Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imao sam zelju veceras da pogledam neku od utakmica sirom Evrope a bilo ih je mnogo vrhunskih ili bar neki od tenisa sa US OPENA ali nazalost od milion kanala nema nikakvog sporta uguseno je sve pa sam morao nicim izazvan da ISPRATIM USPESNO PREDSEDNIKOVO PUTOVANJE U SAD. Naslov je ukazivao da je to neko OPUSTENO PUTOVANJE gde bi se malo razgovaralo o Srbskoj ekonomiji ,njenom poboljsanju i valjda jacim trgovinskim vezama sa Kosovom, medjutim to je ukazivao naslov iako svi snaju da Ameriku savrseno zabole za ekonomiju Srbije,Moldavije,Makedonije ili Azerbedzana ili Kosova. Ali ono sto Ameriku zanima je LOVA a zna se da su Albanci LOBIRALI MNOGO GALANTNO a i van tog zalaganja Amerika je vec umocila u med i SRCE DEBELO SA KOSOVA ono doduse nema nafte i gasa ali ima drugih resursa a dok se sve to dogadjalo zadnjih godina nasa mukica JE SPONZORISAO BILA KLINTONA I ONU NJEGOVU PROFUKNJACU a na pitanje ZASTO TAKO NAOPAKO on je odgovorio ZATO STO SAM PAMETAN .Dali je pametan i koliko pokazace vreme i to ce OCENITI DRUGI a necemo slusati vinovnika takvog gnusnog i ponizavajuceg cina u kome ON PLACE A KRVAVI BIL KOJI NAS JE UNAKARADIO ZA VEK I VEKOVA GA MAZI PO GLAVI DOK VUCIC PLACE KAO MALO DETE. Pa kada je otvoreno novo poglavlje u beloj kuci OVAJ NAS SE IZNENADIO KAO COBANICA KAD JE UGLEDALA LIZALICU PRVI PUT A RECENO JOJ JE DA CE DA SE PLETU KIKICE. Neki nazovi REZIJSKI ANALITICARI vec obelodanjuju da je tamo nekad ,negde Boris Tadic potpisivao neka dokumenta a da nije smeo ALI VALJDA SE PIPA PULS NARODA iako je to tesko saznati jer narodni medij ne postoji sve je uguseno ali verovatno prebacivanje vruceg krompira na drugoga po sistemu DRZTE LOPOVA. Mislim da ovaj put vodi u cor sokak za Srbiju ali dok su Albanci finansirali zvanicno rukovodstvo ova nasa nesreca bez i malo sluha otisao niz liticu potrosio narodne pare i jos izjavljuje DA JE MNOGO PAMETAN. Aposebno su mi interesantni BOTOVI koji se u komentarma nadmecu sa hvalospevima dusevnom bolesniku i sizofrenicaru. HMMM BICE POSEBNO ZANIMLJIV DALJI NASTAVAK
 
Pa imao si utakmicu-Rusija Srbija
Ma nema nista meni je kablovska POSTA imam arene koje su ranije bile skremblovane ali na njima nema nista bitno i nista sa direktnim prenosom a uplatio bi sport klub kao paket ali izgleda da su ga trajno uklonili jer je u tom paketu sa sport klubovima bila N1.
 
Svaka cast Americkoj diplomatiji , profesionalci u svom poslu , tako se bori za stabilnost u svijetu , a istovremeno za ocuvanje i povratak liderstva u uticaju
 
Po logici ako nista drugo bogatima i mocnim pase stabilnost , da tako i ostane , ovim manje bogatima pase revolucija , nemir i promjena da oni dodju na vrh .
 
Naravno da svako gleda svoj interes , a ovo sto nama ovde nekima lici na izazivanje sukoba po svijetu od strane Amera je u stvari gusenje manj8h ratova i nemira , pomaganje slabijim u nekim lokalnim sukobima dabi se sprijecilo da mali pozar u svijetu preraste u veci koji bi mogao i njih ugroziti . Kome vise pase da planeta plane , onom koji ima dobar zivot i jaku naciju ili onom koji se nije snasao ili nema koze gdje da napase ?
 
Momo. Slabo se ti razumes u politiku. Uvek je vazilo zavadi pa vladaj. Kada bi se svi Balkanski narodi izmirili i ziveli u miru, nebi mogli Ameri i ostali zapadnjaci da muzu Balkanske narode. Oni nikada nece dozvoliti da na nasem poluostrvu zavlada mir.
 
To su predrasude nase .
Elem cuo sam iz nekih izvora , sad cete se smijati , al nema veze . Americki brzinski plan je da finansiraju autoput i zeljeznicu Bg ,Pristina,Drac i da Srb dobije pravo sufinansiranja i koncesije lnove luke u Dracu . Isto tako bi se spojilo iz Skopja . Kud ces bolje,dobro svima . Trenutno prevazilazenje granica i okretanje zivotu , Ujedno Ameri smiruju tenzije ovde, dobijaju poz uticaj , i zadaju shah trovacima i izbacuju ih iz igre . Naravno ako mi Srbi progledamo , ali ljubav je slijepa pa ce biti problema
 
Drac dabi se zadovoljili i Srpski i Albanski narodi . Navodim primjer ali kao neka vrsta poklona . Zamisli da dobijes novi autoput i zeljeznicu i luku.
 
Da NA ali kroz stabilnost i mir se dobije vlastita dominacija i sto je vaznije vlastiti mir i stabilnost ako si trenutno najjaci . Americka spoljna administracija prima platu i ima posao , sto je logicno da vodi spoljnu politiku u cilju njihove sigurnosti ,paralelno ima tzv neprijatelje . Nemoraju oni biti totalni ratni neprijatelji , ali ipak neko je najveci neprijatelj nekoga . Trenutno je najveci neprijatelj pod navodnicima SADa Kina i Rusija , sta bi drugo radili nego da se politicki bore za uticaj ispred njih.
 
Naravno da svako gleda svoj interes , a ovo sto nama ovde nekima lici na izazivanje sukoba po svijetu od strane Amera je u stvari gusenje manj8h ratova i nemira , pomaganje slabijim u nekim lokalnim sukobima dabi se sprijecilo da mali pozar u svijetu preraste u veci koji bi mogao i njih ugroziti . Kome vise pase da planeta plane , onom koji ima dobar zivot i jaku naciju ili onom koji se nije snasao ili nema koze gdje da napase ?
Jel to pokusavas da objasnis da su nam AMERI POMOGLI SA OSIROMASENIM URANIJUMOM I SA RAZVALJIVANJEM DRZAVE. Ako ikada budes bio turisticki u Vijetnamu ili Libiji Iili Siriji ili Japanu nemoj da pokusavas da im objasnis da su im Ameri pomagali radi mira i prosperiteta ZABETONIRACE TE NEGDE a i ovo pomaganje sa nevladinim organizacijama ,sektama i GMO hranom JE GENOCIDNO. Zamisli RAZLOG rata 68 u Vijetnamu da se ode bez ikakvog razloga na drugi kraj planete i da se pobije nekoliko miliona civila a da ne pominjem silovanja. A silovali su svukuda i musko i zensko, ali dragi moj Momo u tudjoj bulji kita ne boli .Objasnicu ti jednom kako je nastala Americka drzava kosu bili ljudi koji su dolazili u Ameriku gde su starosedeoci indijanci i kako su crnci transportovani u Ameriku iz Afrike a sve u svrhu mira i stabilnosti i prosperiteta NEGO STA REKOSE AMERI OCE LI DA OCISTE ONO RADIOAKTIVNO DJUBRE STO SU POBACALI ILI CE DA GA OSTAVE OVDE DA TRULI LAGANO A SVE U CILJU FILHARMONIJE. Lepo sam rekao trebao je budzati psihopata da umewsto onih 100 eura kupi vestacke palamare za SADOMAZOHISTICKI ORIJENTISANE
 
Da NA ali kroz stabilnost i mir se dobije vlastita dominacija i sto je vaznije vlastiti mir i stabilnost ako si trenutno najjaci . Americka spoljna administracija prima platu i ima posao , sto je logicno da vodi spoljnu politiku u cilju njihove sigurnosti ,paralelno ima tzv neprijatelje . Nemoraju oni biti totalni ratni neprijatelji , ali ipak neko je najveci neprijatelj nekoga . Trenutno je najveci neprijatelj pod navodnicima SADa Kina i Rusija , sta bi drugo radili nego da se politicki bore za uticaj ispred njih.
Cini mi se da je kod njih oarola Zavadi pa vladaj. Daleko je to od mira sto oni rade.
 
Razvalili su Milosevicevu drzavu . Licno sve drugo mogu da prihvatim i diskutujem , ali kad se dodje do Milosevica ,...nemam komentara vise , i tu prekidam svaku dalju diskusiju ako neko brani njega.
 
Cekaj Momo, nisi se valjda upecao na njihovu foru kako oni hoce da pomognu Srbima tako sto ce da im sklone njihovog predsednika . Kao vi se patite sa ovim diktatorom , a mi ce mo VAS malo bombardovati, pa njihovom licemjerstvu bukvalno nema kraja.
 
Jesam se upecao. Taj Milosevic nas Srbe je sjebao skroz a i Jugoslaviju . Taman kad smo bili u istorijskoj prilici krajem 80ih da postanemo dostojanstveni u ovom dijelu Evrope , Svajcarska da ne kazem , on se pojavi , i sjebe sve svojom igrom. J...la ga petokraka i nacionalizam . Imam pravo da kazem sta hocu, iz moje kuce i ja i otac smo bili po 3.5 godine na ratistu , jaartiljerija , a on redov u rovu . Ostavili smo majku i sestru kuci , a traktor bio sa prikolicom spreman za bjezanje . Mi ratovali sa komsijama muslimanima kojih je u Bosni bilo duplo vise nego nas i koji su bili najveci cuvari Jugoslavije kakva je bila . Nas potpucao Milosevic u svojoj igri , a muslimani kao slabiji stace trazili pomoc pa dosli crni Arapi kozojebci ko ce drugi , pa mi komsija i rodjak sahranjen jadan bez glave , a moj stari ostao ziv sto ga zatekla smjena pa nije bio na planini Ozren . Ja isto ostao ziv sto sam bio artiljerija . Za sve krivMilosevic , a Ameri zaustavili krvoprolice . Imam pravo da pricam kako jeste , a da je po Ruskom trebalo bi me otrovati . Otvorite oci .
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh