Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo da su nam poslali S-300,nekoliko baterija,brzo bi se NATO povukao.
A i mi smo govna.Da je to bilo bez dogovora-što nismo tukli zemlje odakle su poletali avioni a imali smo čime.
Mislim da su nam najveći prijatelji.koliko to smešno zvučalo Kinezi.
Неколико батерија С 300 би потрајало „једно поподне“.:)

Код нас постоји веровање да је тај ракетни систем свемоћан. Када би то било тако једноставно, амери би расходовали авијацију. Против НАТО пакта би ПВО Русије и Кине био ефикасан јер имају велику територију, али би им свакако пуно тих система полупали.

Кина је пријатељ на дугачком штапу. Лепо је њихов шеф рекао: Далека вода лице не мије (колико се сећам то је рекао председнику Николићу). Паметном доста. Иначе Кинези су преваспитавани 150 година и њихове вође врло добро знају своје домете. Не бих се ја уздао у њих никада.
 
Nemas ni ti Zorane sta da radis pa pocinjes sad ti da palis masu☺
Pa zar nisi naucio ovih dana da ne smes pisnuti apsolutno nista protiv rusa. 😋
Neko mora.Nisam ja ništa protiv Rusa pisao a nisam ni za.Ali protiv zapada i SAD ima toliko toga a ja kucam sa jednim prstom pa me mrzi.
Samo da dodam da su Rusi najviše stradali u 2 svetskom ratu ali ne i na sremskom frontu.Tako da ostaje veliko pitanje da li su nas oni oslobodili ili je to bila zajednička akcija savezničkih snaga (Normandija) i SSSR-a u sadejstvu sa antifašističkim armijama zemalja koje su oslobađane.
 
Неколико батерија С 300 би потрајало „једно поподне“.:)

Код нас постоји веровање да је тај ракетни систем свемоћан. Када би то било тако једноставно, амери би расходовали авијацију. Против НАТО пакта би ПВО Русије и Кине био ефикасан јер имају велику територију, али би им свакако пуно тих система полупали.

Кина је пријатељ на дугачком штапу. Лепо је њихов шеф рекао: Далека вода лице не мије (колико се сећам то је рекао председнику Николићу). Паметном доста. Иначе Кинези су преваспитавани 150 година и њихове вође врло добро знају своје домете. Не бих се ја уздао у њих никада.
Sad si me uhvatio za reč.Nisam mislio na 3 baterije.Neka bude diviziona.Dobio bi NATO zorta.
A zašto sam rekao da su nam Kinezi prijatelji.Oni su ometali radarski sistem NATO-a kada su naši bombardovali tuzlanski aerodrom i uništili im veliki broj Apača a i kod nevidljivog su Kinezi isto umešali prste.Šta mislite,zašto je tučena kineska ambasada.Iz čista mira.
 
Ljudi , Tarabici su bili u pravu . Zuti ljudi ce zavladati svijetom . Mislim ozbiljno a ne kao sala .
У жуте људе улаже мафија на велико.

Као што је дека Прескот Буш прослеђивао силан новац Хитлеру, син и унук су наставили праксу улагања у „мраве“ који ће штити њихов бизнис. Син је био човек за везу у Кини у време Џералда Форда. Сигурно није био тамо са намером да једе кинеске специјалитете јер је породица Буш пословна екипа и зна шта ради.

Кина се убрзано развија (економски и војно) и намера мафије која руководи кинеском политиком је да они практично буду замена за оружане снаге САД. Скупи су брате, а Кинеза има вишка (процењује се да има око 30.000.000 милиона Кинеза који се практично не могу оженити и биће места за њих тамо где треба гинути – иначе су социјални проблем и потенцијално психолошки проблематични људи).



Тако да је добро бити са њима у повољним односима а пријатељи нам нису јер су они практично робовласници тамо где имају бизнис. Треба се сетити емисије о луци Пиреј, када је дошло до штрајка лучких радника. Све су 'ладно отпустили и запослили су потпуно нестручне људе за тај посао. Када је репортер питао представника фирме, овај је скочио 2 метра и љутито рекао да неће одговарати на политичка питања (за њих је право радника и синдиката политичко питање). Кажем, опаки су то робовласници...што се мене тиче далеко им лепа кућа.
 
I ja ih nevolim nikako , mislim ne licno,narod nego nacin njihovog zivota , vodjenja ekonomije , a pogotovo politiku . Ali brali , kakvi amerikanci i mafija a tek rusi , zavladace oni sve su prilike . Nadam se samo da nemaju i skrivene ciljevr
 
Зоки нема везе колико је то батерија или дивизиона брзо би то они полупали. Прво што ПВО не може да се заснива ни на великом броју гломазних система ако немаш могућност слојевите ПВО заштите.

Много тих С 300 би полупали а да и не улазе у наш ваздушни простор (што значи да немамо довољно територије да то буде ефикасно). Не би ни С 400 помогао. Не би Руси дозволили лошу рекламу за своју робу да амери то скрљју за пар дана.

Имају много тога и у сваком случају би уз одређене губитке све уништили, а онда би нас самлели.


Са ваздушним снагама НАТО би проблем имали и Руси и Кинези, а не ми.
 
Зоки пусти ти политику ајд ти пошто си из здраства објасни како то да прошле годин деца нису кренула прву недељу школе због грипа а сад га уопште нема ко ту кога лаже то усто и за момка са врбаса
 
Ljudi , Tarabici su bili u pravu . Zuti ljudi ce zavladati svijetom . Mislim ozbiljno a ne kao sala .
Dali su iskopani dokumenti koje je pisao prota Zaharije o proročanstvima Tarabića a kasnije su zakopani u temelje kuće popa Gavrila u Užicu? Zadnju informaciju koju sam pročitao je da je tu sad bašta nekog vojnog objekta.
 
Зоки нема везе колико је то батерија или дивизиона брзо би то они полупали. Прво што ПВО не може да се заснива ни на великом броју гломазних система ако немаш могућност слојевите ПВО заштите.

Много тих С 300 би полупали а да и не улазе у наш ваздушни простор (што значи да немамо довољно територије да то буде ефикасно). Не би ни С 400 помогао. Не би Руси дозволили лошу рекламу за своју робу да амери то скрљју за пар дана.

Имају много тога и у сваком случају би уз одређене губитке све уништили, а онда би нас самлели.


Са ваздушним снагама НАТО би проблем имали и Руси и Кинези, а не ми.
E DOBRI MOJ SOLE dok dok smo bili zaostali komunisti svi su nam bili simpaticni i Afrika i Amerika i Kina i Indija i Tanzanija i Vatikan i oni iz pustinje i oni iz Sibira a od kako smo se ofucali i strozali na najnize grane SADA POSMATRAJUCI IZ OVE ZABLJE PERSPEKTIVE ZA NAS SU SVI ROBOVLASNICI ALI KO GOD DA DODJE MORACEMO DA SE POKAZEMO NA DELU STA SVE MOZE NASA KICMA I KOLIKO MOZE a sto se tice SAMOPOUZDANJA tu je VRHOVNI KOMANDANT A POMAHNITALI PSIHOPATA DA DA PUNU PODRSKU IZNEMOGLOJ I POSRNULOJ NACIJI nego bas me zanima trenutno koji smo u Evropi po rejtingu tj kako se kotiramo na toj lestvici onaj mali padavicar iz Bratunca pomenu Rumune kako su se srozali ali ne rece ima li nasih lopova po Evropi i krimosa,narko dilera i priljateljica noci A GDE SMO MI U OVOJ MAGLI GDE DA IDEMO I CEMU DA SE NADAMO ::pomoc:;
 
Kako god bilo ove drzave u nasem okruzenju su MAME I BEBE I BATE I SEKE i slozicemo se iako je mnogima bulja zinula za Americkim dolarima da nije sve u kesu ima nesto i u dusi jer ako se dusa izgubi definitivno smo pukli
 
Зоки пусти ти политику ајд ти пошто си из здраства објасни како то да прошле годин деца нису кренула прву недељу школе због грипа а сад га уопште нема ко ту кога лаже то усто и за момка са врбаса
Ja sam radio u zdravstvu,na održavanju.A to što pitaš je isto politika ili misliš da je drugačije.Reče mi da pustim politiku.Pa mogu i ja nešto da pišem.Vidiš da ima upućenijih i ja se povlačim.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh