Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pre neko jutro moj starac gleda na tv happy jutarnji program i sad ti neki gosti baljezgaju o bezbednosti naseg predsednika i jedan od njih mrtav ozbiljan kaze: " Nas predsednik je ozbiljan kandidat za nobelovu nagradu za mir". :haha:
 
A eto kod nas je juce ili danas umro covek od korone. Jest da je bio stariji, ali znam sigurno da cerke ne bi zalile pare samo da je mogao da se izvuce. Inace svi su u nasoj bransi.
 
Virus je izolovan davno , jos u januaru , Francuska , Italija , J.Korea , Kina , neznam tacno poredu , al otkud vam da jos nije izolovan samo tolko .





Itd
 
ZA PEETA I COCIJA 064 Drugari uneli ste takvu depresiju na ovaj forum sa tim sablasnim pricama o umiranju i totalnoj kataklizmi covecanstva i bojim se da ne uvucete i mene u taj psihodelicni vrtlog a nalazim se u godinama najace irekcije i ne mogu da ga smirim a bojim se da me ne zavati ova zaraza da ne zanemocam i posle dzaba sto je on EXTRALARGE ali virus obara i najvece pa bi vas zamolio da se opustite uz ovaj prigodni video zapis.Upitanju je predstavnik drevne Indijske medicine iz Mumbaia inace iscelitelj a ovo je ujedno i jedan vid dezinfekcije od korone a i teranje zlih sila i karakondzula BITNO JE SAMO DA SE ADEKVATNO OPUSTITE ::000::
 
Imao sam volju da odgledam ceo klip, ali kada je rekla da je virus mutirao i da je sad na nivou kijavice ja vise ne znam da li ovakve treba pozvati na odgovornost. Lupila glupost i ostala ziva.
 
Barbula ti je napisao sve.Ozbiljniji stručnjaci smatraju da do dobre vakcine treba 5-10 godina,da bi bila što bezbednija.
Što bi mene trebali da obaveste-meni je ne treba.Tebe treba da obaveste jer tebi treba da se ne bi razboleo.
Samo za tvoje usi evo rusi razvijaju vec malo vise godina za SARS virus koji se pojavio 2002 - 2003 godine i bilo mrtvih i zarazenih i nestao, a to mu dodje brat blizanac ovom sto izaziva kovid , pa ova ruska vakcina dodje seljacki receno samo malo modifikovana ona za SARS virus, i u testnoj fazi navodno 90% uspjesna dok ona oksfordska ima samo 70% uspjesnu imunizaciju.

Uf da skoro sam zaboravio taj virus i ne postoji , vjerojatno su rusi prosipali iz supljeg u prazno, inace su je radili na vojnom proracunu i i vojni naucnici , gubili dane na stvari koja ne postoji ;)
 
пет јеси ти израчунао колико је имала година незнам јели грешка код матичара али је то 108 година
 
Bila kod nas u selu jedna baba stotinjak godina , i jednom ukucanima ujutro uz kavu kaze : razmisljala sam sto me bog ne uzima , zato sto ste stavili i moju sliku na spomenik kraj dede , pa kad bog pogleda po groblju i selu koga da uzme , mene vidi na spomeniku i zaboravio za me , pa vi fino skinite onu moju sliku sa spomenika da se i ja smirim . :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh