Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni se cini da ti ne citas nego hoces samo da razumes ono sto si ti uvreteo u glavu. U toj tacki 10 covek kaze da bi trebalo raditi daleko vise testova nego sto se trenutno radi. Verovatno si procitao tacku 11 gde doktor kaze da se broj umrlih od kovida namerno smanjuje tj. skriva 2-3 pa cak i 7-8 puta. Pa te ja pitam kako sve to ako virus ne postoji kako od pocetka pises, ali si se malo pogubio.
Pa ja sam pisao da nešto postoji,sad,da li je virus,bakterija ili šta nije na meni da sudim.MORAM TI PO KO ZNA KOJI PUT napisati da sam protiv ovakve histerije i svakodnevnog plašenja naroda i samim tim ostali bolesnici se puštaju niz vodu i to sigurno ima svoju pozadinu.
Sam si rekao da te je pogodio najteži oblik a još uvek si među nama.Protiv toga sam ja.Eto i moj prezimenjak (autoelektričar-Kostin sin) ima upalu pluća.
 
Tebi ako se ne objasni do detalja ti to ne prihvataš.Dr govori da se treba raditi više PCR testovi.A ja sam nedavno napisao da se u Kikindi radi 80% seroloških testovaKoji su nepouzdani za korona virus.I još doktor navodi da se radi sedmostruko manje.Samo ko hoće da shvati shvatiće.Koji su tebi radili
Ne treba meni nista da se objasnjava, a pogotovo ti. Nisi mi objasnio kako to da si se promenio od coveka koji je tvrdio da virus ne postoji do strucnjaka za testove.
 
Pa ja sam pisao da nešto postoji,sad,da li je virus,bakterija ili šta nije na meni da sudim.MORAM TI PO KO ZNA KOJI PUT napisati da sam protiv ovakve histerije i svakodnevnog plašenja naroda i samim tim ostali bolesnici se puštaju niz vodu i to sigurno ima svoju pozadinu.
Sam si rekao da te je pogodio najteži oblik a još uvek si među nama.Protiv toga sam ja.Eto i moj prezimenjak (autoelektričar-Kostin sin) ima upalu pluća.
Mislis da je lak oblik sa temperaturom 39.5 i upalom oba plucna krila??
 
Ja isto mogu za sada da kenj.. da je virus nosta jer je kod mene i bilo skoro nista.Samo jedno popodne temperatura neka mala,a zato zena vise od dve nedelje temperatura.Tako da tu covek nemoze biti pametan.
Cuo za jednog uvoznika i majstora da je zavrsio u bolnici a mlad i potpuno zdrav.Njegov pomocnik 65god seceras posle 4 dana cepa drva.Jbg kako koga zakaci.
 
Ne mislim.Ali zar toga nije bilo nikada pre, do ove godine.Samo nas nisu bombardovali kao sada.Umirali su ljudi od gripe i verovatno je te komplikacije pratila upala pluća.
Nije nisko,ja se ne stidim posla kojim sam se bavio dok se nisam razboleo.Mnogo puta nisam imao vremena da se detaljno operem i presvlačim da bih obišao kotlove.Ali ja nisam kod doktora ni ulazio u tim situacijama.
Ne znam na čega si ti mirisao dok si tovio bikove-na parfem.
 
Ja isto mogu za sada da kenj.. da je virus nosta jer je kod mene i bilo skoro nista.Samo jedno popodne temperatura neka mala,a zato zena vise od dve nedelje temperatura.Tako da tu covek nemoze biti pametan.
Cuo za jednog uvoznika i majstora da je zavrsio u bolnici a mlad i potpuno zdrav.Njegov pomocnik 65god seceras posle 4 dana cepa drva.Jbg kako koga zakaci.
Pa takav je život,I ja kad sam se razboleo-pitao sam se-što baš mene.Ali praviti toliku paniku da nema dalje.
 
Ne mislim.Ali zar toga nije bilo nikada pre, do ove godine.Samo nas nisu bombardovali kao sada.Umirali su ljudi od gripe i verovatno je te komplikacije pratila upala pluća.
Nije nisko,ja se ne stidim posla kojim sam se bavio dok se nisam razboleo.Mnogo puta nisam imao vremena da se detaljno operem i presvlačim da bih obišao kotlove.Ali ja nisam kod doktora ni ulazio u tim situacijama.
Ne znam na čega si ti mirisao dok si tovio bikove-na parfem.
Svako nosi miris posla kojim se bavi. Mehanicar od ulja, przionica kafe na kafu, Banini tri coska okolo na keks. Tako i ja na junad ili sad na svinje. Samo da ne mislis da svi imaju lepo misljenje ako te tapsu po ramenu. Veruj da mi ime Grbic Zoran ne znaci nista. Ako mozes malo blize.
 
Zorane paniku nije izmislila vlast nego je tako u celom svetu.A o zdravstvu nasem netreba pricati uopste.Imam koje moje koje zenine rodbine po svetu pa smo dobro obavesteni kakvo je zdravstvo u vodecim evropskim drzavama.Kod nas je to sve jos odlicno kroz sta je sve prosla nasa Drzava
 
Svako nosi miris posla kojim se bavi. Mehanicar od ulja, przionica kafe na kafu, Banini tri coska okolo na keks. Tako i ja na junad ili sad na svinje. Samo da ne mislis da svi imaju lepo misljenje ako te tapsu po ramenu. Veruj da mi ime Grbic Zoran ne znaci nista. Ako mozes malo blize.
Grbić Dragan i Zoran Manjulov.
Da li bi bilo normalno da svi misle lepo o meni.Imam i ja kako vrline,tako i mane.Niko mene nije tapšao a tih slatkorečivih sam se najviše čuvao i gledao sam da što manje kontaktiram sa osobljem,sem sa spremačicama sa kojima sam morao i koje najbolje znaju sva dešavanja u ambulantama,dok im nije ukinuto radno mesto i uveden servis.
 
Danas u selu umro jedan svercer. Covek oko 60ak godina, imao je problema sa dijabetesom i hipertenzijom. Upala pluca je bila jaka, zavrsio na respiratoru i otisao u vecna lovista.
 
Vi tu tupite jel postoji ili ne, a na tv danas na prvoj neki matori prdonja sere kako treba da se vakciniše sve živo u Srbiji,kao nije to pitanje oćeš nećeš to se mora ,jer kako ti da se ne vakcinišeš pa će da zaraziš sve oko sebe to se ne sme dopustiti i bla bla,a nije rekao ako se vakcinišeš kako neko može da te zarazi.
Jel su potpisali da mi u Srbiji budemo pokusni kunići zajedno sa ljudima u Pakistanu ako se ne varam.
Pa prvo nek se vakcinišu sns-ovci,pa penzići i babe koji su glasali za nj,pa ako prežive onda ceo svet nek se vakciniše.
Ej bre ljudi sad će krenuti igranka oko vakcinacije,obratite pažnju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh