Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije ti dovoljno priče o koroni?
 
Nije . Mislim da fali na svakom mjestu propagande na uozbiljavanje i na zajednicku disciplinu , mada izgleda da je prekasno , da smo svi osim jugoisticne Azije presli prag i da je prekasno za one strategije sto je szo preporucivala i da ce nacije koje su prirodno disciplinovane i intilegentne kao Japan,Kina, Korea i ta banda jedini izaci kolko tolko sa malim zrtvama iz ovoga , a mi ostali anarhisti ,..falice nas dosta za par godina.
 
Stanje u zdravstvu , mislim na bolesne ljude koji dolaze u bolnicu , na intezivne njege i plucne odjele , je visestruko pogorsano , ..pokusavam pojednostaviti , bolnice su pune i otvaraju senove , zar ne ? To je za skeptike pitanje
 
Danas gledam na tv kako se ljudi oprastaju od pokojnog Anfilohija u Crnoj Gori koji je kako kazu umro od korone i svi redom mu ljube ruku i to sve snima televizija tako da ...sta znam

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Evo pitajte nekog iz te bolnice ,klinike koja je zaduzena za regiju , evo ovde npr ukc Banja Luka , iz prve ruke , dnevno 20 do 30 ljudi na respiratoru , u isto vrijeme prosle god bio je jedan respirator aktivan na tom odjelu , plus jos jedan prenosan po drugim odjel8ma po potrebi . Prema tome , 20 do 30 puta teza situacija u tom smislu nego prosle godine. Za one koji kazu bilo je gripe i ranije.
 
Danas gledam na tv kako se ljudi oprastaju od pokojnog Anfilohija u Crnoj Gori koji je kako kazu umro od korone i svi redom mu ljube ruku i to sve snima televizija tako da ...sta znam

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Umro je od upale pluca koja je uzrokovana koronom. Pred smrt je bio negativan na koronu.
 
Evo pitajte nekog iz te bolnice ,klinike koja je zaduzena za regiju , evo ovde npr ukc Banja Luka , iz prve ruke , dnevno 20 do 30 ljudi na respiratoru , u isto vrijeme prosle god bio je jedan respirator aktivan na tom odjelu , plus jos jedan prenosan po drugim odjel8ma po potrebi . Prema tome , 20 do 30 puta teza situacija u tom smislu nego prosle godine. Za one koji kazu bilo je gripe i ranije.
Do sad sam imao drugacije misljenje o tebi a sad si me razocarao

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ti si bese imao koronu pa ne rece nam nista kako je bilo

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh