Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Arkadije malo više preteruješ u nekim stvarima.Ko je uopšte pisao o tome?Pisao je Dobrodol o svojoj komšinici pa eto izračunaj da li je bila maloletna, punoletna, osnovac ili srednjoškolac kada je postala majka!?
 
I moja majka je postala baba sa 38god, i nema ništa lepše nego kad se mladi žene i udaju i u kući ima po nekoliko generacija a ne kao kad odem u školu na roditeljski ne znam dal je nekome došao roditelj ili baba lii deda
 
Majka ili cerka ?.Ja sam pogresio sto nisam stavio znakove navoda pod ''mlada'' jer ocigledno svi imamo drugacija misljenja ko je kad dovoljno ''punoletan'' za brak,ok nema problema.Problem je sto ste se vas dvojca namerili na mene zbog reci '' jadnici'' ,sumnjam da toliko brinete o tome koliko dobro racunam.
 
Ova situacija sada je dosta čudna.Na primer zdravo se posvađaš sa ženom i ona te iz osvete jednostavno otruje.Policija i doktor bi jednoglasno rekli da si bacio kašiku od korone, tebe nema a žena ima alibi za Spilbergov film.
 
Samo treba praviti razliku između preminuo Od korone i preminuo Sa koronom. Pa od srčanog Udara do sada je umrlo 44000 ljudi a gde su ostale bolesti poput kancera, leukemije, i ostalih bolesti ali na sve te bolesti i njihovu smrtnost smo se navikli i nije nam nikakva novost ali zato je korona naj veče zlo od kada je sveta i veka.
 
Kako nam je krenulo više će ljudi umreti od gladi nego od korone, samo još dve tri mere da uvedu ovi naši i možemo polako da krenemo da pasemo travu
Ma gladi je uvek bilo i bice i gladnih i zednih i tifusa i variole i polnih i venericnih bolesti ali sto se tice uvodjenja novih mera pljacke nema vise mesta jer je budzati dusevni bolesnik razvalio **greška i oralno ovaj napaceni i iscrpljeni nebeski narod i sada je vreme dragi moj Barbulovicu ZA VADJENJE ali da bi psihopata krenuo da ga vadi NAROD MORA DA ZAURLA ali dokle god narod odobrava ZIVOTINJSKO ONANISANJE VRHOVNOG VODJE VADJENJA BITI NECE .Mi smo toliko razglavljeni kao nacija da ne mozemo da hodamo koliko smo upropasceni a jedina uteha je STO BUDZATI PESKIRIC VISE NECE MOCI DA DRZI MITINGE I DA MLATI PRAZNU SLAMU DOK MU BAKE I DEKE I RADNICI POD PRITISKOM APLAUDIRAJU. KURCINU VISE DA MU NEKO APLAUDIRA MOZE SAMO U PODRUM U OGLEDALO DA PRICA SAM SEBI DOK SE MAZI SA VESTACKIM PALAMAROM ili razmena prstica sa SNS AKTIVISTIMA
 
Pogrešio sam,stariji 7 godina-ispravio sam.
Baš u toj istoj,nama susednoj Hrvatskoj je odnos prema ovakvim bolesnicima za tri stepenika bolji i kroz pomagala i kroz udruženja.
Ali vidiš da niko ne komentariše a za onaj snimak iz Švedske se odma zakačili i to u stilu,kao da sam ga ja snimio.
Ja sam komentarisao snimak iz Svedske , ali po snimku bih rekao da nije bilo 1% svedjanja , sve plavlji do plavljeg na snimku:) . A uz to svedjani poznati da su nedisciplinirani kao i balkanci , kazu im jedno a oni odma uz kur*** rade kontra;)

A da se nadovezem o tome kako bolnice nerade nista od kako je korona , evo idem ove godine od kad sam odlezao u bolnici na kojekakve pretrage, presao 5 banki , zadnjih 7 dana sam pozvan 2 puta na pregled specijalista a i prije toga sam isao nekoliko puta na snimanja i preglede i to bas na odjelu koji se bavi korona bolesnicima, sve radi koliko vidim, ja prije korone nisam isao i ne znam ali moguce je da rade sporije jer je i dosta lijecnickog osoblja bolesno a i ove od korone neko mora da lijeci.

I onda kad sam dosao sa temperaturom su me primili a i sad bez temperature pustaju. Tu citam svakave gluposti ako imas temperaturu nece da te lijece i slicne bajke , pa ko lijeci onda.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh