Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo na play storu ima opet tapatalk

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
E druže sad si me razočarao.Pa zar nije DR KON kod nas izjavio da brojke nisu bile tačne (pred izbore).Da ne idemo dalje.Posle izbora odjednom skok.Ako ti veruješ u brojke onda tebi pomoći nema.
Evo ti primer.Ako dnevno ima 2000,to znači da ima bar 5x više jer ima onih koji nisu u brojkama.Sutradan tih 10000x 5 =50000 pa ti nastavi dalje.
Što je najgore,testovi su nepouzdani inače bi do sada padali po ulicama jer bi bolnice bile prepune.
Jesi li pogledao sliku kako med sestre iznose pokojnika ili iznose veš (to ne rade medicinske sestre)Radio sam 20 godina u Kikindskoj bolnici i imao sam prilike da sestrama pomažem oko odnošenja pokojnika do patologije.Sve se radi kolicima.Kolega i ja ga jedva podignemo a ne ove 2 jadnice.
Pa ti si mlad čovek,uživaj u životu i manje gledaj izveštaje o koroni,bolje je po psihu jer oni i idu na tu kartu sa ciljem i namerom.
Mislim da će se mnogo rešiti izborima u SAD.Živi bili pa videli.
Mnogo su bombastični naslovi po novinama o koroni.Zar ne bi trebalo narod da se smiruje a ne da se plaši.Mnogo je kontradiktornosti.
Nije bitno sto sam ja tebe razocarao , nego sto si ti mene razocarao , a jos bitnije sto vecina ovde razmislja kao ti o ovoj , a i o slicnim situacijama . Ali sta je tu je ,mislim da internet ima veliki uticaj na takav kako bi rekao dogmatican , pogled na neke stvari . Ovde je sve samo nije onako kako se kaze i kako jeste .
 
Ma razumem ja šta si ti mislio nego mene interesuje odakle tebi te informacije o statistikama i porukama struke nego sa interneta ili tv da im tako slepo veruješ osim ako nisi lično išao po bolnicama i video bolesne i mrtve po sobama i hodnicima
 
Momosaric
Jedno je istina, neko je u pravu a neko u zabludi... e sad ko je vreme ce pokazati
Javni mediji su dirigovani i pod uticajem vlasti i tu dolazi do toga da mi protivnici vlastele ne verujemo nista, cak i nesto sto je mozda i istina
dok oni drugi koji vole ove, veruju u sve lazi koje plasiraju cak i one koje bi i deca prozrela
 
Bar ovo nema veze sa politikom . Eto kako objasnjavate broj ljudi trenutno sa respiratorom i na kiseoniku ? Koliko je bilo prosle godine u ovo doba i mislite li da ti ljudi nisu ji trebali na respirator?
 
Totalno sam iznenadjen , nisam ocekivao da sam na ovom forumu skoro jedini sa misljenjem o tzv koroni da je tako kako se kaze ?? Nebi dalje da budem crna ovca , necu o tome vise . Ostado zbunjen :oops:
 
To je kao i kod onog popa. Žale mu se kako umiru žene . "Božija volja je da po neka i umre" veli on.
Kad je umrla njegova žena e onda okrene ploču. "E ljudi ovo nije normalno da ovoliko žena umire".
Ima oko te korone svašta . Neko će ispustiti dušu a neko uzeti pare.
Mi stariji pamtimo vrijeme kad je još bilo ljudi sa obrazom. Sada je došlo vrijeme da je sve postalo roba. Sve se može unovčiti.
I onda je bilo raznih mutikaša ali društvo ih je na neki način držalo na distanci. To što su oni radili je smatrano manom. Sada je to vrlina i sposobnost. Tih sposobnih ima sve više. Obraz se spominje samo u narodnim pjesmama.
 
Totalno sam iznenadjen , nisam ocekivao da sam na ovom forumu skoro jedini sa misljenjem o tzv koroni da je tako kako se kaze ?? Nebi dalje da budem crna ovca , necu o tome vise . Ostado zbunjen :oops:
Zar ti to ništa ne govori.Nisi ti crna ovca-ti si naš kolega.Samo malo razmisli.
Ne radi se o tome da ljudi misle da nema nićega.Radi se o tome,što se digla velika panika i što je najgore još uvek ga zovu virus,To malo vređa inteligenciju.Protiv virusa nikada nisu prepisivani antibiotici,nego hladni oblozi,čajevi itd.OVO MOŽE BITI SVE SAMO NE VIRUS-virus nestaje sa lepim vremenom dok ovde opet nije slučaj.
Zašto ne iznose statistike umrlih od drugih bolesti.
Zašto nam ne iznesu statistiku obolelih od gripa i da uporedimo sa koronom.Došli bi do činjenice da su oboleli od gripa kod kojih dođe do smrtnog ishoda puštani niz vodu bez ikakve pompe.
Moram da navedem jedan primer:Jedan moj poznanik,dobar čovek i majstor-50-ak godina.Dobije temperaturu,ode u bolnicu i posle nedelju dana umre.Nikakve bolesti nije imao pre toga.I šta-nikom ništa.Zar i to nije korona.U pitanju je 2017-a godina.
Momo-kod vas je drugačija ekipa na vlasti.Da ti malo pošaljemo ove naše :ppozdrav:
 
Juce otisao po cirkular u selo kod coveka. Kaze sin mu dobio koronu 23-25god.Mesec dana ga lomi.Nije zajebancija, ne reaguje svako isto. Procentualno mozda je 2% ljudi u riziku ako je dobije.

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ja nisam video ni jednog čoveka na respiratoru ni ove a ni prošle godine
Ja jesam ,drugar koji nema nikakvih drugih zdrastvenih problema je trenutno u bolnici na aparatima.Da situacija bude jos gora ovo mu je drugi put da ima koronu,pleyao je u maju ali tada je bio laksi oblik
 
Ako su brojke merodavne evo ih.Ne gledajte sve,samo prve dve stavke
 
Ja sam je prelezao kao obicni grip je na mene delovala mozda par dana duze sam imao temperaturu,komsija koji je hronicni bolesnik dva puta je lezao od korone i to prvo tri nedelje sa pocetnim stadiumom upale pluca pa onda jos tri nedelje sa obostranim zapaljenjem pluca sve u bolnici i eno ga ide ore njive, skita po kafanam.A bio je slucaj gde je covek koji je imao dva metra i kao od stene odvaljen za dve nedelje otisao Bogu na istinu ali taj je isao onom "ma bezi bre kakva korona" nije hteo da se leci nego terao po svome i doterao do rajskih vrata.Sve zavisi kako se ko ponasa ako ne koristis lekove i ne javis se na vreme onda ce te i kijavica ubiti,a da ne pricamo o sezonskim gripovima i ostalim bolestima.Trenutno zbog medija je korona navodno najsmrtonosnija sve ostale bolesti su otisle u zapecak,a znam dosta ljudi koji su umrli od srca,kancera ali korona je NO1!Cak se i pare daju za potpis da je u pitanju korona!
PS,ova korona me osiromasi nacisto evo koliko traje svakih par dana zeni cvece kupujem,mirise i sve sto joj se svidi da ne bi bio poginuo od korone!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh