Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemislim na narod , narod zivi od psenice i rada , a drzava i vojska zivi od plina i nafte .
 
Не заборавимо да најјачу авијацију има пар џихадиста :) јер су једино они успели да нападну на тлу САД. Јапанци јесу стигли да избаце неке бомбе у шуме и ту су попадали од „умора“. Онаква сила и цврц...а џихадисти дошли, узели авионе и напали Њујорк, Пентагон па и шире.



Момо Кина ће да игра како газде кажу. Посао не сме да трпи...док неки од вођа не схвати да је прејак да га контролишу.
 
Poslednja izmena:
Momo, momo, ala ti imaš razigranu maštu..
Prvi i drugi rat, samo što su završeni, ti misliš da se sada u centrima moći ne razmišlja o ratu..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Pa ne bih se bas slozio sa time, opsluzivao sam nasu matoru NEVU i znam neke stvari koje se mogu cuti samo od ljudi iz te struke
Pojedine teritorije, veliki gradovi npr. Moskva je vazdusno ne osvojiva, nemoguce je da se ni jedan neprijateljski avion dovuce dotle da dejstvuje po njoj a tako isto koje kakve krstarece rakete i dronovi, ona ima 13 pojaseva vazdusne zastite
A sto se tice S 300, da smo posedovali, ne verujem da bi sta bitno se promenilo, mozda jos neki oboren agresorski avion...ne bi ih sigurno odvratilo od njihove osvajacke namere
Dobrom taktikom su uspeli sacuvati par diviziona neve od unistenja a ona je prilicno nezgodna za izmestanje na drugu lokaciju....
Tako da bi verovatno i taj s 300 posluzio jedno vreme za povremena dejstva
Uveren sam samo da njihovim pilotima ne bi bilo svejedno kada krecu na let...ovako su zadatke obavljali takoreci rutinski
On se koristi i za uništavanje balističkih raketa.Sve što sam pisao je sa brifinga koje smo imali 99-e.Znale su se i slabe tačke,isto se znalo da bi teško došle do kopnene operacije.Znali smo i kako da se zaštitimo od apača jer smo mi bili PORB-a i meta apača.
Isto tako se zna da je NATO gađao grejalice i rušio po više puta jedan te isti most.Ima toga ihahaj.I naše LUNE su tukle...Dosta za večeras-na spavanje.
 
On se koristi i za uništavanje balističkih raketa.Sve što sam pisao je sa brifinga koje smo imali 99-e.Znale su se i slabe tačke,isto se znalo da bi teško došle do kopnene operacije.Znali smo i kako da se zaštitimo od apača jer smo mi bili PORB-a i meta apača.
Isto tako se zna da je NATO gađao grejalice i rušio po više puta jedan te isti most.Ima toga ihahaj.I naše LUNE su tukle...Dosta za večeras-na spavanje.
Nemoj mi o Lunama
 
Da , umal da zaboravim da ispravim navode da je najvise Rusa izginulo u 2. Svj ratu 23 do 24 mil .
To je gradjana SSSra ,a ne Rusa . Ukrajinaca je ukupno izginulo oko 10mil , sto je proporcioalno najvise .
 
U Crvenoj armiji tokom Drugog svetskog rata se borilo 34,5 miliona građana Savjetskog saveza. Ukrajina je poslala u Crvenu armiju više od 7 miliona ljudi, što je više od 20 odsto ukupnog broja vojnika. Polovina od njih je umrlo, a svaki drugi od onih koji su preživjeli postali su invalidi. Gubitak naroda Ukrajine bio još veći od ukupnih gubitaka na frontu . U 230 koncentracionih logora i geta i 250 mjesta za masovno uništenje u rukama okupatora ubijeno je 5,5 miliona ljudi. Skoro 2,5 miliona ubijeno na frontu. Gubici ukrajinskog naroda čine 40-44 odsto od ukupnih gubitaka Sovjetskog Saveza - više od 14 miliona ljudi.
 
Славко одбаци од тог броја руски народ све велике битке у украјинису на територији где су живели руси харков и крим избациш сав јеврејски народ били већина у одеси јако пуно у кијеву и галицији ни пола од тог броја нису украјинци
 
Danas kad se spomene Crvena armija odmah se misli da su to sve rusi, međutim to su vojnici iz SSSR-a, znači i Belorusi, Gruzini, Ukrajinci, Kazahstanci....
 
Чувари у аушвицу су били сс немци и пољаци тврде да 100000пољака на северу галиције су украјински националисти побилијевреје у галицији су побили ти исто као и у југославији било је пуно савезника фашиста
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh