Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Taman sam hteo da kažem da ove godine nit sam video ljude da pabirče niti njive da su gorele.. Danas ipak vidim jednog da pabirči, a juče jednu njivu u pokušaju da izgori.. Kako je bilo proteklih godina i ovo je za ne verovati...
 
Видим да су код мене у селу пробали да упале њиву која је прва до насеља. Непознати људи. Чудо једно клипова је остало после комбајна.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Podatak je star , trenutno je broj 20x veci.
Momo,nisi trebao pokrećati temu oko virusa jer imaš neki stav koji ne priznaje činjenice.Vidiš za koji period je napisano.Hoćeš da kažeš da su ti špdaci netačni a veruješ samo brojkama.Pa neko i piše te brojke.
Podaci su stari jer sem korone sada nema drugih bolesti.
 
Kako ne priznajem činjenice ? Naravno da nisam mislio da je podatak star , pa nije tačan , nego je ovo pandemija , a to je podatak iz prva tri mjeseca . Sada je 20x veci , i dalje ide gore . Dokle će to neznam. Kad sve treba crtati .
 
A pgledaj brojke na kraju tabele,to nikoga ne pogadja

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
To je bilo i bice nazalost . Uzima se kao normalno vec godinama . Uzmimo da su tacne .
Pa zar sezonski grip nije pandemija a za ostale bolesti da ni ne pričamo.HIV takođe.I niko se ni ne trudi da se nađu lekovi jer bi to bilo smrt za farmakomafiju.Koliko su naši samo na maskama zaradili.
Svinjski grip-Da li je Kon i onda dizao tenzije-jeste ali nije mu uspelo. Onda veliko nismo ni znali niti se pisalo toliko kao sada i šta je bilo-ništa.A sad kao da je u najmanju ruku kuga u pitanju.
 
Bog je s' njima.
Gledam kad je bilo opelo Amfilohija kolika masa naroda, u tom slucaju nema zabrane okupljanja i obaveznog koriscenja maske..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Hahaha e jesam bain, sam sebe zadivim ispadom!!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Vidim da vas ima prilicno dosta koji tvrdite da sva ova desavanja oko korone su napumpana i da se sve svodi na laz.
Pljunite tri put u bedra i spustite malo loptu.
Isto sam misljenje imao do skoro i ja. Sad vec sasvim drugacije gledam na ovo.
Zadnjih 15 dana je haos kod nas. Juce navodno je bilo 95 lica u kovid ambulanti u Alibunaru samo iz naseg mesta.
Nebitno da li su pozitivni ili negativni ali je to bitno da velik broj imaju zapaljenje pluca od kojih su neki u bolnici a neki na infuzijama svakodnevno u ambulanti.
Porazgovarao sam danas sa dva drugara koji imaju zapaljenje pluca i kazu da guraju temperaturu duze od 10 dana i osecaju se ko da ih je voz zgazio.
Svi smo bili sa temperaturom i prelezali grip u vise navrata ali za ovo sranje kazu ovi koji su upecani da je nesto strahovito jako i tesko za organizam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh