Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Мој ћале је увек говорио набављај када има а не када ти треба.

Ко вам је крив што грип нисте обезбедили на време:haha:. Сада можда може нешто да се нађе на црно, али није то тај квалитет.:haha:
 
Зоки нема везе колико је то батерија или дивизиона брзо би то они полупали. Прво што ПВО не може да се заснива ни на великом броју гломазних система ако немаш могућност слојевите ПВО заштите.

Много тих С 300 би полупали а да и не улазе у наш ваздушни простор (што значи да немамо довољно територије да то буде ефикасно). Не би ни С 400 помогао. Не би Руси дозволили лошу рекламу за своју робу да амери то скрљју за пар дана.

Имају много тога и у сваком случају би уз одређене губитке све уништили, а онда би нас самлели.


Са ваздушним снагама НАТО би проблем имали и Руси и Кинези, а не ми.
Pa ne bih se bas slozio sa time, opsluzivao sam nasu matoru NEVU i znam neke stvari koje se mogu cuti samo od ljudi iz te struke
Pojedine teritorije, veliki gradovi npr. Moskva je vazdusno ne osvojiva, nemoguce je da se ni jedan neprijateljski avion dovuce dotle da dejstvuje po njoj a tako isto koje kakve krstarece rakete i dronovi, ona ima 13 pojaseva vazdusne zastite
A sto se tice S 300, da smo posedovali, ne verujem da bi sta bitno se promenilo, mozda jos neki oboren agresorski avion...ne bi ih sigurno odvratilo od njihove osvajacke namere
Dobrom taktikom su uspeli sacuvati par diviziona neve od unistenja a ona je prilicno nezgodna za izmestanje na drugu lokaciju....
Tako da bi verovatno i taj s 300 posluzio jedno vreme za povremena dejstva
Uveren sam samo da njihovim pilotima ne bi bilo svejedno kada krecu na let...ovako su zadatke obavljali takoreci rutinski
 
Nema zato sto je grip infekcija ,prenosna bolest , a ovakve mjere distanciranja , smanjenog okupljanja , maske ,... mozda nam sad vec djeluju povrsno , itd , al su dosad nevidjene , slazete se .
Znaci nezapamcene su ovakve mjere smanjenog druzenja , okupljanja , nedodirivanja , maske ,... u skoli pogotovo , pa zar nije logicno da je situacija ove godine po tome drugacija totalno nego do sad , pa mora biti i nekih novina oko infekcija prema tome.
 
E sad nisam osjetio , mozda zato sto sam stajao zena narezala neku kobasicu sto smo dobili iz SLo domaca ,,pa da probam . Kad se sjedi ili lezi lakse se osjeti manji potres nego kad se stoji .
Inace ova kobasica je vrh sto sam probo ,,moracu se raspitati kako se zove , pravi.
 
Pojedine teritorije, veliki gradovi npr. Moskva je vazdusno ne osvojiva, nemoguce je da se ni jedan neprijateljski avion dovuce dotle i dejstvuje po njoj a tako isto koje kakve krstarece rakete i dronovi, ona ima 13 pojaseva vazdusne zastite

Kako li se ovaj Švabo "provukao" jbt-e ? 😂 😂 😂
Na sred Crvena Trga !!!!!



index.php
 
Момо ја те нисам сватио какво дистанцирање од ђурђица само се једе и пијеи дружи а тек свињокољи нове године бадње вече коли ко је било слава него ти рече да имаш родбине у клиничком
 
Pa ne bih se bas slozio sa time, opsluzivao sam nasu matoru NEVU i znam neke stvari koje se mogu cuti samo od ljudi iz te struke
Pojedine teritorije, veliki gradovi npr. Moskva je vazdusno ne osvojiva, nemoguce je da se ni jedan neprijateljski avion dovuce dotle da dejstvuje po njoj a tako isto koje kakve krstarece rakete i dronovi, ona ima 13 pojaseva vazdusne zastite
A sto se tice S 300, da smo posedovali, ne verujem da bi sta bitno se promenilo, mozda jos neki oboren agresorski avion...ne bi ih sigurno odvratilo od njihove osvajacke namere
Dobrom taktikom su uspeli sacuvati par diviziona neve od unistenja a ona je prilicno nezgodna za izmestanje na drugu lokaciju....
Tako da bi verovatno i taj s 300 posluzio jedno vreme za povremena dejstva
Uveren sam samo da njihovim pilotima ne bi bilo svejedno kada krecu na let...ovako su zadatke obavljali takoreci rutinski


Колико је Москва неосвојива не бих ни разматрао када су у случају нуклеарне силе. Тешко да би се неко нормалан усудио да нападне Русију (мада никада не реци никада) када има могућност за узвратни удар. Као што ни Русија не би напала САД...

Свакако да је обезбеђена и уз то има МИГ 31 који може да делује брзо и далеко...да не говоримо о радарским системима и све то што си набројао. И наравно ваздушне снаге (авијација) јер без тога не иде.

Ја сам углавном хтео да се зна да нама неки ракетни систем (поготово што би добили старије верзије) не би пуно помогао. Имали смо сјајне ракеташе и ПВО, али су криминалци све то разјурили...сада нам не би помогле ни кожне гаће.
 
Момо ја те нисам сватио какво дистанцирање од ђурђица само се једе и пијеи дружи а тек свињокољи нове године бадње вече коли ко је било слава него ти рече да имаш родбине у клиничком
To sto se od djurdjica samo jede i pije , neznaci da u istoriji nije zabiljezeno da se primjenjuju mjere protiv prenosa infekcija u cijelom svijetu kao 2020
 
Daj Boze da ne vidimo ko je jaci . Najbolje bi bilo da i Rusija udje uNATO , zemlja bi bila jos sigurnija . To ce se desiti ako Rusija ekonomski pocne padati malo vise i ako se poklopi fleksibilno vodjstvo , (pametno) tom trenutku , zasad od toga nista .
 
U smislu zavrsetka hladnog rata bi . Nemora se zvati nato moze drugo ime , ali da se civilizovani svijet vec jednom okupi i zakopa ratnu sjekiru .
 
Daj Boze da ne vidimo ko je jaci . Najbolje bi bilo da i Rusija udje uNATO , zemlja bi bila jos sigurnija . To ce se desiti ako Rusija ekonomski pocne padati malo vise i ako se poklopi fleksibilno vodjstvo , (pametno) tom trenutku , zasad od toga nista .
Od koga sigurnija?
Mada po onoj teoriji duboke drzave...oni i planiraju tako nesto :D
 
Да и још Кина да малко ослабиla и ето ga НАТО епских размера. :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh