Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To su dolje krski krajevi , zdrav zivot , nije imala mogucnosti za nezdrav i da je htjela , a prirodnom selekcijom slabiji umirali jos ko mali , nije cudo . Mada nije to pravilo , ko zna.
 
ма код нас је и градоначелник гламочанин код нас су дошли из три села северно од гламоча све комуњаре у та три села од 45 до 90 није крштено ниједно дете све го лопов и преварант
 
Код алтернативне медицине је проблем што је курта и мурта почела да примењује.
Ишао сам као мали на "чупање крајника" код цигана и немам проблема. Исто тако страх од мрака је решио један од ретких преживелих перјаша. Ај буди паметан.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
I mene lečili razni travari, hodže, popovi, nadrilekaru od Subotice do Ulcinja, od Pirota do Bugojna. Nema gde me nisu vodili moji. Eto i dan danas dok ne prsnem ventolin ili Simbikort ne mogu da dišem normalno. Moja mama da je verovala savremenoj medicini olakšala bi i sebi i meni. A tek ona je priča za sebe, 7 puta operisana, hemioterapija, zračenje eno je i danas šeta. Nikad nije verovala savremenoj medicini ali u sve vidove alternativne od salivanj strave, akupunkture, homeopatiji.... I drugim zajebancijama slepo veruje. Ovi prvi joj 7 puta pomogli.
Tako da sam shvatio da je shvatanje medicine personalna stvar i dobro bi bilo kad bi prestali tu na forumu da se natežete da li je kovid istina ili laž.
 
Чупали под наводницима. У липару. Вуче косу на глави. Шта год да је ради.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Lečili astmu, a između ostalog i krajnike mi čupali mislim da u Crvenki, ma kažem vam nema gde nisam bio.
Doobro ti ostade živ.Znam da je to sa krajnicima bilo u vreme mojih roditelja a ti si dosta mlađi od mene.Ja do operacije krajnika non-stop na inekcijama.Ako prođe mesec bude dobro-U 7-oj ih operišem i od onda 47 godina nisam odlazio kod lekara.Ali od 54 sam malo nagrabusio ali guram koliko mogu.
 
Чупали под наводницима. У липару. Вуче косу на глави. Шта год да је ради.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Ima i u Ubu, veterinar, čupa za kosu. Vodio ja ćerku. Posle nekog vremena nije više imala problema sa krajnicima. Pa sad, aj znaj kakva je veza, ali izgleda da radi.
 
Kod mene u okolinu je bila jedna baba koja je maloj deci vadila ZGLOBCI sta god to bilo I rektko koje dete nisu vodili kod nje

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ima i baba u Inđiji koja namešta krajnike čupajući kosu.Vodio sam starije dete kod nje ali nije ništa pomoglo dok dete nije operisalo krajnike.Baba je i sama rekla nekome pomogne, nekome ne, ako su krajnici loši nema ništa bez operacije.Nakon operacije dete više nikada nije bilo bolesno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh