Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mnogi na fejsbuku preskaču ovakve snimke ili apele za pomoć obolelim osobama,naročito deci jer se to smatra normalnim.Objave o statistici kovida se ne preskaču,već se pomno analiziraju.Zar su Šveđani i Ukrajinci glupi ili beže iz vrzinog kola po svaku cenu jer ko uđe taj izlazi samo sa nogama napred.
 
Imamo u seoskoj sali, kupili pre par god, sad u zimskom periodu svako vece pikamo..

Imali i mi u srecno vreme.
Sada u skoli imamo ali sada jedino djaci imaju tamo pristup ni kao roditelj ne mogu unutra korona jbg.
Sto za stoni tenis mi zavrsava majstor mere sam nasao na netu ali sirinu linija na tabli neznam.
Jedino da izmerim na pravom.
Spoljne linije su sire ,srednja je tanja a linija gde je mrezica mislim da je upola siroka od spoljnih.
Treba mi sirina istih.
Malo rekreacije nije na odmet .
 
Moja komšinica je 75. godište i već sa 36 godina je postala "baba"...
Ona se udala mlada, ćera se udala mlada i rodila, fali još i unuka da nastavi tu tradiciju pa će moja komšinica sa navršenih 55-60 godina biti prababa !!!! 😂 😂 😂
 
Mislis udala se dok je jos dete ?.a roditelji umesto da je teraju da se skoluje ,oni ni grama mozga sta ih briga.Jel su te komsije mozda cigani ?,znam da kod njih je to normalno,zavrse 5 razreda osnovne skole,u retkim slucajevima osnovnu i odma u brak,jbt koji pacenici.
 
Nemoguće da imate sina 75. godište
Pogrešio sam,stariji 7 godina-ispravio sam.
Baš u toj istoj,nama susednoj Hrvatskoj je odnos prema ovakvim bolesnicima za tri stepenika bolji i kroz pomagala i kroz udruženja.
Ali vidiš da niko ne komentariše a za onaj snimak iz Švedske se odma zakačili i to u stilu,kao da sam ga ja snimio.
 
Pa po nacinu pisanja ja bih pre rekao da vi ''Cika Lazo'' imate 15-ak godina,a koliko ja imam istih pa sigurno se nisam uclanio u ovaj forum sa 5 godina i vozio traktore i kombajne,lepo je rano uciti rad na masinama ali mislim da je to bas prerano,no opet po vama ...ko zna mozda i nije.
@Matic Hvala,kazi mi jel bi voleo da ti deca stupe u brak jos sa zavrsenom osnovnom skolom(ne daj boze bez iste) ili bi ipak da se ''malo skoluju'' pre braka ?.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh