Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U danasnjem svijetu , nemilosrdnom ekonomski , ako izuzmemo kriminal , pokazatelj su rezultati. Znaci zivotni napredak u bilo kojoj oblasti . Mozes od caleta naslijediti neki kapital , ili zanat , ili biznis i slicno , pa mozes srozati ,odrzavati a mozes i napredovati . Nekad davno bila je bitna fizicka snaga , sada mal9.
 
Jel postoji neki IQ test da nema 1/4 pitanja nastavi niz brojeva , takodje tehnicko crtanje ili nacrtna geometrija itd.
U stvari većina su bez brojeva i imalo matematike napravljeni tako da ih nepismen čovek može uraditi. Zasnovani su na porepoznavanju oblika, šablona, logici itd. Zlažem se da mere samo jednu vrstu inteligencije koja je povezana sa uspehom osobe u prirodnim naukama, ipak ko što rekoh dobar je pokazatelj koliko će osoba biti uspešna u manogim stvarima (naravno postoji gomila faktora koja nema veze sa IQ)
 
Jbt ja moram otkazati sve planirane poslove da bih pregledao, pročitao i premestio postove iz ove, chat teme i sl.Da li ste svi vi toliko besposleni kada pišete tolike referate redom po pomenutim temama?
 
Шта да премешташ? Опајај из теме, да не помисле да им труд није био узалуд и да ће модер све то лепо да премести где треба и напиши...

dzaba%20ste%20krecili%20-%20grafit.jpg
 
Jbt ja moram otkazati sve planirane poslove da bih pregledao, pročitao i premestio postove iz ove, chat teme i sl.Da li ste svi vi toliko besposleni kada pišete tolike referate redom po pomenutim temama?
Pa, sta bi ti htio? Za to primas platu, osiguran, penziono, regres, 13-ta plata, polutka preko sindikata................ :haha:
 
Aj kad se vec pocelo o legiji stranaca samo da kazem ovo: iz mog sela je covek u legiji 35 godina, ima cin majora(ako ne gresim). Kada.je bio ovde.pricao nam je takve stvari da to nije za verovati. On je sada samo instruktor. Ranjen je par puta, bio u bosni kao dobrovoljac pa se vratio nazad. Bilo njegovih snimaka na netu nznm dal ih jos ima. Najjace kad nam pricao kako je Legiju samarao kada ga metak okrznuo u nogu

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Ne preterujem. Posle 21 dan nisam vise pozitivan. Danas bio na kontrolnom snimanju pluca, a sutra vadjenje krvi. Pa cemo videti konacno stanje. Samo cu kratko. Oslabio 12kg, a snage nemam za deset stepenika da se popnem.
 
Meni jedan poslovni saradnik poslao sliku svog pozitivnog testa i napisao ispod da ću izgleda da ostanem bez kompanjona.Meni to uopšte ni najmanje nije smešno niti zabavno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh