Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma gledam film dvaput godisnje i sinoc slucajno na tvu neki . A nisam u toku svjetskih zbivanja . Prvi sok pobili se batman i superman kasnije kad su se pomirili superman spasi nas sve ubio nekog djavola al ga ovaj probode . Ziva istina i sahranu prikazali. Tacno sve krenulo kako netreba
 
Kао у вицу о бати живојиновићу. Немци су га стрељали, а наредног дана му је већ било боље.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ma gledam film dvaput godisnje i sinoc slucajno na tvu neki . A nisam u toku svjetskih zbivanja . Prvi sok pobili se batman i superman kasnije kad su se pomirili superman spasi nas sve ubio nekog djavola al ga ovaj probode . Ziva istina i sahranu prikazali. Tacno sve krenulo kako netreba
Nisam gledao film ali nema logike, Supermenu ni metci ne mogu nista
 
Ne znam u kojoj temi da pišem ali mislim da u ovoj neću pogrešizi.Ako sam pogrešio moderatori nek prebace u odgovarajuču.

Radi se o dvojci velikih paora kojima nikada neće biti dosta zemlje.Kolliko ja znam međe su nam bile na istim mestima 30 godina i među normalnim ljudima nikada nije bilo problema sem možda da neko uđe 1 brazdu ili obrnuto.
Međutim pojavilo se dvoje od kojih je jedan držao zadrugu i gulio kožu paorima ali je propao i drugi koji i sada drži zadrugu i guli i dalje.Mislio sam na otkupna mesta a ujedno i obezbeđuje repro materijal.
Sada svi na tom potezu moramo sa jedne strane da se pomeramo po 3-4 m.
I to nije problem.Radili smo tako 30 godina a neko i više.Pomerićemo se svi i kraj priče.
Ali to nije dovoljno:eek:vaj propali otkupljivač tuži sadašnjeg i traži da mu se plati odšteta za 3 godine,da plati mernika i opomenu pred tužbu.Mi smo 4 parcela od njih.I sada ja treba da tužim mog komšiju narednog jer će mene da tuži prethodni i tako ko zna koliko parcela.Mi do prethodnog komšije imamo znak (naftaški) i do tog znaka smo radili 30 ak godina.
Ali je ovima zinulo **greška da pored hiljde jutari zarade na 3 brazde onda mislim da je svaki komentar suvišan.
Ja od mog sledećeg komšije neću tražiti naknadu ( mada nije mala.oko 400E),da bi prekinuo taj lanac.Ja se neću obogatiti ni osiromašiti a ovim stručnjacima neka samo Bog sudi po zasluzi.
Izvinjavam se što sam bio dugačak.Nije mi problem ni da napišem koji su,mada Kikinđani znaju o kome pričam
Danas platio geometra i uopšte nije nije opravdan zahtev komšije.Mi smo njemu ušli sa jedne strane 180 cm a on nama sa druge 105.On je imao žito a mi kukuruz,što znači da je prvi i posejao.Hteo je na blef da mi uzme 400E jer njega terete za oko 800E.Što je njgore-on tu zemlju radi u arendu i on nema ništa sa tim.To nam je rekao tek kada smo ga pitali.što nije izveo geometra kad je kupio zemlju.Ja mislim da se tu pita vlasnik a ne on.
 
Сад је прилика, наћи негде осовине од запрежних кола и скроз их укопати у земљу. Нема тог трактора који ће их исчупати.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
On i dalje ne veruje,jer su deca udarila u put cevi od 1/2 cola a kasnije će namotati gume od bicikla i da nikome ne nanese štetu.Odmah je komšija bio da vidi i sad mu nije pravo što ne vidi kočiće.Namerno ih nisu udarili jer on nije ni izvodio mernika pa nek se sada misli.Koliko treba da si bezobrazan da tražiš novac koji ti ne pripada i to nam je od juče dao rok do ponedeljka ali slučajno je mernik imao danas vremena i rešili smo problem-sada može i da me tuži a samim tim tuži i sebe.Ne znam ni kako je došao do podataka da smo mu ušli sa obe strane (3,4 m i oko 0,7m otprilike-kao ne zna tačno)Sada ću otići i kod vlasnika i objasniti mu o čemu se radi i tražiti da da meni u arendu ako hoće.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh