Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vise mi se svidja da procitam negativne stvari koje pisete o Americi nego procitati kako rusko korumpirano, kriminalno govno mirise!😂
 
Jel ima clanova na ovom forum koji su iz Bezdana kod Sombora..interesuje me neki traktor pa da vidim dal neko nesto zna o tome...neznam u koju temu da postavim pitanje
 
А у Украјини теку мед и млеко од када их САД подржавају у бодре против Русије и како је завладала чувена јенкијевска демократија.
 
Vise mi se svidja da procitam negativne stvari koje pisete o Americi nego procitati kako rusko korumpirano, kriminalno govno mirise!😂
PEETkic a jel ti se svidja i dali ti mirise OSIROMASENI URANIJUM sto su kauboji pobacali ,pa dobro znam da su ovi Ruski alkoholicari 45 prilikom ciscenja terena kresnuli po neku babu a kresnuli su i Turci za onih 500 godina ALI OPET SVE JE TO MALO BEZBOLNIJE OD OSIROMASENOG URANIJUMA e sad ostaje i to istorijsko pitanje A ZASTO SE MNOGI STIDE STO SU NAS OSLOBODILE RUSKE PIJANDURE I SPASLE OD HITLEROVE CIZME ...........A DA.......DA NE ZABORAVIM OSLOBODILI SU NAS I KAUBOJI ZADNJI PUT ALI DEMOKRATSKI ali meni je mnogo interesantnija informacija od toga cija fekalija vise smrdi pitanje ZASTO NEKI TOLIKO VOLE AMERICKI I BRITANSKI PALAMAR dali im je lego KO BUDALI SAMAR ILI O CEMU SE RADI cudno je ali istinito ::000::
 
Odmah je vidljiv narativ medija. Jer letos dok su BLM protesti palili gradove to su bili "uglavnom mirni protestanti", a sada je u pitanju "rulja"
 
Nije baš da se umaram tražeći uzrok tolike mržnje jednog naroda, generaliziranja, vređanje onog koji , ne misli nego dokaže drugačije, ali ovo bi mogao biti odgovor. Možda je čak i deda bio u pitanju :haha:
Pa i meni je to cudna pojava neko te zlostavlja ,muci ,ubija ,rusi ,zraci unisti fukara pola planete a onda vidis gro ljudi koji ne krive Amere zbog toga nego svoj narod zato sto je zlostavljan a onoga koji ti je spasao bulju od Hitlera nazivas pijandurama i ne znam kakvim nazivima.To je NAJGORI OBLIK MAZOHIZMA i to se cesto vidja u erotskim oglasima gde pojedinci placaju da ih neko bicuje ,gazi i jase i to galantno placaju a kod nas je nazalost prisutan u odredjenoj dozi mazohizam sto se vidi po broju simpatizera SNS a .Dobro tu ima i dobar deo profitera ma ima svega tu je strpano svasta ali bez sumnje tu prednjace mazohisti a ima i mentalno posrnulih kao i ogranicenih a i zavedenih. Mi moramo da priznamo ko je u istoriji NASA MAMA a ko je MACEHA .Rusija je bez sumnje NASA MAMA i tu nema price nikakve mi moramo da poznajemo osnovne istorijske cinjenice a ovi narodi na Balkanu su BATA I SEKA jer tu se ne zna kroz istoriju ko je se sa kim mesao a u stvari ne zna se ko se sa kim nije mesao tu je bilo orgijanja kroz vekove ali mediji i marketing su cudo manipulisu i oblikuju nestabilne to je citava masinerija
 
Vidis, da nije to sve ludo i pijano ne bi se valjalo po snegu😂
Све би то било ок да то тврди неко ко припада народу који уопште нема такав глас у свету,ал брате Румун,уз дужно поштовање према народу који је пријатељски са Србима,ал ти причаш о Русима као народу а припадаш онима који су гори од њих,за које је Русија центар света,и да им нису швабе дали дозволе да перу вц по аутопуту и комуналије да раде.бар они поштени,остали краду и то на велико,знам човека кога су за један дан опајали толико да није могао да се опорави годину дана,а жене чине 90 посто радница бордела по Европи,то тачно показује да си ретардиран човек,и што се више читају твоји постови,види се да имаш неку дијагнозу,ил ти је неко опалио бабу,маму откуд знам од Руса па их не волиш а не видиш своје,друго нема.
 
Сте почели и ad hominem, a? 😕

Батал'те то, ништа добро од тога не може да буде.
 
Све би то било ок да то тврди неко ко припада народу који уопште нема такав глас у свету,ал брате Румун,уз дужно поштовање према народу који је пријатељски са Србима,ал ти причаш о Русима као народу а припадаш онима који су гори од њих,за које је Русија центар света,и да им нису швабе дали дозволе да перу вц по аутопуту и комуналије да раде.бар они поштени,остали краду и то на велико,знам човека кога су за један дан опајали толико да није могао да се опорави годину дана,а жене чине 90 посто радница бордела по Европи,то тачно показује да си ретардиран човек,и што се више читају твоји постови,види се да имаш неку дијагнозу,ил ти је неко опалио бабу,маму откуд знам од Руса па их не волиш а не видиш своје,друго нема.
Ako zelis u zivotu da budes sarmantan ,harizmatican ,seksipilan ,interesantan, elokventan TI MORAS PODHITNO DA ODES DO GRADSKE BIBLIOTEKE I DA SE UCLANIS TAMO .U prvo vreme ces biti verovatno u pridzemlju biblioteke ali ako budes marljivo radio na sebi docices do stadijuma da predjes na prvi sprat gde je strucna literatura i pored duhovnog uzdizanja da upises i strane jezike da radis paralelno na sticanju bontona i manira jer celokupno tvoje ponasanje, vokabular odaje utisak jedne NEISKLESANE SIROVINE a uz to sto si tanak sa materijom neko te je totalno zatrovao nekim nacionalizmom, fasizmoma tako POTKOVAN NECES MOCI NIKUDA NI DA KRENES A KAMOLI DA STIGNES. DETOKSIKACIJA MOZGA je prvo na sta mora da se baci akcenat pre nego sto dodje do uclanjenja u gradsku biblioteku. NAPET SI I PREPUN ELEKTRICITETA i moraces A CEKANJA NEMA na RAZMAGNETISAVANJE. Videces kada budes obavio ove tretmane da ces osetiti BLAZENSTVO a ja cu ti preporuciti neku literaturu za samopouzdanje i podizanje svesti na jedan visi nivo. Videces da nije tesko biti fin i bice i tebi saljivo kada se budes setio kakav si indijanac bio ::super::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh