Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajmo jednom rešit tu radioaktivnost.

Ne znam kolike su količine bile 'isporučene' u 1999-oj godini, a mogu da se kladim, kako Obrenovac i Kostolac u okolinu luče nekoliko puta veću radioaktivnost, da ne računamo na pogone na KiM.

Verujem, da postoje tačne kalkulacije, a lakše se jaše na valu populizma.
 
Еј, мојне о таквим стварима да тако олако износиш став.



Није Србију бомбардовао ни Обреновац ни Костолац. Реч је о класичној агресији и бацању уранијум и касетних бомби на цивилно становништво.



Мислим да то знаш само се правиш бл..ав.
 
Ajmo jednom rešit tu radioaktivnost.

Ne znam kolike su količine bile 'isporučene' u 1999-oj godini, a mogu da se kladim, kako Obrenovac i Kostolac u okolinu luče nekoliko puta veću radioaktivnost, da ne računamo na pogone na KiM.

Verujem, da postoje tačne kalkulacije, a lakše se jaše na valu populizma.
Burek uopste nije skup.
 
Нико не каже да су безгрешни. Како су то помогли, када је у Украјини забрањиван руску језик .......

Ajde , zabranjivan u Ukrajini ruski jezik, gledm kad je pocelo u Ukrajini rat na youtubu , dogovor o vojnoj operaciji 5-6 Ukrajinskih oficira na ukrajinskom jeziku poceli , poslije minutu kaze jedan : "ajde na ruski jer se ne razumjemo" .
 
То је незванично, а постоји и оно званично: политика на нивоу државе која се спроводи папирима (законима и слично).

Политика је начин како се решавају ствари (углавном подмукло). Може бити и да је званична политика мед и млеко, а да „неки“ грађани разбијају табле са ћириличним натписом.


U psihologiji je jos od ranije poznat SINDROM GDE SE ZRTVA ZBLIZAVA SA SILOVATELJEM I GDE ZRTVA OKRIVLJUJE SEBE ZATO STO JE SILOVANA. Moma Saric koji je proveo u rovu 3,5 godina i on i otac i najblizi priljatelji i rodbina NESVESNO KRIVI SEBE STO SU NAM AMERIKANCI IZRUCILI OGROMNE KOLICINE RADIOAKTIVNOG OTPADA I STO SU NAM NAPRAVILI GROBNICU OD DRZAVE ZA VEK I VEKOVA ALI NE SAMO NAMA VEC I DRUGIM NARODIMA KOJI ZIVE VEKOVIMA NA OVIM PROSTORIMA. Mediji su mnogo jaki i uticajni i ulaze u psihu petezno osobama koje ne koriste zdravu logiku pa sam svedok politike koja je vodjena od 2000 na ovamo i to politike koja je Srbiju bacila na kolena i srozala i vratila u 17 vek. Predstavnici tog novog talasa su bili ljudi BEZ BIOGRAFIJE STRANI PLACENICI I POSLUSNICI KOJI SU IMALI ZA ZADATAK DA PRODAJU SVE NACIONALNE RESURSE BUDZASTO NAPRAVLJEN JE GRABEZ Otudjena su sva nacionalna dobra stvarana generacijama i pocela je nova istorija da se pise u kome su velicane ove fukare sa zapada a nipodastavali su se vekovni priljatelji ,Kada je zapad POTROSIO DEMOKRATE KAO KURTON ZA JEDNOKRATNU UPOTREBU a iscrpljen i ogorcen narod zbacio ove parazite sa ledja dosao je na vlast covek koji je preuzeo celokupni program demokratske stranke i u svoje redove ubacio pola demokratske stranke i SHOW MUST GO ON orgijanje se nastavilo u nedogled. Na ovom forumu je dosta ljudi koji gaje odredjene simpatije prema Americi i zapadno Evropskim drzavama i koji su ogorceni i gledaju sa podozrenjem prema Rusiji i nekim vekovnim priljateljima i sve ljude koji ovako razmisljaju ne treba kriviti jer PROSLI SMO 30 IZUZETNO TESKIH GODINA I MNOGI SU POSRNULI I NAZALOST NISU U STANJU DA RACIONALNO RASUDJUJU ILI SU POSRNULI ILI ZAVEDENI I NETREBA IH KRIVITI ZBOG TOGA. Pedstavnici naroda umesto da istaknu KROZ RAZNA SREDSTVA INFORMISANJA I SKOLSKI PROGRAM STA SU PRAVE I ISTINSKE VREDNOSTI JEDNOG NARODA I STA JE TO STO CE POMOCI I OCUVATI JEDAN NAROD daju skroz drugaciju sliku mladim ljudima a sa takvom vrstom edukacije netreba se ni cuditi sto nacija tone sve dublje i dublje


Свакако да се можемо сложити са наведеним осим онога да је САМО политика после 2000. године довела до срозавања.



А шта је са ранијом политиком коју је спроводио Милошевићев државни апарат која је направила хорде бараба које газе грађане по улицама и која је спроводила пљачку и државе и грађана.



Сви су они део исте слугерањске банде која пљачка сопствени народ и спроводи (или је спроводила) политику супротну интересима својих грађана.



Нејасно је зашто инсистираш на безгрешној политици Слобиних комуњара.
 
Poslednja izmena:
Vidi, ja samo kažem što mislim u tehničkom vidu.

Nisam radiofizičar, a znam, kako ima ugljen u sebi prilično raznih radioaktivnih tvari i u TE se troši u milijunima tona te one prelaze nešto u vazduh, nešto u pepeo. I ne verujem, da su Ameri u fizičkom vidu bacili količinu radioaktivnog materijala, koji bi premašio 'domaću' radioaktivnost.

Ne ulazim u pitanje samog bombardovanja, na podržavam ga, a o tumačenju dešavanja od kraja osamdesetih svako od nas ima svoj pogled.

Еј, мојне о таквим стварима да тако олако износиш став.

Није Србију бомбардовао ни Обреновац ни Костолац. Реч је о класичној агресији и бацању уранијум и касетних бомби на цивилно становништво.

Мислим да то знаш само се правиш бл..ав.
 
ZA DR SOLETA ako si pazljivo citao moje postove mogao si primetiti da ni u jednom jedinom postu ja niti sam velicao niti opravdavao politiku SPSa samo sam iznosio duboko uverenje da je jedini i glavni krivac za ratove na prostorima SFRJ zapad i Amerika i da su oni razvalili i destabilizovali celo podrucje bivse SFRJ samo pazljivije citati bez preletanja















.
 
Poslednja izmena:
Ma de se uplasio zabole njega i za Srbiju i za narod taj jedino ima panicne strahove od pomisli da neko moze da ga ugrozi i posalje u istoriju pa on je prodao najblize saborce Radikale pa posle i Tomu grobara taj gazi i preko zivih i mrtvih
 
ZA DR SOLETA ako si pazljivo citao moje postove mogao si primetiti da ni u jednom jedinom postu ja niti sam velicao niti opravdavao politiku SPSa samo sam iznosio duboko uverenje da je jedini i glavni krivac za ratove na prostorima SFRJ zapad i Amerika i da su oni razvalili i destabilizovali celo podrucje bivse SFRJ samo pazljivije citati bez preletanja




Пратим пажљиво, колико могу. Али пар пута износиш став политика после 2000. године. Опет понављам: и Милошевић је извршилац радова и постоји могућност да је схватио да ће бити ликвидиран ако пређе неке границе или се „заиграо“ и мислио да је довољно јак да му газде не могу ништа. Сигурно је саучесник у злочину јер док је рат беснео, новац је несметано ишао преко Загребачке банке, а и обогате се трговци оружјем када избије рат.



Распад СФРЈ је био неминован јер је та наказна држава осуђене на пропаст када је и створена. Створена је сулудом политиком профитера Пашића и Карађорђевића.



Потом следи дрезденски конгрес КПЈ где се сва борба усмерава против Срба и Србије. Окупатори су се довукли за руским тенковима у Србију и ту спроводили невиђен терор. Имовина Србије је отета оружјем и пресељена у друге републике (индустријски погони).



Устав из 1974. је докусурио СФРЈ институционално.



СФРЈ је подељена између окупатора са запада који то сматрају својим власништвом. 1991. године је Џејмс Бејкер саопштио Милошевићу да подржава СФРЈ како се (и ако) се договоре. Са друге стране је ватикански фонд који жели свој део. Бејкер је такође рекао Милошевићу да све среди без много буке („глуви барут“ како су „другови“ иначе то радили изазивајући братоубилачки рат у Србији). Мање је познато да је већ договорен распад СФРЈ између „заинтересованих страна“ и то Џорџа Буша (старијег) Маргарет Тачер и Хелмут Кола (уз благослов Ватикана). Једини захтев Бејкера је да Србија, Македонија и Црна Гора остану под америчким утицајем. Ако се зна да Британци руководе и имају утицај у својој „колонији“ (САД), не чуди што грб Србије има круну као и грб Црне Горе. Да се зна да су нам газде из Лондонског круга (City of London).



Али Цобе наставио да спроводи задатак и да пљачка државу и народ. То је битно нагласити.





И феуди су подељени. Не мислите ваљда да су западњаци Брозу џабе давали новац. Само узимају оно што је њихово и приде све остало и робље и територије. Не би ишло тако лако да комуњаре нису тако предано радили на томе.
 
Poslednja izmena:
Velika pobeda, potpisano sve za sta se nas lav izborio




Ја сам само чекао да болесник до њега не заурла Ацо Србине. 10:0 за нас.



Погледајте само какви нас ликови представљају у свету. Није чудо што су ушли у белу кућу на улаз за особље и спремачице и држали конференцију за јавност „у неком корову“.



Потпис'о је зато што је паметан. Тако је био паметан и прошли пут када је наше паре дао Клинтоновој мафији.

Шта ми трпимо у Србији и какви гадови воде државу, то није нормално!
 
ZA DR SOLETA Sve sam procitao i posto je bila nakaradna tvorevina i SFRJ pa Srbija iz 90 tih pa Srbija od 2000 na ovamo i na kraju ovaj sizofrenik od 2012 moze li barem da se podvuce neka paralela izmedju ovih razdoblja jer kada se sve stavi na kantar a imali smo prilike da prozivimo sve ove dekade koja je po tebi bila najbolja
 
Sloba je uradio najviše za propast Srbije.Nakon njega je sve bilo neminovno,tj.posledica njegove politike.Firme su već propale i šta je sa tim moglo da se uradi.Kao dokaz mogu navesti primer da je bio plaćenik zapada.Prvi-bombardovanje RTS.Drugi-zašto nisu gađane zemlje iz kojih su poletali bombarderi NATO alijanse.Nemojte samo reći da nismo imali čime.Kakav je to rat gde ti uopšte ne napadaš.
 
Nemoj zajebavat . Cime je mogao ? Bile su neke zemlja more rakete u cg ,ujedno tadasnji najveci domet u jna , al niti su smjeli radar ukljuciti , niti..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh