Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gubis nit price Momo, naravno da nas je sjeb'o Molosevic i one njegove komunjare, ali zar je pomoc Amerike bombardovanje cjelokupne Srbije, civilnih objekata i infrastrukture, ili je mozda zlocin?Ameri su zaustavili rat u Bosni kada je to njima odgovaralo, i ostavili su namjerno status quo, napravili nakaradnu drzavu koja to i nije, sve u cilju ako im kada zatreba zurka na balkanu, samo podloze vatru i eto sranja opet koliko hoces. A to da su muslimani bili najveci cuvari YU, sa tim se ne bih slozio.
 
Glavni grad yu je trebao biti Sarajevo . Neko moje misljenje . Slovenci su prvi prozreli Milosevica , trazili su kompromis ali ga nije bilo jer je on drzao glavu visoko podignutu . To se stariji sjecaju .
Ako nista , jedno pitanje
MIRA I MARKO STA SU ODNIJELI U RUSIJU ,ILI IH JE RUSIJA GOLOGUZE PRIHVATILA I SAKRILA ?:
 
Jeste bude nepravde i nevinih zrtava , al ko sto sam reko , gase male pozare po svijetu , nemogu oni vidjeti detalje iz vasingtona , staju na stranu slabijih ko sto sam rekao . Zar nije Srebrenica i Markale bila slabija tada od Banjaluke i Bijeljine i zar Pristina nije bila slabija od BG , a zlocini su se desavali i progoni ?
 
Jesam se upecao. Taj Milosevic nas Srbe je sjebao skroz a i Jugoslaviju . Taman kad smo bili u istorijskoj prilici krajem 80ih da postanemo dostojanstveni u ovom dijelu Evrope , Svajcarska da ne kazem , on se pojavi , i sjebe sve svojom igrom. J...la ga petokraka i nacionalizam . Imam pravo da kazem sta hocu, iz moje kuce i ja i otac smo bili po 3.5 godine na ratistu , jaartiljerija , a on redov u rovu . Ostavili smo majku i sestru kuci , a traktor bio sa prikolicom spreman za bjezanje . Mi ratovali sa komsijama muslimanima kojih je u Bosni bilo duplo vise nego nas i koji su bili najveci cuvari Jugoslavije kakva je bila . Nas potpucao Milosevic u svojoj igri , a muslimani kao slabiji stace trazili pomoc pa dosli crni Arapi kozojebci ko ce drugi , pa mi komsija i rodjak sahranjen jadan bez glave , a moj stari ostao ziv sto ga zatekla smjena pa nije bio na planini Ozren . Ja isto ostao ziv sto sam bio artiljerija . Za sve krivMilosevic , a Ameri zaustavili krvoprolice . Imam pravo da pricam kako jeste , a da je po Ruskom trebalo bi me otrovati . Otvorite oci .
Momo,slažem se sa tobom u mnogome ali zaboravi brate i Tuđmana i Izetbegovića.Nisu samo Srbi krivi.
A što se tiče sastanka u SAD.Spustio ih je Tramp gde treba.Pusadio ih pored sebe kao ponavljače,samo još da im je davao pecke.
 
Jeste se nacionalizam bio probudio kod svih ali da je bio neko pametan umjesto njega jos krajem 80ih moglo je bolje da se zavrsi. Prvo je tvrdoglavo branio petokraku a sad je nema nigdje ,.... Bilo i proslo ,netreba ponovo isto
 
Jeste bude nepravde i nevinih zrtava , al ko sto sam reko , gase male pozare po svijetu , nemogu oni vidjeti detalje iz vasingtona , staju na stranu slabijih ko sto sam rekao . Zar nije Srebrenica i Markale bila slabija tada od Banjaluke i Bijeljine i zar Pristina nije bila slabija od BG , a zlocini su se desavali i progoni ?
Буде невиних жртава а на крају највише буде Срба. Преко милион у првом светском рату па милион у другом где су само 700 000 Срба убили усташе. Па у муслиманији су клали Србе на сваки православни празник а тек албанези шта су радили од убијања и исељавања. И Рачак и Маркале и Сребреница су измишљене или пренадуване приче али није измишљено 250 000 Срба који су прогнани из својих кућа у рватској. Није измишљена јама Казани поред Сарајева где су бацали Србе. Или још ко зна колико јама где су завршавали Срби.
Или где је та правда на Косову где су под окриљем запада запаљено много цркава и протерано и убијено много Срба? А Срби живе као грађани другог реда у енклавама.

Где ћеш веће правде и демократије када нато бомбардује Србе зато што желе да сачувају своју земљу? Што су Енглези бранили она острва која су хиљадама км далеко? Нека неко покуша да тим земљама узме део територије јер важи принцип самоопредељења. Сви могу да се самоопределе само Срби не могу. Албанези могу а Срби у рватској у Босни и у Црној Гори не могу. У Црној Гори Срби немају језик и нису признати као народ иако имају половину грађана. А хтели су и цркву да им затру.
Што нису бомбардовали Русе кад су узели Крим?
Погледај какву су правду и демократију донели у Сирију, Либију, Авганистан, Ирак...

Ипак мислим да за Србе не важе иста правила као за све остале народе и земље. Али Срби су чудан народ. Можеш га развлачити, убијати, уништавати... бацати тотале и разне хемикалије... Као коров смо... увек изнова никнемо... и увек јаче и гушће... и увек уништимо тај њихов енглески травњак. И увек изнова из тог корова изникну најбољи цветови који красе најлепше вазе у светским салонима... Увек смо онај зачин који зачини најфинија јела на тим богаташким столовима јер можеш и кулен направити без зачина али је то само месо и црева...

Годинама сам био у заблуди да Срби који су на власти воде земљу у правом смеру. То су у ствари марионете које доприносе да се овај народ уништи или сведе на статистичку грешку јер српски сељак воли да има своју њиву и своју главу... да буде слободан. А то смета... тај камичак у моћној ципели...
Најбоље српске ратнике су осудили у Хагу а ниједног усташу или муџехадина. А они су бранили само српске терторије и српски народ. АЛи су зато наградили оне који су убијали Србе. То је велика неправда.
Грађаноиди, деца комуниста, који по Београду живе у отетим становима и на грбачи народа пијући им крв и зној добијају уредно сваког месеца на рачуне од разних невладиних организаја да промовишу лгбт и ријалитије и остале шећерлеме за замазивање очију овог напаћеног народа.
Довели су до тога да се стидимо што смо то што јесмо, да се стидимо што смо се бранили и да смо криви што су нас протеривали и убијали... Ствара се атмосфера да морамо само да ћутимо, да не смемо да се радујемо што је Ђоковић победио или што победи нека наша репрезентација или што неки бисер освоји математичку олимпијаду... спочитава нам се свашта а увреде се кад им кажеш да су Немци спалили милионе јевреја и побили силан народ, да су Французи убијали по Африци, да су Енглези уништавали Индију и Кину и ко зна колике земље, да Амери и дан данас убијају... да су Руси одузели туђу територију...

Али овај је народ неуништив јер је по Божјој вољи... опет ће васкрснути неће да бави. Праведни Срби не треба да се плаше...
 
Poslednja izmena:
Da su hteli resili bi njega snajperom, bombom, isecene kocnice, otrov u corbi... milion nacina. A bombardovati nevin narod i ako je to pomoc onda nemam dalje reci.
Neki put treba detetu davati koji samar dok je mali, dok Slobe su se prihvatili jako kasno kad je vec pustio satanisticke nacionalisticke korene i sukobio se radi vizije velike Srbije!
Taj nevini narod je dozvolio sebi da ga politika tog skota zavije u crno i ukalja za sva vremena radi njegove pogresne politike ili zarad svog interesa, a nekad smo vazili za izuzetno razvijene i ugledne gradjane, doduse Jugoslavije!
Ok, nisu trebali doci i bombardovati, pogotovo delove Srbije koji veze nisu imali sa nekim zaristima.
Ovako neko je osetio donekle na svojim ledjima njihovu snagu, nadmoc a danas i ko zna jos koliko vremena njihov bes i ogorcenje nad ovim narodom koji je prikazan u naj negativnijem smislu u celom svetu a sve to zbog necijih licnih interesa, slepila a verovatno i namere da sprovede u delo sta je naumio, samo sto se malo vise zajebo u njegov plan i vestice sa ruzom!
Kao sto se mi pitamo zasto su dosli da nas istrebe siguran sam da se pitaju i ovi drugi narodi isto gde su paravojne formacije neurednih i smrdljivih Seseljvca i Arkanovca usli na njihove teritorije i napravili sta su napravili, da ne sirimo!
Nije trebalo do svega toga doci i u miru su mogli da svako ide svojim putem, tako da veliku odgovornost snosi djubre iz Pozarevca!
 
Neki put treba detetu davati koji samar dok je mali, dok Slobe su se prihvatili jako kasno kad je vec pustio satanisticke nacionalisticke korene i sukobio se radi vizije velike Srbije!
Taj nevini narod je dozvolio sebi da ga politika tog skota zavije u crno i ukalja za sva vremena radi njegove pogresne politike ili zarad svog interesa, a nekad smo vazili za izuzetno razvijene i ugledne gradjane, doduse Jugoslavije!
Ok, nisu trebali doci i bombardovati, pogotovo delove Srbije koji veze nisu imali sa nekim zaristima.
Ovako neko je osetio donekle na svojim ledjima njihovu snagu, nadmoc a danas i ko zna jos koliko vremena njihov bes i ogorcenje nad ovim narodom koji je prikazan u naj negativnijem smislu u celom svetu a sve to zbog necijih licnih interesa, slepila a verovatno i namere da sprovede u delo sta je naumio, samo sto se malo vise zajebo u njegov plan i vestice sa ruzom!
Kao sto se mi pitamo zasto su dosli da nas istrebe siguran sam da se pitaju i ovi drugi narodi isto gde su paravojne formacije neurednih i smrdljivih Seseljvca i Arkanovca usli na njihove teritorije i napravili sta su napravili, da ne sirimo!
Nije trebalo do svega toga doci i u miru su mogli da svako ide svojim putem, tako da veliku odgovornost snosi djubre iz Pozarevca!
Šta bi ovo trebalo da znači?
A nemoj da zaboraviš i nasera orića,mudžahedine od koje kude,pa ovamo te divne hrišćane katolike što su klali tipa zenge,pa dobrovoljci hrvati od koje kude,pa plaćenike iz nemačke austrije i koje kude,pa nisu samo Srbi bili ti koji su ubijali,pa jel su Srbi počeli prvi da ubijaju pa se se govna osetila povređenima,ili su teli neki referendum pa ovi uleteli sa kalašima.
Mirnim putem nije moglo jer oni nisu hteli,ne zaboravimo da je sve počelo mirnim putem ubijanje yugo dece koja su tada bili na odsluženju vojnog roka,mnogi nisu zali da nos obrišu ali slovenci nisu marili za to.
 
Што рече колега баш сте слатки... Колега ето мене код тебе следеће године па да попијемо по једну и да се испричамо...

Само бих хтео да напишем да не треба и ми да се посипамо пепелом ако нас сви пљују. Частан смо и храбар и правдољубив народ и тако своју децу треба да учимо. Да поштујемо све народе и да их учимо каква су нам зла нанели. Да не заборавимо.
Само тражимо иста права и исте аршине за све народе. Увек треба поштовати праве комшије који ти мисле добро јер тај комшија ће ти први прискочити у помоћ па ма ко он био и ма које вере... Ево погледајте у Црној Гори Срби бране муслимане и џамије да их црногорци (какав парадокс) не оштете и да их црногорци не испровоцирају. Од једне смо кости сви настали али нека се свако зове како жели и нека се своме Богу моли све док комшију види као брата.
Као што смо знали кроз историју и да помажемо и пријатељу и непријатељу. Проћи ће и ово пљување по Србима и истина ће изаћи на светлост дана.
 
... спочитава нам се свашта а увреде се кад им кажеш да су Немци спалили милионе јевреја и побили силан народ, да су Французи убијали по Африци, да су Енглези уништавали Индију и Кину и ко зна колике земље, да Амери и дан данас убијају... да су Руси одузели туђу територију...




Коју туђу територију су Руси одузели?
 
Нису Руси безгрешни. Помогли су да се распарча Украјина а били су гарант да ће та држава опстати ако се одрекну нуклеарних пројектила.
Уосталом по ком основу су направили десант на Приштински аеородром? Ко их је звао и ко им је дозволио и по ком споразуму? Одузели су део наше територије. А онда су побегли подвијеног репа кад су их исплатили.
Ако подржимо Крим у Русији онда морамо подржати и Косово у Албанији јер су албанези већина на Косову и на некој територији у Старој Србији. Могли би албанези да направе гласање о самоопределењу и да добију већину. А то би отворило пандорину кутију на Балкану и у Војводини и у Босни и у Републици Српској и у Црној Гори и у Старој Србији.
Нисам ја ни за Русе ни Амере... ја сам за нас...
Зато је све ово много компликовано...
 
Poslednja izmena:
Нико не каже да су безгрешни. Како су то помогли, када је у Украјини забрањиван руску језик и рађене сличне ствари које доводе до асимилације руског народа којег у Украјини има прилично. На сличан начин је нађен повод да дође до крвопролића у Босни.



И ко каже да подржавамо самоопредељење Крима и припајање Русији (мислим на званичну политику)? Политичка вештина је да се подржава целовитост Украјине и истовремено подржава борба руског народа на тој територији за његова права.



И моје питање се не односи на то подржавати или не, него коју туђу територију су Руси одузели. На Криму је одржан референдум и већина је била за независност Крима што даље води припајању Русији. Питање Косова није ни налик томе али „међународно право“ (читај: међународна мафија) подржава некакву одлуку коју је група грађана донела (није било референдума по свим стандардима).
 
Добро, бре, 'е л' ко приметио неке од тачака тог договора? Гледам неке фотке где је у кадру сам документ и осим сувопарног "трла баба лан" и којечега чему није било места у било каквом споразуму, приметио две тачке тог споразума - једна о обавезивању две стране, Београда и Приштине, како вазда понављају, да диверзификују изворе снабдеваља енергентима и друга, да... заборавио сам тачну формулацију, али тиче се ових 5Г мрежа, да потписници уклоне постојећу опрему од непроверених/непоузданих извора.

Кучкиним синовима је прече да нама балканцима пошто-пото утрапе своју нафту и гас уместо руских и да натерају нашу влас' да прекине сарадњу са Кинезима (конкретно, ваљда са "Хуавејем") на пољу телекомуникација, тј. увођења 5Г мреже, док оне не развију то и крену да продају по свету.

И такав безобразлук пролази, 'леб те јебо!
 
U psihologiji je jos od ranije poznat SINDROM GDE SE ZRTVA ZBLIZAVA SA SILOVATELJEM I GDE ZRTVA OKRIVLJUJE SEBE ZATO STO JE SILOVANA. Moma Saric koji je proveo u rovu 3,5 godina i on i otac i najblizi priljatelji i rodbina NESVESNO KRIVI SEBE STO SU NAM AMERIKANCI IZRUCILI OGROMNE KOLICINE RADIOAKTIVNOG OTPADA I STO SU NAM NAPRAVILI GROBNICU OD DRZAVE ZA VEK I VEKOVA ALI NE SAMO NAMA VEC I DRUGIM NARODIMA KOJI ZIVE VEKOVIMA NA OVIM PROSTORIMA. Mediji su mnogo jaki i uticajni i ulaze u psihu petezno osobama koje ne koriste zdravu logiku pa sam svedok politike koja je vodjena od 2000 na ovamo i to politike koja je Srbiju bacila na kolena i srozala i vratila u 17 vek. Predstavnici tog novog talasa su bili ljudi BEZ BIOGRAFIJE STRANI PLACENICI I POSLUSNICI KOJI SU IMALI ZA ZADATAK DA PRODAJU SVE NACIONALNE RESURSE BUDZASTO NAPRAVLJEN JE GRABEZ Otudjena su sva nacionalna dobra stvarana generacijama i pocela je nova istorija da se pise u kome su velicane ove fukare sa zapada a nipodastavali su se vekovni priljatelji ,Kada je zapad POTROSIO DEMOKRATE KAO KURTON ZA JEDNOKRATNU UPOTREBU a iscrpljen i ogorcen narod zbacio ove parazite sa ledja dosao je na vlast covek koji je preuzeo celokupni program demokratske stranke i u svoje redove ubacio pola demokratske stranke i SHOW MUST GO ON orgijanje se nastavilo u nedogled. Na ovom forumu je dosta ljudi koji gaje odredjene simpatije prema Americi i zapadno Evropskim drzavama i koji su ogorceni i gledaju sa podozrenjem prema Rusiji i nekim vekovnim priljateljima i sve ljude koji ovako razmisljaju ne treba kriviti jer PROSLI SMO 30 IZUZETNO TESKIH GODINA I MNOGI SU POSRNULI I NAZALOST NISU U STANJU DA RACIONALNO RASUDJUJU ILI SU POSRNULI ILI ZAVEDENI I NETREBA IH KRIVITI ZBOG TOGA. Pedstavnici naroda umesto da istaknu KROZ RAZNA SREDSTVA INFORMISANJA I SKOLSKI PROGRAM STA SU PRAVE I ISTINSKE VREDNOSTI JEDNOG NARODA I STA JE TO STO CE POMOCI I OCUVATI JEDAN NAROD daju skroz drugaciju sliku mladim ljudima a sa takvom vrstom edukacije netreba se ni cuditi sto nacija tone sve dublje i dublje
 
Добро, бре, 'е л' ко приметио неке од тачака тог договора? Гледам неке фотке где је у кадру сам документ и осим сувопарног "трла баба лан" и којечега чему није било места у било каквом споразуму, приметио две тачке тог споразума - једна о обавезивању две стране, Београда и Приштине, како вазда понављају, да диверзификују изворе снабдеваља енергентима и друга, да... заборавио сам тачну формулацију, али тиче се ових 5Г мрежа, да потписници уклоне постојећу опрему од непроверених/непоузданих извора.

Кучкиним синовима је прече да нама балканцима пошто-пото утрапе своју нафту и гас уместо руских и да натерају нашу влас' да прекине сарадњу са Кинезима (конкретно, ваљда са "Хуавејем") на пољу телекомуникација, тј. увођења 5Г мреже, док оне не развију то и крену да продају по свету.

И такав безобразлук пролази, 'леб те јебо!

Какав договор? Па то су потписали (део) налога који су им испостављени.



Какве везе са економским споразумима има Хезболах и премештање амбасаде у Јерусалим.
 
Нису Руси безгрешни. Помогли су да се распарча Украјина а били су гарант да ће та држава опстати ако се одрекну нуклеарних пројектила.
Уосталом по ком основу су направили десант на Приштински аеородром? Ко их је звао и ко им је дозволио и по ком споразуму? Одузели су део наше територије. А онда су побегли подвијеног репа кад су их исплатили.
Ако подржимо Крим у Русији онда морамо подржати и Косово у Албанији јер су албанези већина на Косову и на некој територији у Старој Србији. Могли би албанези да направе гласање о самоопределењу и да добију већину. А то би отворило пандорину кутију на Балкану и у Војводини и у Босни и у Републици Српској и у Црној Гори и у Старој Србији.
Нисам ја ни за Русе ни Амере... ја сам за нас...
Зато је све ово много компликовано...




Споразум са САД који није потписао Трамп:



http://rs.n1info.com/Vesti/a636565/Grenel-Kosovo-i-Srbija-nisu-nista-potpisali-sa-SAD.html



Неко сигурно лаже о природи споразума (погодите ко:)):

http://rs.n1info.com/Vesti/a636511/Vucic-o-sporazumu-iz-Vasingtona.html



http://rs.n1info.com/Vesti/a636609/...o-potpisao-a-da-nije-raspisivanje-izbora.html



https://www.vijesti.me/svijet/globu...l-i-5g-tramp-rusi-srpske-saveze-sa-eu-i-kinom



Иначе, председник Трамп говори о две државе, а не о две стране:


И јасно Гренел на самом почетку каже да се „замрзава“ кампања о признању, што значи да је реч о политичкој уцени и ако слуге (смрадови који извршавају наређења) не раде како треба сјебаће и њих и робове (народ). Могу поново изазвати рат на овом простору.





Не треба референдум арбанса, довољни су нам овакви историјски споразуми које не потписује председник (-ца) владе него неко ко ради на извршавању налога неформалних група (светске мафије) и добијемо ово:

http://rs.n1info.com/Vesti/a636525/Netanjahu-potvrdio-da-ce-Izrael-priznati-Kosovo.html
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh