Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neki dan sam dosipao do cepa golf 6 1.6tdi i to nakon 900km i izaslo 4.9 potrosnja . zena imala prosle godine polo 1.2 tdi potrosnja mu bila od 4.3 do 4.8. Ko onaj magarac je bio kod cige kad smo ga navikli da ne jede rikno je pa smo ga prodali.
 

Evo kako Forman iz lakta slabijom rukom zamlao da izbije Morrisonu oko kao starac.Mogu da zamislim kako je udarao kada se tukao sa Alijem i Frejzerom i ostalima kao mladic.Pogledajte od 8.6 min.
 
Motori male rade zapremine su kao novi dok su u garanciji dobri, tj ne mislis na njih jer imas garanciju. Prve te serije koje su pravljanje npr TSI 1.2 1.4 imali probleme sa lancima, potrosnja ulja koja je kod vecine motora bila problem. Tih godina se vecina nije proslavila od proizvodjaca malih motora. Brat ima u firmi 500L 0.9 105 ks benzinac cist. Bio u servisu pre oko 3 godine na zameni ulja redovnoj. Pita ga majstor ko ovaj auto pazi, kaze brat nas par vozi, a ide kod majstora ako nesto ode. Bilo vam je ulje ispod minimuma, da se vozio jos malo zaribao bi motor..... auto je tad imao oko 100k kilometara i star oko 5 godina. Isli su sa njim i do Turske, do Poljske itd. Sramota je za fabriku da motor na toj kilometrazi svuce ulje ispod minimuma. Niko ne divlja sa njim, nit auto taj moze da se vozi na taj nacin. Danas kazu da su te poslendje serije motora kao dobre, da su se poboljsali generalno kod svih proizvodjaca. Mogu nesto manje da trose nego atmosverci benzinci i mora se priznati da su agilniji, imaju bolja medjuubrzanja on atmo motora. Da su slabili kad sedne vise ljudi to jeste. Doduse i atmo bezninci osete puno vise tezinu nego dizeli, tako da opet bolje idu ti mali turbo motori kad se ima vise ljudi. Dugovecnost sto nas prosecne ljude najvise zanima jer vecina uzima polovan auto star 10 i vise godine. Verujem da je remont tih motora na nekoj vecoj kilometrazi skup jako, i da li se isplati...Turbo dizeli su mnogo dugovecniji, sto se kod nas i najvise vozi.
 

Evo kako Forman iz lakta slabijom rukom zamlao da izbije Morrisonu oko kao starac.Mogu da zamislim kako je udarao kada se tukao sa Alijem i Frejzerom i ostalima kao mladic.Pogledajte od 8.6 min.
Miksane dali je ovo moguce da Momin auto trosi ispod 5 litara zimi zbunjen sam to nema ni u fabrickim papirima ovo ili je veci deo puta blagi nagib ili ga je neko na tih predjenih 900 km slepovao nema sta drugo da bude :unsure:
 
Ево пре неколико сати Костја Академик (ко не зна до сада, нека прогугла шта је све овај лудак урадио до сада; "Бентли" на гусеницама, насвиран УАЗ, камион ЗиЛ са 600 коња...) на свом стрим каналу објавио свој тест оног "Кинеза" који кошта 10 'иљада у основној опреми, али опет оног са вишим пакетом опреме.

 
Jeli uzimao neko seme kukuruza u poljoapoteku cardak u Novom Sadu, maloprodaja savakopa? Kakvi su sa cenama?
 
Ljudi ajmo opet malo o koroni....
Pre 20-ak dana deda 45' god tezak bolesnik (2 sloga,infarkt,prelom kuka od 1972. god.) zbog "pogorsanja stanja"(tesko ustajanje,jednom recju starac je pao u postelju) smesten u bolnicu na interno odeljenje i prikljucen na infuziju da se malo osvezi. Pre tri dana otkrivaju 2 kovid pozitivna pacijenta u njegovoj sobi uz objasnjenje da je jedna od med. sestara pozitivna. Juce moja majka pokusava da ga poseti i da mu dostavi potrepstine , ali docekuje je odgovor da je "sumnjiv" i da je smesten na kovid odeljenje i da nista drugo ne znaju. Nocas u 4 h ujutru dobija poziv da je starac prebacen za Nis usled naglog pogorsanja stanja i da mozemo da se informisemo o njegovom stanju svakog dana od 15-17 h. Kad smo pozvali: Obavestenje- stavljen na kiseonik,losa krva slika,javite se sutra ponovo. Danas dobija poziv iz bolnice i obavestavaju je da je pozitivan na kovid i to je to. Cekamo sutra 15 h da vidimo jel ziv. Do sada sam bio 2 puta u izolaciji. Uz njega sam odrastao na Zmaju 780 u vrsi.
 
Poslednja izmena:
Nemoj da se ljutis. U ovoj temi je bilo svakojakog pisanja da nisam odmah shvatio poentu. Zalosno je to sto se dogodilo, ali ce oni naci sto opravdanja da opravdaju sebe.
 
Ne ljutim se,niti krivim bilo koga ,pa ni te jadne sestre. Samo sam hteo da podelim iskustvo kao sto sam i u Avgustu kada sam medju prvima ovde na forumu podelio svoje kad sam zakacio koronu.
 
Ne ljutim se,niti krivim bilo koga ,pa ni te jadne sestre. Samo sam hteo da podelim iskustvo kao sto sam i u Avgustu kada sam medju prvima ovde na forumu podelio svoje kad sam zakacio koronu.
I ja sam lose prosao kada sam napisao o mom iskustvu sa tom bolesti. Bio napadnut kako cmizdrim sto mi curi nos, a zbog upale pluca kao posledicom korone borim se i dan danas.
 
Moj ujak je preminuo juce od posledica Korone,bio je na respiratoru dve nedelje do juce pluca su mu nestala skroz nije mu bilo spasa.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh