Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Austrija i Njemacka poostravaju mjere drasticno ,. Nece raditi skoro nista . Skola do marta itd. Obavezne ffp2 maske svima , i nesto su rekli oko obaveze vakcinisanja , ali nisam to bas cuo najtacnije ..
Blago nama kad smo pametniji .
Tamo je mere poostravao i onaj nervozni brkica jos 30-tih godina proslog veka. Svi znamo sta je usledilo posle.
 
Najgore je što se misli da su vakcine besplatne.Da je 100E dao Vučić i nabavio respiratore(ventilatore)-to će nama presesti.
Već su nam uzeli preko maski,dezinfekcije i koje ćega.Kako neko može da veruje nekome kada je i struka (zdravstvena) protiv KŠ-a.Zašto je do svega toga došlo ovaj čovek priča mesecima
Skroz dole je video.
Svi iz vlasti se kriju iza parole: Tako je u celom svetu.Pa nije gospodo-svaka država ima svoj kurs.Jednostavno su nesposobni.
.,
Jesi li dobro pogledao tu emisiju i jesi li jos uvek skeptik po pitanju korone?

Jel se to izvor zove skandalozno.net ? Jbg , onda da ne gubim vrijeme . Smajli
Pogledaj emisiju!!!!!!
 
Evo gledam pomalo Milane , jer gledam nesto i na tv , malo i na internetu i tako . Vidim da je ozbiljna emisija na n1 pa to je drugo . Nego odmah sam na linku vidio skandalozno.net pa mi bilo neozbiljno . Kad se nesto zove ,novosti,vijesti, tanjug ,pravda,pobjeda,nezavisne ,cnn,bbc,b92,slobodna evropa itd ozbiljnije zvuci ... Pogledacu do kraja
 
Jesi li dobro pogledao tu emisiju i jesi li jos uvek skeptik po pitanju korone?


Pogledaj emisiju!!!!!!
Mislim da ovi sto postavljaju ove priloge vise i ne pogledaju sadrzaj niti citaju. Cim vide N1 odmah smatraju da se prica nesto negativno. Jeste negativno, ali otkud sva ta gorcina iz njihovih izlaganja ako nema korone, ako je to obicna prehlada ili curenje nosa?
 
Voleo bih da je u toj emisiji jos gostovao i dr.vet.Milanko Sekler ali je emisija bila tematska pa mu verovatno tu nije bilo mesto.
Emisija "boli" dok se gleda.
 
Mislim da ovi sto postavljaju ove priloge vise i ne pogledaju sadrzaj niti citaju. Cim vide N1 odmah smatraju da se prica nesto negativno. Jeste negativno, ali otkud sva ta gorcina iz njihovih izlaganja ako nema korone, ako je to obicna prehlada ili curenje nosa?
To dal ima korone ili nema , i dali je pandemija ili nije i dali je smrtno ozbiljna i da joj se ne da pridaje prevelik znacaj nego premali bar ovde o tome ja vise ne polemisem a predlazem i vama par kolega ovde na forumu koji smo od poctka polemike isto tvrdili da se vise ne uvlacimo u tu dilemo , nego o posljedicama , itd to moze
 
Sta je sa vama ljudi, pa Zoran ni jednom nije napisao da covid ne postoji, nego da se mnogo laze, zvanicni organi drzave tacnije, i u cemu je problem , zar nije tako? Naravno da virus POSTOJI , ali se mnogo laze brate oko opste situacije i strasi stanovnistvo. Na RTS-u svaki dnevnik pocinje izvjestajem o koroni i to tako kao da daje dnevni raport iz Ausvica.
 
Sta je sa vama ljudi, pa Zoran ni jednom nije napisao da covid ne postoji, nego da se mnogo laze, zvanicni organi drzave tacnije, i u cemu je problem , zar nije tako? Naravno da virus POSTOJI , ali se mnogo laze brate oko opste situacije i strasi stanovnistvo. Na RTS-u svaki dnevnik pocinje izvjestajem o koroni i to tako kao da daje dnevni raport iz Ausvica.
Da mnogo se laze ,situacija je mnogo gora nego sto se predstavlja.
 
Samo Kinezi su ispravno postupili a bili su najnepovoljnijem polozaju jer je kod njih prvo krenulo . Totalni karantin mjesec dva tri i kasnije kad se iskorjeni jaka kontrola na ulazu . Da su svi tako odma uradili nebi bilo nikakvih problema . Szo je dala dobre protokole ali nije se to postovalo .
 
Milan971
Jeste gora situacija, tacno, i to zbog lose organizacije i pristupa
moja tetka umalo nije glavom platila pre nekih 10tak dana
ona ima visok pritisak koji odzava lekovima, jedno vece nije uspela lekovima da ga spusti pa otisla na hitnu, tamo su joj dali inekcije neke i stabilizovali za tu noc
Sledece jutro ide u covid ambolantu, nema kardiolog u Bogaticu, ne radi....
ovi u covid ambolanti nude da joj prepisu lekove koje je dosad pila a koji joj ne pomazu.... ili da ona zove Sabac da vidi dal ima ko tamo da je primi pa ce oni napisati uput, ludost, ludost,ludost, pa to nema nigde
I ko zna koliko je takvih slucajeva koji su glavom platili jer nema ko da ih pregleda
 
Kazu da je sistem bio organizovan tako da su u tim logorima i oficiri i vojnici kako kazes ss , bili druga klasa , oni sto su ostali iza prve i druge mobilizacije za ratnike i da su konstantno plaseni , prvenstveno oficiri ako se ne dokazu da ce ici na istocni front . Dabome da ne opravdava , ali neko je prepoznao da je tu sljam i da kod njih strah djeluje .
 
Da mnogo se laze ,situacija je mnogo gora nego sto se predstavlja.
Mislim da ovi sto postavljaju ove priloge vise i ne pogledaju sadrzaj niti citaju. Cim vide N1 odmah smatraju da se prica nesto negativno. Jeste negativno, ali otkud sva ta gorcina iz njihovih izlaganja ako nema korone, ako je to obicna prehlada ili curenje nosa?
Otkud ti to sve znaš.Odgledao sam od prvog do poslednjeg minuta.
Teško je nama to da shvatimo u kakvom je strahu medicinsko osoblje.Imam rođaku anesteziologa i znam šta pričam.Toga su svesni i Panić i Žujović samo ćute.Hajde da nastavimo kada sve ovo prođehladnije glave.Kada se bude iskristalisalo,da li je u pitanju virus ili nešto drugo.Ako ste odgledali,čuli ste šta su rekli o testovima a kada sam ja pisao o tome-to se zvalo lupetanje.Neprofesionalam pristup,velika medijska pompa,jednom rećju cirkus korona.
I Tomislav je naveo primer lični.Zašto ne komentarišete odnos struke prema praćenju zaraženih.Večito je neko drugi kriv sem samih učesnika.
 
Milan971
Jeste gora situacija, tacno, i to zbog lose organizacije i pristupa
moja tetka umalo nije glavom platila pre nekih 10tak dana
ona ima visok pritisak koji odzava lekovima, jedno vece nije uspela lekovima da ga spusti pa otisla na hitnu, tamo su joj dali inekcije neke i stabilizovali za tu noc
Sledece jutro ide u covid ambolantu, nema kardiolog u Bogaticu, ne radi....
ovi u covid ambolanti nude da joj prepisu lekove koje je dosad pila a koji joj ne pomazu.... ili da ona zove Sabac da vidi dal ima ko tamo da je primi pa ce oni napisati uput, ludost, ludost,ludost, pa to nema nigde
I ko zna koliko je takvih slucajeva koji su glavom platili jer nema ko da ih pregleda
Mnogo,da ne veruješ-Mnogo je i umrlo-mnogo više nego od korone jer ne mogu doći do lekara koji su im potrebni.To je poenta cele moje priče ali korona pa 10 mesta prazno pa korona.Maskama oterasmo gripu.Nema je več skoro godinu dana.
 
Pogledaj samo koliko si postavio priloga skidajuci ih sa fejsa, instagrama, N1,raznih privatnih televizija. Ni na jednom se ljudi ne upozoravaju na opasnost nego se bolest omalovazavala kao i mere koje su donete. Da ne spominjem sta si sve lajkovao sto su drugi pisali podsmevajuci se celoj situaciji.
 
Vatali se za ruke njih nekolicina ko u obdanistu pa se toliko lajkuju za svakakvu glupost napisanu. 😂
Nego, kojom bi se vi vakcinom pelcovali u slucaju da morate, ruskom, Kineskom, Indijskom ili ne daj Boze agresorskom onom Gejtsovom? 😂
 
Pogledaj samo koliko si postavio priloga skidajuci ih sa fejsa, instagrama, N1,raznih privatnih televizija. Ni na jednom se ljudi ne upozoravaju na opasnost nego se bolest omalovazavala kao i mere koje su donete. Da ne spominjem sta si sve lajkovao sto su drugi pisali podsmevajuci se celoj situaciji.
Tebi ako smeta ne moraš da gledaš.Niko te ne tera.Da neko drugi postavi ti ne bi ni pogledao.Ali te strašno zanima što ja postavim.Najgore je što si se ti školovao na fakultetu pa ne moraš da čitaš sa interneta.Ja eto moram,nisam toliko školovan.
A u svemu tome je najgore što ne barataš argumentima koji bi pobili to što se postavi.Jednostavno,samo pokušavaš nekog da podceniš ili omalovažiš i to je to.
Smeta ti i što imam lajkova na mojim postovima .Da li i njih smatraš debilima ili samo mene.Što vreme više prolazi sve će više istine dolaziti na videlo baš zahvaljujući društvenim mrežama i alternativnim medijima jer na TV nema drugačijeg mišljenja.
DR Nada Kostić ke prva upozoravala o čemu se radi ali to nisu priče za vaše uši.Za vaše uši je KŠ a sve ostalo-teorije zavere.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh