Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ali je obezbedio najvise vakcina od svih u regionu a i sire, skidam kapu, svaka cast
Kazu na tv da su komsije ljubomorne na nas
Najgore je što se misli da su vakcine besplatne.Da je 100E dao Vučić i nabavio respiratore(ventilatore)-to će nama presesti.
Već su nam uzeli preko maski,dezinfekcije i koje ćega.Kako neko može da veruje nekome kada je i struka (zdravstvena) protiv KŠ-a.Zašto je do svega toga došlo ovaj čovek priča mesecima
Skroz dole je video.
Svi iz vlasti se kriju iza parole: Tako je u celom svetu.Pa nije gospodo-svaka država ima svoj kurs.Jednostavno su nesposobni.
.,
 
Meni stigla ova poruka danas...



U slučaju da se vakcinišem:
Biću oslobođen obaveze nošenja maske?
- NE
Restorani i lokali ponovo se otvaraju i normalno rade?
- NE
Stiče se imunitet na kovid?
- NE ZNA SE
Prestajemo biti zarazni za druge?
- NE ZNA SE
Ako vakcinišemo svu decu, počinje li škola raditi normalno?
- NE
Zaustavlja li se socijalno distanciranje?
- NE
Vakcinišemo li se i majka i ja, možemo li se zagrliti?
- NE
Hoće li vakcinisanje ponovo otvoriti bioskope, pozorišta i stadione?
- NE
Hoće li se vakcinisani moći okupljati?
- NE
Koja je stvarna korist vakcinisanja?
- Virus vas neće ubiti.
U redu. Jeste li sigurni da me vakcina neće ubiti ili osakatiti ?
- NE
Sistem nadzora nuspojava funkcioniše?
- NE
Obeštečenje u slučaju negativnih nuspojava snosiće proizvođač, dobavljač, država?
- NE
Statistički gledano, virus me verovatno ne bi ubio ... Zašto bih se trebao vakcinisati?
- ZA ZAŠTITU DRUGIH
Dakle, ako se vakcinišem, jesu li drugi 100% sigurni da ih neću zaraziti?
- NE


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Austrija i Njemacka poostravaju mjere drasticno ,. Nece raditi skoro nista . Skola do marta itd. Obavezne ffp2 maske svima , i nesto su rekli oko obaveze vakcinisanja , ali nisam to bas cuo najtacnije ..
Blago nama kad smo pametniji .
 
Slucajno sam se u Austriji zadesio pre 15 tak godina u mestu zvano Mathauzen mali grad ispod Linca i posto se tako namestilo a imao sam slobodnog vremena odem sa drugarima da posetim nekadasnji logor Mathauzen. To je jedan ogroman kompleks na samom brdu iznad varosice od xx hektara i kako smo krenuli redom prva prostorija koju smo obisli je bila UBIJANJE I MUCENJE ELEKTRICNOM STRUJOM, druga prostorija je bila NAMENJENA ZA VESANJE, treca prostorija je bila da ZRTVA STAVI GLAVU NA SECIVO I DA DZELAT PUSTI SATARU ODOZGO DA OTFIKARI GLAVU a cetvrta prostorija je bila GASNA KOMORA. U petu prostoriju nismo ni ulazili A NE SUMNJAM DA SU BILI IZUZETNO MASTOVITI a nije bio mastovit samo doktor Mengele bilo je tu dosta egzibicionista a da podsetim da RAZGOVARAMO O NACIJI KOJA JE MOZDA TOG MOMENTA BILA JEDNA OD SKOLOVANIJIH NA PLANETI. Uzivali su epitet ARIJEVSKE RASE ali tada su skolovani narodi tako resavali goruce probleme .Danas je prevazidjeno otsecanje glave i ubijanje strujom i gasnom komorom danas je IN OSIROMASENI URANIJUM a sto se tice virusa ,spricanja i raznih labaratorijskih infekcija to najbolje znaju Africki crnci kroz sta su sve prolazili i sta su sve eksperimentisali na njima i GMO je isto in zadnjih godina.Svako odlucuje o svojoj sudbini a nije davno bilo kada je 2009 godine naruceno 1 600 000 vakcina za svinjski Meksicki grip a vakcinisano samo 100 000 a sta su ti ljudi primili i protiv cega to moze samo da se nagadja. A oces FAJZEROVU da primis ili ...
Zaboravio si onu malu prostorijicu skroz na kraju sa desne strane, tamo je ona druga komora za spaljivanje a na ulazu je bio deo gde zatvorenik stane na pola metra od zida okrenut glavom ka zidu a ss-ovac ga jednostavno upuca i vikne "sledeci!" Tako i bude kad im nestane inspiracije pa ispliva samo ono sto u osnovi im je namera. Celo popodne sam detaljno obilazio i slusao audio snimke u memorijalnom centru jer mi je nezamislivo i cudno da neke nacije koje danas vode diskusiju o miru i dobrobiti covecanstva su do pre manje od jednog veka iz svojih redova stvorili tako lukavu i pakosnu masineriju. Nije nas narod za dzabe od davnina za zlo koristio rec "lukavost". Greska je sto se ta rec danas pogresno koristi.
U tom istom Mathauzen logoru je bila premijera otrovnog gasa "Zyklon B". Njega su sasvim slucajno "provalili" kada je firma za deratizaciju preko noci ostavila preparat u jednoj od baraka a ujutru su zatvorenici te barake svi do jednog bili mrtvi. Posle toga su ga uveli u arsenal za ubijanje. Daj sta das! Najveca nedoumica su tvrdnje mestana sela ispod brda istog imena (Mathauzen) da oni nisu ama bas nista videli ni osetili sumnjivo, niti su znali da iznad svog sela imaju fabriku smrti. U to im ni tad nisu poverovali saveznicki vojnici koji su svedocili o nesnosnom smradu spaljenog ljudskog mesa koji se osecao na cak 4km od logora. Nazalost, nasilne stoke koja se ne libi da nekom stavi metak u glavu po naredjenju ima i sad. Trovaca kukavica koji daljinski hemijom truju narod ima i sad a ovih sto to sve znaju a cute jer imaju koristi ima najvise! Sve se sazna vremenom
 
Ne bi da se miješam u raspravu oko korone već čujem sad u dnevniku da neće važiti obične maske već pokazaše neke kao ove za prskanje pesticidima.
Pa ko nema nek ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh