Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako ti je neko preminuo od rodbine nevezano do cega, kod nas ti ponude novac da potpisea da je preminuo od korone. Svaka drzava dobija novac od SZO za borbu protiv korone i za svakog preminulog. Jedan zet mi je u americi, covek je bas upucen u sve oko korone. Kako to da virus najvise pogadja najrazvijenije drzave sveta, a ne one slabo razvijene? Zar ne bi trebalo da je obrnuto?

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Kako to da virus najvise pogadja najrazvijenije drzave sveta, a ne one slabo razvijene? Zar ne bi trebalo da je obrnuto?

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
Ne bih rekao da najvise pogadja najrazvijenije. Mozda se o njima najvise pise,jer koga briga za neku tamo zemlju treceg sveta.
 
Evo još nešto da primetim ali ništa zlonamerno. Cika laza nam je imao koronu i čim je objavio ovde rekao je da će nas izveštavati iz prve ruke sve. I koliko se sećam bilo je da je čekao na rezultate dugo pa onda nešto nisu valjali pa je morao ponovo na test, tako nešto... Evo sad, Bogu hvala, i dalje je medju nama a od sveg komentara je 'tu sam još uvek sa vama i to je dovoljno'. U smislu ne bih u detalje. Ok, poštujem privatnost, ali iz te vaše poruke mi svašta pada na pamet... Živi bili!

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Evo još nešto da primetim ali ništa zlonamerno. Cika laza nam je imao koronu i čim je objavio ovde rekao je da će nas izveštavati iz prve ruke sve. I koliko se sećam bilo je da je čekao na rezultate dugo pa onda nešto nisu valjali pa je morao ponovo na test, tako nešto... Evo sad, Bogu hvala, i dalje je medju nama a od sveg komentara je 'tu sam još uvek sa vama i to je dovoljno'. U smislu ne bih u detalje. Ok, poštujem privatnost, ali iz te vaše poruke mi svašta pada na pamet... Živi bili!

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Ne moras da mi persiras,mladji sam od tebe. :) To sam napisao jer me je mrzelo da pisem,a i muka mi je vise te price o koroni. Tako je sve bilo. Prvi put sam testiran 7 dana (mozda i dan-dva vise jer sam bio u sred berbe visnje pa sam iscrpljenost pripisivao umoru i stresu) nakon prvih simptoma uz objasnjenje da je sigurno korona jer mi je krvna slika losa i pokazuje da imam neki virus u sebi + gubitak cula mirisa i ukusa i to je sigurno to iako je test iz krvi bio negativan. Znaci pcr test mi je radjen 7 dana (+dan-dva) nakon prvih simptoma. Na rezultate cekao 5 dana i onda mi javili da mora da se ponovi jer bris nije uzet lepo. Cekao 1 dan na novo testiranje. Znaci drugi test 14 dana (mozda i dan-dva duze)nakon prvih simptoma,ali tada mi je vec bilo dobro,a i culo mirisa i ukusa se vratilo. Cekao rezultate jos 4 dana( 18 dana od prvih simptoma) i pogodite sta???? Test negativan. I eto tako ja kao i pokojni Amfilohije negativan. :D E onda .....27. -og oktobra moja cerkica dobija temperaturu i virusnu upalu pluca i smestaju je na kovid odeljenje u Nisu iako je negativna. Nakon 3 uzastopna negativna testa,otpustaju je iz bolnice na kucno lecenje upale pluca iako i dalje ima visoku temperaturu,ali to njih ne interesuje jer je negativna na kovid,a oni lece samo kovid. Iako je negativna,odredjuju nam obaveznu izolaciju od 14 dana jer je ipak bila na kovid odeljenju. Nakon desetak dana dete opet dobija temperaturu medjutim izabrani lekar nece da nas primi jer je dete u izolaciji i moze samo u kovid ambulantu. Ponovo je 2 puta testiraju i ponovo negativna. U medjuvremenu dete ozdravljuje i sto je najbitnije sada je sve u redu,ali nakon svih zajebancija,muka mi je i na samo spominjanje korone. Eto ga opsiran izvestaj koji je ipak malo skracen jer nemam zivaca da opet prolazim kroz sve to pa makar i pisajuci vama.:) Sve u svemu,opste rasulo. Ne znaju sta da rade. " Postuju" se neki protokoli i zanemaruju ljudi za ozbiljnim bolestima.
 
Poslednja izmena:
Nije . Mislim da fali na svakom mjestu propagande na uozbiljavanje i na zajednicku disciplinu , mada izgleda da je prekasno , da smo svi osim jugoisticne Azije presli prag i da je prekasno za one strategije sto je szo preporucivala i da ce nacije koje su prirodno disciplinovane i intilegentne kao Japan,Kina, Korea i ta banda jedini izaci kolko tolko sa malim zrtvama iz ovoga , a mi ostali anarhisti ,..falice nas dosta za par godina.
Druže,opusti se malo.Brojke ti ne znače ništa.Proletos je bilo 10x manje pa su kroz propagandu napunili groblja.Ali su ljudi polako počeli da se bude i da shvataju da manipulišu narodom na globalnom nivou.Vidiš da su po Evropi i Svetu veliki protesti građana.Po ovim brojkama za 2 nedelje ima svi da budemo zaraženi.
 
Вирус корона постоји није мит, пре неколико година је протутњао овим простором код животиња али скоро нико није тестирао на тај вирус.
Пре овога смо имали свињски грип. Исто је било панике не у овом обиму али није било свеједно. Исто је одрађено лечи оне којима је клиничка слика лоша, остале на кућно лечење. Оно што је проблем код короне је после прележане( и преживљене) болести су антитела која би требало да нас заштите од поновног обољевања у одређеном временском периоду. Она би требало барем да буду најмање 30 дана у крви после нестанка симптома болести али има случајева повратка болести у овом временском периоду. Ту научници и доктори не могу да се дововоре.


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Зоран 0230, срећа у несрећи је то да се ми крећемо у малим круговима пословно и приватно. Последица златних економских година. Зато немамо прилика да покупимо у великој мери вирус. Погледајте прве случајеве вируса, појединци унели и пренели осталима. Не би имали жаришта него би цела земља била карантин. То сад није случај.
А да је вирус удара више по економији неко здрављу то је очигледно. То се одлучује иза затворених врата шта ће да буде, ако се буде питала улица ето револуције.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ne moras da mi persiras,mladji sam od tebe. :) To sam napisao jer me je mrzelo da pisem,a i muka mi je vise te price o koroni. Tako je sve bilo. Prvi put sam testiran 7 dana (mozda i dan-dva vise jer sam bio u sred berbe visnje pa sam iscrpljenost pripisivao umoru i stresu) nakon prvih simptoma uz objasnjenje da je sigurno korona jer mi je krvna slika losa i pokazuje da imam neki virus u sebi + gubitak cula mirisa i ukusa i to je sigurno to iako je test iz krvi bio negativan. Znaci pcr test mi je radjen 7 dana (+dan-dva) nakon prvih simptoma. Na rezultate cekao 5 dana i onda mi javili da mora da se ponovi jer bris nije uzet lepo. Cekao 1 dan na novo testiranje. Znaci drugi test 14 dana (mozda i dan-dva duze)nakon prvih simptoma,ali tada mi je vec bilo dobro,a i culo mirisa i ukusa se vratilo. Cekao rezultate jos 4 dana( 18 dana od prvih simptoma) i pogodite sta???? Test negativan. I eto tako ja kao i pokojni Amfilohije negativan. :D E onda .....27. -og oktobra moja cerkica dobija temperaturu i virusnu upalu pluca i smestaju je na kovid odeljenje u Nisu iako je negativna. Nakon 3 uzastopna negativna testa,otpustaju je iz bolnice na kucno lecenje upale pluca iako i dalje ima visoku temperaturu,ali to njih ne interesuje jer je negativna na kovid,a oni lece samo kovid. Iako je negativna,odredjuju nam obaveznu izolaciju od 14 dana jer je ipak bila na kovid odeljenju. Nakon desetak dana dete opet dobija temperaturu medjutim izabrani lekar nece da nas primi jer je dete u izolaciji i moze samo u kovid ambulantu. Ponovo je 2 puta testiraju i ponovo negativna. U medjuvremenu dete ozdravljuje i sto je najbitnije sada je sve u redu,ali nakon svih zajebancija,muka mi je i na samo spominjanje korone. Eto ga opsiran izvestaj koji je ipak malo skracen jer nemam zivaca da opet prolazim kroz sve to pa makar i pisajuci vama.:) Sve u svemu,opste rasulo. Ne znaju sta da rade. " Postuju" se neki protokoli i zanemaruju ljudi za ozbiljnim bolestima.
Pametnom dosta i ovo što si napisao.Sreća pa ti je ćerkica ostala zdrava jer se mogla zaraziti jer su je stavili sa zaraženim-dobar imunitet.
Moja preporuka: Što dalje od svih zdravstvenih ustanova ako niste prinuđeni.Evo ja sam preskoćio 3 kontrole pa šta mi bog da.Daleko im lepa kuća.Radio sam 34 godine u zdravstvu.Te priče o najboljem zdravstvu u regionu okačite mačku o rep.
 
Дизање имунитета на све могуће начине. Зимница кисела, слана. Затворени простор и гужву избегавати.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 

Da li je ovo u stvarnosti moguće.Izgleda da su nam medicinske sestre postale supermeni.
 
Druže,opusti se malo.Brojke ti ne znače ništa.Proletos je bilo 10x manje pa su kroz propagandu napunili groblja.Ali su ljudi polako počeli da se bude i da shvataju da manipulišu narodom na globalnom nivou.Vidiš da su po Evropi i Svetu veliki protesti građana.Po ovim brojkama za 2 nedelje ima svi da budemo zaraženi.
Druže,opusti se malo.Brojke ti ne znače ništa.Proletos je bilo 10x manje pa su kroz propagandu napunili groblja.Ali su ljudi polako počeli da se bude i da shvataju da manipulišu narodom na globalnom nivou.Vidiš da su po Evropi i Svetu veliki protesti građana.Po ovim brojkama za 2 nedelje ima svi da budemo zaraženi.

Upravo jedino brojke i govore , mi samo imamo vlastita misljenja .
 
Kod vas isto?
I naš diktator sem nama lokalcima nareduje i ostalima, pa vlasti od GB do Zanzibara, po njegovoj komandi zabranjuju ljudima da se ponašajo kako oće.
 
Kod vas isto?
I naš diktator sem nama lokalcima nareduje i ostalima, pa vlasti od GB do Zanzibara, po njegovoj komandi zabranjuju ljudima da se ponašajo kako oće.

Zato je ovdje raspasoj , danas putujem autom vise od 100km , ljudi koliko hoces , samo na jednom groblju gomila 4 cifreni broj niko bez maske , birtije rade kao da korona ne postoji , kazu dnevno samo preko 2000 novooboljelih , sto mi malo kako se svi ponasaju.
 
Upravo jedino brojke i govore , mi samo imamo vlastita misljenja .
E druže sad si me razočarao.Pa zar nije DR KON kod nas izjavio da brojke nisu bile tačne (pred izbore).Da ne idemo dalje.Posle izbora odjednom skok.Ako ti veruješ u brojke onda tebi pomoći nema.
Evo ti primer.Ako dnevno ima 2000,to znači da ima bar 5x više jer ima onih koji nisu u brojkama.Sutradan tih 10000x 5 =50000 pa ti nastavi dalje.
Što je najgore,testovi su nepouzdani inače bi do sada padali po ulicama jer bi bolnice bile prepune.
Jesi li pogledao sliku kako med sestre iznose pokojnika ili iznose veš (to ne rade medicinske sestre)Radio sam 20 godina u Kikindskoj bolnici i imao sam prilike da sestrama pomažem oko odnošenja pokojnika do patologije.Sve se radi kolicima.Kolega i ja ga jedva podignemo a ne ove 2 jadnice.
Pa ti si mlad čovek,uživaj u životu i manje gledaj izveštaje o koroni,bolje je po psihu jer oni i idu na tu kartu sa ciljem i namerom.
Mislim da će se mnogo rešiti izborima u SAD.Živi bili pa videli.
Mnogo su bombastični naslovi po novinama o koroni.Zar ne bi trebalo narod da se smiruje a ne da se plaši.Mnogo je kontradiktornosti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh