. Znaci toliko o tome da li se laze, ili ne. Ma ne vjerujem vise ni sam sebi, a ne jajarama iz neke drzavne institucije, ili tv-u, drzavnom.
 
Da, ja znam njih nekoliko koji su umrli od gripe, poslije cijepljenja (stariji). Znam da doktori pregledavaju pacijenta kroz zatvoren prozor a žena podiže majicu, redovno idem na kontrole ali je to sada slalom. Znam za puno afera farmaceutske mafije i nije mi jasno da netko nije čuo za to, aaa možda nije pisalo u nekim medijima, liberalnim. Usput, glavni manekeni liberalnog kapitalizma koji su pisali da je savršenstvo, nama dalje, kraj razvoja civilizacije sad pišu da nje baš tako. Niste čitali. Probajte na nekim drugim portalima. Može i Američke blogere ako ste se već navukli na A.
Prijatelja uhvatila kičma, ne može do toaleta ali doktor kaže najprije test pa onda dalje. Zašto u Švedskoj onda nije opći pomor već otprilike isto kao i kod ostalih.
Tko traži odgovore, glavno pitanje je šta će biti s slobodama, državama, ekonomijom na kraju priče.
Dobri Bili je već najavio drugu epidemiju.
Zašto se ne rade obdukcije, zašto se na forsiraju priče o povećanjju imuniteta, zašto ...
Oni preživjeli će znati odgovore, kad se otvore tajni arhivi a dotle neka nam je sretno.
Virus postoji ali je puuno nelogičnosti i igara oko njega.
 
Ja ne negiram da bolest postoi ali mišljenja sam da obzirom da je "nova" narod je previše zaplašen i zastrašen. Zašto sada pri ovom broju obolelih ne zabranimo kretanje penzionera odnosno starijih od 65 godina? A to je bilo na snazi kada je bilo 300-400 zaraženih dnevno. Pa zato što je prošlo glasanje, birači ostali živi i zdravi jer da su bili bolesni niko od njih ne bi išao da glasa.
 
Kakva god da je pozadina, ali ja se nešto ne sećam da su ranijih godina cele familije završavale sa upalom pluća. Bilo je raznih respiratornih virusa i bolesti, ali nikad ovoliko upala pluća. Valda i to nešto govori...
 
Znam ja šta misle Moma i Coci ja sam samo izneo moj stava silne upale pluća govore da je bolest prisutna i da je drugačija od ostalih respiratornih bolesti.
 
Што се тиче загађења на једном другом форуму је постављен линк где професор/доктор објашњава порекло загађења. Ни више ни мање него угаљ. И то не било какав него са 30-40 % јаловине. Продаје се по тржишној цени а требао би да иде на јаловиште. Неко се сетио да може дообро да заради.
До сада сам преко фирме узимао угаљ из колубаре и пошто су нам они отказали пола нарученог угља купио сам угаљ костолац. На први поглед ок нема прашине. Мало детаљније комад глине већи мањи. Преко сита тек сам онда видео шта сам добио. Голим оком нема разлике него тек кад се узме у руку осетна разлика у тежини. Тако да сам тону и по угља лагано пребрао ручно.
Убедљиво до сада најгори угаљ који сам купио. То ме је коначно натерало да пређем од следеће године на био масу.


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh